Įkraunama...
Įkraunama...

Susipykau su savimi

Mano lieknėjimo istorija dar yra neilga, bet....
apie viską nuo pradžių mirksiukas.gif


gyveno sau panelė be rūpesčių jokių
ji valgė šokoladą ir daug saldžių ledų.
Jai svoris nerūpėjo ir buvo sau graži
kol vieną dieną ...
draugai ir giminės vietoj labas pradėjo sakyt

klausyk, tu nemanai, kad pasportuot tau reiktų?
jau trečio laukiesi? kada į dekretą?
pažiūrėk į savo lašinius unsure.gif


tik ta, kuri išgirdo šiuos žodžius gali suprast mane, pasislėpusi verkdavau, paverkusi vėl įninkdavau į šaldytuvą, po truputį pradėjau pripažint savo problemą. Pripažinau ir supykau ant savęs unsure.gif šiaip ar taip, vietoj planuotų numest 8 kg po gimdymo tiek prisiauginau, kad svėriau dar daugiau nei važiuodama gimdyt. doh.gif

Spręst dilemos kokią rinktis dietą nebandžiau, žinau, kad aš ne toks žmogus, kuris gali laikytis kažkokių dietų. Liko sportas.
Iš kart suvokiau vieną dalyką su mūsų šeimos finansais aš negaliu pasvajot apie sportą sporto klube unsure.gif be to šalia namų nėra nei vieno klubo iki artimiausio 15 km doh.gif
Ištraukiau seniai pamirštą CD su aerobikos programa, ir ryte nevalgius pradėjau. po 5 min. akyse pradėjo lietis, kritau ant žemės verkdama.
Po 15 min. atsikėliau ir vis dar drebėdama nušliaužiau į dušą.
Nusiprausi sumasčiau reik "nuimt" duomenis, kad matyt rezultatus bigsmile.gif
taigi 2006 05 01
Liemuo -92
5 cm po liemeniu - 98
Klubai - 108
Dešinė šlaunis - 64
Kairė šlaunis - 63
Krūtinė - 100

Tos 5 min. sporto mane persekiojo visą dieną, jaučiau begalę raumenukų, kiekvienas judesys buvo kaip Andersono Undinėlės, kuo toliau, tuo skausmingiau.
Vakare vyras išsitempė važinėt su dviračiu. Važiavom miško keliukais, kalniukais, tesugebėjau numint 3,5 km, kritau. Buvo taip negera, ašaros kaupėsi akyse, kad esu visiškai atrofavusi.
Kitą dieną vos atsikėliau išlovos, apie aerobiką nebuvo minties, bet vakare vėl išmynėm į pamarį su dviračiu. Tą kart įveikiau 5 km. Viskas tapo aišku - judėk moteriške - judėk.
Ir pradėjau judėti. Sukaupiau paskutines likusias jėgas ir ryte padariau 14 min. aerobikos, vakare vėl 5 km dviračiu labai sunkiom trasom.
Po truputį mano tempai didėjo po savaitės jau padarydavau visą aerobikos programą, kuri trunka 45 min. vakare išvažiuodavau į pamarį 1-1,5 val.
Pradėjus sportuot pamačiau, kad apetitas pats savaime mažėja. Vakare nuo 18 val. neimu nė kasnelio burną, tik mineralinis arba arbata be cukraus. Jokių išimčių (dažniausia) kartais pasėdim su draugais, išgeriu alaus blush2.gif o tas rūpužiokas kaloringas doh.gif na bet aš kalorijų neskaičiuoju doh.gif blush2.gif
gegužės 10 prisiminiau, apie savo matmenų statistiką
tad:
Liemuo -86
5 cm po liemeniu - 93
Klubai - 104
Dešinė šlaunis - 60
Kairė šlaunis - 59
Krūtinė - 99

Tos pirmos 10 dienų link idealios figūros tikslo buvo labai sunkios, labai labai, aš dabar prisimenu jas ir neatsitebiu savim, kiek supykau, kad sugebėjau tai ištvert, kas dien ne mažiau 2 val. sporto, stiprus maisto ribojimas.
Kai pagauna azartas nesustoji.
Mano diena įgavo rėžimą: anksti ryte, miegant vaikams 45 min. aerobikos, vakare grįžus vyrui išvažiuoju su dviračiu, mano rezultatai pagerėjo numinu 10 km žvyruotais, kalnuotais takais, jei būna ilgesnė tiesioji ją minu iš visų jėgų, kad nebūtų šiaip pavažinėjimas, ne gamta grožiuosi - sportuoju ! ne mažiau 2 val. sporo schmoll.gif
Vakare vėl nė kasnio.
gegužės 15 rezultatai:
Liemuo -84
5 cm po liemeniu - 90
Klubai - 100
Dešinė šlaunis - 58
Kairė šlaunis - 57
Krūtinė - 96


Tiesa, svorio savo neminiu, todėl, kad jis nekrenta, per pusė mėnesio nukrito tik 1 kg, bet figūra nail.gif thumbup.gif
kam įdomu mano ūgis 162
startuojant svoris 66 šiandien 65
normalus svoris buvo 52 kg mirksiukas.gif

Tebūnie ši tema man pačiai stimulas nesutot, ir kas 5 ar 10 dienų pasimatuot viešai. juk pripažinus problemą - nejudanti apsiėdėlė - daug lengviau su ja kovot, o pradžią padariau, labai sunkią, bet dabar savim labai didžiuojuosi drinks_cheers.gif ir nesustosim, juk atleidus vadeles galima lengvai vėl nuslyst unsure.gif
Atsakyti
Super. Reiks ir man aerobikos CD įsigyt.

