Įkraunama...
Įkraunama...

C:EHKO priemonės

ka bandet is C:EHKO priemoniu?
Atsakyti
Su šitom priemonėm dirba kirpėjos iš mano sesės salono, nu tai turbūt neblogos jos, nes naudoja tai viską: purškiklius, šampūnus, balzamus. Aš pati nusipirkau pabandymui balzamą, bet kadangi mano plaukų struktūra siaubinga, nu tai aišku, kad poveikio ten kažkokio po poros kartų nepajaučiau. Tai va, tik tiek galiu ir parašyti... smile.gif
Atsakyti
Aš irgi dirbau su šia firma, bet dabar pasikeitėm į kitą. Mums pagrinde netiko dažai, o šiaip yra keletas tikrai fainų produktų
Atsakyti
as nusipirkau seruma nuo pleiskanu ax.gif nu aisku man nieko dar nepadejo unsure.gif bet labaia patinka tas jausmas, kai atgaivina galva , o ir kvapas malonus labai thumbup.gif
Atsakyti
as turiu sampuna dazytiems, mane truputuka erzina, kad ten reikia pagal instrukcija palaikyti 2 min., o kai ryte skubi, tai tas laikas ir taip brangus, o cia dar 2 min laikyti ant plauku smile.gif
Atsakyti
Naudojau šampūną nualintiems plaukams, kaukę, balzamą, aliejuką galams, turiu saloninį šampūną. Efekto nesulaukiau. Neblogas šampūnas - jaučiasi, kad sudrėkina plaukus. Po kaukės visai nieko nejutau, balzamas irgi šiaip sau. Na, gal ilgiau reikėjo panaudot g.gif Priemones pirkau, nes mano kirpėja jas naudojo. Tačiau dabar pakeičiau į kitas. Pakeitė ir mano kirpėja biggrin.gif
Atsakyti
as tai bandzius esu plaukams aliejuka, ir labai patenkinta esu, nes kiek esu turejus, ir Alfa parf, ir lorealio, tas tikrai poveikiu neprastesnis, o dar net pigesnis, jo sudetis tokia pati kaip ir kitu, turi linu semenu, taip kad tikrai man ir dar kelioms damoms liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Emanuelle @ 2006 05 21, 19:37)
as tai bandzius esu plaukams aliejuka, ir labai patenkinta esu, nes kiek esu turejus, ir Alfa parf, ir  lorealio, tas tikrai poveikiu neprastesnis, o dar net pigesnis, jo sudetis tokia pati kaip ir kitu, turi linu semenu, taip kad tikrai man ir dar kelioms damoms liuks  thumbup.gif

o koks kiekis to aliejuko ?kaina?kaip atrodo buteliukas? bigsmile.gif
Atsakyti
Bandžiau porą priemonių. Nieko, bet nualpt nenualpau... Tik buteliukų spalva graži smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emanuelle @ 2006 05 21, 19:37)
as tai bandzius esu plaukams aliejuka, ir labai patenkinta esu, nes kiek esu turejus, ir Alfa parf, ir  lorealio, tas tikrai poveikiu neprastesnis, o dar net pigesnis, jo sudetis tokia pati kaip ir kitu, turi linu semenu, taip kad tikrai man ir dar kelioms damoms liuks  thumbup.gif


as turiu 60ml, kaina apie 33 -35 litus, spalva takia grazi tamsi raudona, nepermatomas gelezinis buteliukas, nu nezinau ar normaliai paaiskinau.... blush2.gif
drauge su keramikiniu lygintuvu plaukus lygina jau daug metu, buvo nukepe nusepe kaip peliuku uodegiukai, o nuo to aliejaus atsigavo...bet ilgai naudoja jau...
Atsakyti
QUOTE(Emanuelle @ 2006 05 21, 21:33)
as turiu 60ml, kaina apie 33 -35 litus, spalva takia grazi tamsi raudona, nepermatomas gelezinis buteliukas, nu nezinau ar normaliai paaiskinau....  blush2.gif
drauge su keramikiniu lygintuvu plaukus lygina jau daug metu, buvo nukepe nusepe kaip peliuku uodegiukai, o nuo to aliejaus atsigavo...bet ilgai naudoja jau...


Aliejukas tikrai geras, iki šiol jį naudoju ir nesiruošiu į jokį keist. Šiaip jis labai skalsus, ilgam užtenka. Kas nori, pabandymui gali nusipirkti 10 kapsulių, kainuoja 8 lt. thumbup.gif
Atsakyti
Kalėdų senis atnešė plaukų želės šios firmos..Tai iki šiol dar naudoju, nedaug reik, o ir labai stipri. Skiedžiu su wandenuku biggrin.gif
O tas aliejukas tikrai pasakiškas thumbup.gif
Atsakyti