Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas namuose

GIMIMAS.LT

LABAI GRAŽU wub.gif

Filmo "Freedom for Birth" - apie gimdymą ir žmogaus teises, vengrės akušerės Agnes Gereb istoriją - šio kino kūrėjai siūlo trumpesnę nemokamą internetinę versiją. Čia yra nuoroda: http://www.youtube.c...eature=youtu.be

Pirmoji Lietuvos doula

Mišelis Odenas

Romanas, bet labai tinkantis nestuke.gif AMI McKAY GIMDYMO NAMAI Knyga


SENA TEMA
Atsakyti
Filmo tai net pilna versija turiu nusipirkus DVD, nerealus.

Miselis Odenas tai turbut mano megstamiausias zmogus pasaulyje biggrin.gif

Gimdymo Namus neseniai perskaiciau - fantastiska knyga!

Smagu kad ir lietuves jau turi galimybe pasisamdyti doula gimdymui, ir siaip panasu kad naturalaus gimdymo judejimas po truputi igauna pagreiti. Liuks!
Atsakyti
Man irgi labai patiko knyga "Gimdymo namai".

Mintis iš knygos: "Tik pati moteris žino, ar jai užteks meilės pradėti gyvybę. Tai meilės valia rinktis. Nesvarbu, ką kalba kiti, nesvarbu, kiek ji turi pinigų ar užgaidų, viena širdis težino, ką reiškia prarasti - vienaip ar kitap. Supranti?"
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2013 01 16, 07:38)

Mintis iš knygos: "Tik pati moteris žino, ar jai užteks meilės pradėti gyvybę. Tai meilės valia rinktis. Nesvarbu, ką kalba kiti, nesvarbu, kiek ji turi pinigų ar užgaidų, viena širdis težino, ką reiškia prarasti - vienaip ar kitap. Supranti?"


OOOO, kokie zodziai thumbup.gif
Atrodo skaitau ir siurpuliukai bega per kuna, kai ant ranku kleckas miega wub.gif
Atsakyti
http://www.15min.lt/...muose-56-297771
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2013 01 17, 14:22)



Yeeeee!!!! drinks_cheers.gif Seniai laikas!!!!
Atsakyti
http://www.lrt.lt/me...ietuva._i_dalis nuo 57.46 min.
Atsakyti
Mamos kovoja už teisę gimdyti namie: per laikraščius, televiziją, teismus... Tų mamų profesijos įvairios.

Neteko matyti Lietuvoj nei vieno ginekologo ar akušerio, kuris už tai kovotų (gal čia tik aš nemačiau ir nežinau blush2.gif ).

Kodėl? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Lolili @ 2013 01 21, 12:56)
Mamos kovoja už teisę gimdyti namie: per laikraščius, televiziją, teismus... Tų mamų profesijos įvairios.

Neteko matyti Lietuvoj nei vieno  ginekologo ar akušerio, kuris už tai kovotų (gal čia tik aš nemačiau ir nežinau  blush2.gif ).

Kodėl? g.gif


Bent vienas yra ir idėją palaikančių atsirastų smile.gif
Atsakyti
Nu idomiai idomiai cia profesore pasisake. Kad ir graziai bei maloniai kalba, bet panasu, kad su jokiais gimdymo namuose tyrimais ir kaip tokia sistema veikia nera nei is tolo susipazinusi, deja. O pasakymas, kad reikalinga rimta medicinine pagalba, kad sveika mama gimdytu sveika vaika tai yra isvis kazkokia nesamone. Jeigu mama sveika, tai pagimdys ta sveika vaika ir be mediku isikisimo. Labai patiko pasakymas, kad gimdanti moteris kaip ugnikalnis kuris bet kada gali issiverzti. Zinau, kad jo turejo omenyje ta toki nezmoniskai dideli pavoju ir rizika kiekviename gimdyme... Man kazkaip juokinga, zmonija milijonus metu gimde be jokiu mediku ir mes visi cia kuo sekmingiausiai. Bet tas ugnikalnis tai man patinka ir del kitos priezasties.... Gimdymas tikrai panasus i ugnikalni, ta jega, tas laukinis instinktas, tikrai issiverzia naturalaus gimdymo metu...
Atsakyti
Bet juk Lietuvoje nedraudziama gimdyti namuose?

Tik tiek kad valstybe nenumato ir neapmoka medicinines prieziuros gimdant namuose, ir nezinau kodel turetu g.gif biggrin.gif
Juk gimdant namie vienai gimdyvei tektu vienas ligonines personalas, o gimdant valstybinej ligoninej ta pati akusere/gydytoja priziuri daugiau nei viena gimdyve.

Siaip manau gera iniciatyva, ir puiki nisa privaciam verslui privacioms ligoninems. Valstybe tikrai neprivalo uztikrinti tokiu paslaugu nemokamai, taciau galetu suteikti salygas saugiai gimdyti namie ir itraukti tai i mokamas paslaugas.
Belgijoj ir Olandijoj gimdymas namie gana populiarus - labiau Olandijoj. Tai kainuoja tiek pat kaip gimdymas vienoje brangesniu ligoniniu.
Atsakyti
QUOTE(LasiukeUK @ 2013 01 21, 14:17)
.....Man kazkaip juokinga, zmonija milijonus metu gimde be jokiu mediku ir mes visi cia kuo sekmingiausiai. ...


Jeigu be jokių medikų galima gimdyti ir visi sėkmingai gimdo, tai kodėl reikia kreiptis į Strazbūro teismą, kad medikai padėtų gimdyti namuose g.gif



Atsakyti