Vis tik sportas yra pats geriausias būdas supykti ant savęs, sau nei kiek nepakenkiant
Atsakyti
QUOTE(DAISY @ 2006 05 15, 17:02)
Mano lieknėjimo istorija dar yra neilga, bet....
apie viską nuo pradžių mirksiukas.gif


eh, tokios istorijos taip užveda fitness4.gif fitness3.gif
Atsakyti
Sekmes ir toliau taip, juk ne kg svarbiausia, o cm kurie matau tau vis mazeja, tad taip ir toliau wink.gif
Atsakyti
Sveika,

Perskaičius, pasidarė kiek baisu: ar ne per greitai tie centimentrai mažėja? Ar nepakenksit savo kūnui?

Dar labai rūpi kaip į pasikeitimus reaguoja jūsų artimieji? Juk pagal aprašymą sublogot nemažai ir tai turi akivaizdžiai matytis. Kaip sprendžiat problemą su apranga? Ji taip pat turėtų būti gerokai per didelė.

O šiaip, tai žinoma pavydžiu. Aš pati per kokius 4 metus priaugau 8 kg. Bėta ta, kad su šiuo svoriu daug maž susibendravau ir labai ant savęs supykti dar nepasisekė. Vis pritrūksta valios.

O jūs šaunuolė. Nepraraskit ūpo.
Lauksim artimiausių žinių. Iki.
Atsakyti
QUOTE(Klumpė @ 2006 05 22, 17:41)
Sveika,

Perskaičius, pasidarė kiek baisu: ar ne per greitai tie centimentrai mažėja? Ar nepakenksit savo kūnui?

Dar labai rūpi kaip į pasikeitimus reaguoja jūsų artimieji? Juk pagal aprašymą sublogot nemažai ir tai turi akivaizdžiai matytis. Kaip sprendžiat problemą su apranga? Ji taip pat turėtų būti gerokai per didelė.

O šiaip, tai žinoma pavydžiu. Aš pati per kokius 4 metus priaugau 8 kg. Bėta ta, kad su šiuo svoriu daug maž susibendravau ir labai ant savęs supykti dar nepasisekė. Vis pritrūksta valios.

O jūs šaunuolė. Nepraraskit ūpo.
Lauksim artimiausių žinių. Iki.

tikrai ne, niekas su sveikata nepablogėjo wink.gif
manau, kad kūnui kenkia tos kurios nustoja valgyt, o aš maisto sąmoningai neriboju, tiesiog turbūt sportuojant sumažėjo skrandis ir mažiau "telpa" na o vakare stengiuosi nebevalgyt
tiesa pastaruoju metu nesportuoju, nes prasidėjo labai sunkios (visom prasmėm) mėnesinės, tad kol kas štilis mirksiukas.gif
o dėl aprangos, tad turiu jos, ir dar daug laukia rūbelių į kuriuos kol kas neįsispraudžiu. Nes per keleta metų svoris vis svyruodavo nėštumai ir t.t., tad rūbų prisikaupė wink.gif blush2.gif
o artimieji, bigsmile.gif tik vyras keltą kartų pasakė, kad perdaug neisijausčiau, nes sakė džiūsnos jam schmoll.gif
Atsakyti
na Daisy tu tikra saunuole, tu mane ikvepei, turiu ir as aerobikos cd, reikia ir man krutintis:) aciu
Atsakyti
Šaunuole, DAISY thumbup.gif
Taip ir toliau laikykis mirksiukas.gif
Ale kaip aš pavydžiu, bet vistiek tingiu... Jau 1,5 mėnesio nesportuoju, bet vis žadu žadu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vinkelyte: 23 gegužės 2006 - 22:14
Na va pagaliau vėl šokau į trasą, ir ką jūs manot nepilna savaitė nesportavus ir vos ne vos sugebėjau atlaikyt, ir tai kai kurių pratimų nepadariau doh.gif
na negalvojau, kad taip greit "suglebsiu"
nieko jei nelis vakare lauka dviračio trasa, reik atstatyt ką praradau, tai net ir nesimatavau nieko, pasimatuosim vėliau wink.gif
Atsakyti
Nu tu ir šaunuolė-sėkmės tau ir toliau taip...... bigsmile.gif
O man taip nesigauna-galiu ir sportuoti ir dieną visą nevalgyti,bet vakare turiu atsimti viską ko nesuvalgiau ir dar su kaupu.
Negaliu vakarais nepavalgius užmigt schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
eveneir, aš seniau irgi neįsivaizdavau kaip užmigt nesukirtus kokių 4 spurgų su kakava biggrin.gif
gal mane labiausia ir supykdė kandžios replikos, už tai dabar kaip smagu apsimaut mini sijonuką ir aptemptą palaidinukę, na ir kas, kad figūra ne 90-60-90:geda2:
Atsakyti
QUOTE(DAISY @ 2006 05 26, 21:41)
eveneir,
gal mane labiausia ir supykdė kandžios replikos,

Nu.........pokolkas dar niekas nieko nesako schmoll.gif ,o gal nenori įžeist cool.gif g.gif
O jei-kas .....Gal tada ir prisiruoščiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eveneir: 27 gegužės 2006 - 11:55