Įkraunama...
Įkraunama...

Step order vaiko prisiteisimas

Sveikos mamytes labai reikia patarimo nuomoniu is Jusu 4u.gif Vaiko tevas Britas bando prisiteisti pilna vaiko globa.Mes su juo nesusituoke vaikas lietuvos pilietis tik turi jo pavarde.Turiu orderi neleidizanti isvezti vaiko is salies.
Buvo pirmas teismas mokejom pinigus.Pries tris savaites gavau national insurance numeri pasalpu gauti negaliu nes niekad nedirbus o jei paalpu negaunu taipat negaliu gauti nemokamo advokato gyvenu pas drauga kuri pazystu labai trumpai jisai uzviska moka bet jau nebeisgali sekantis teismas sausio 3.d. Neturiu kur eiti esu ikalinta sujuo jisai irgi zmogus supranta jei ismes neteksiu dukrytes.Skambinau i ambasadas anglijoj ir lietuvos niekas padet negali sako eik dirbt dirbti negaliu dukrelei 13 men ir nera kam palikti.Vaiko tevas gauna visus vaiko pinigus bet mums neduoda nei cento.Niekas cia man nepadeda ikalino sali ir nepadeda isgyventi.

Sugalvojau sendien begti su vaiku i lietuva bet turiu anglijos orderi neleidzianti vaiko isvezti is salies.
Bet jei mes grystume i lietuva gal lietuva mus apgintu kaip lietuvos pilietes?
gal gautume nemokama advokata?Ar atimtu mano vaika ir grazintu i anglija?
Kokios pasekmes laukia jei paimsiu ir grysiu su dukrele i lietuva?
g.gif
Atsakyti
sveika, uzsiregistruok self employed internetu, galima menesi atgaline data,na valytoja pvz ir uzsipildyk is naujo formas del benefitu rodyk, kad dirbi nemaziau kaip 16 val per savaite, tada gausi working tax, child tax and child benefit. Taip pat gausi nemokama advokata. Jei tavo tas anglas gauna benefitus,turi paskambinti taxus ir pranesti, kad vaikas gyvena su tavimi ir kad pasalpos turi buti mokamos tau. Uzsiregistravus self employed, reikia vesti maza buhalterija apie kuria parasyciau asmeniskai, be to gal ir siaip pavyktu tau kelioms valandoms susirasti darba viesbutyje ir pas zmones tvarkyti namu.
I Lietuva begti nepatarciau.

manau gali naudoti sita linka uzsiregistravimui:
https://online.hmrc....ion/newbusiness

jei nemoki angliskai, pasinaudok Google translator:
http://translate.google.com/

tikiuosi padejau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fegari: 23 gruodžio 2012 - 23:38
sveika as taip jau seniai esu padariusi tipo nuo lapkricio 1 dirbu valytoja ant saves taip gavau national insurance number ir banko saskaita o pasalpu nenori duoti nes tevas jas gauna legaliai ir nesvarbu ar vaikas gyvena su juo. doh.gif
Galvoju kanors pradet dirbt tik va vaiko ner kas paziuretu o per 1m metus iki siol nesusiradau draugu visalaika esu viena su vaiku einu ivisus uzsiemimus kokius i manoma bet turbut as azkokiam kaime kur emigrantu ner o angles ciia labai arogantiskos ,jau stogas paciuos greit jauciu
Atsakyti
Skambinau i socialines tarnybas anglijoje lietuvos issinciau laiskus prieglaudos netgi legal advice anglijos lietuvos ambasada job centre paralygal woman aid issiunciau daug laisku i lietvos visokius servisus bet negavau atsakymu draugas kreipesi i dailymail laikrasti po nauju rasys reportaza nezinau ar tai gera mintis bet gal kas atkreips demesi.
nes siuo metu vaikas teva sturi tokias pat teises i vaika vaikas pusiau anglas tipo tai kodel as kaip vaiko motina pusiau anglo vaiko negaliu gauti jokios pagalbos?man nedasunta kodel vaiko ir tevo teises turi pagal anglijos istatymus o as teisiu neturiu jokiu doh.gif belekoks zingsnis veda i atemima vaiko
Papildyta:
Jeigu musu lygios teises i vaika kodel negaliu zaisti sito zaidimo lygiomis teisemis ?as niekaip nesuprantu
Atsakyti
Istatymam nesdvarbu is kokios jus valstybes. Tiesiog reikia parodyt, kad jus galit suteik vaikui gera gyvenima. Jei neturit darbo, neturit finansu, neturit kur gyvent (gyvenat pas mazai pazistama drauga), kaip jus tikites jum priskirs ta vaika? ypac jei dar gasdinant savo ex, kad issivesit vaika (na juk kam kitaip butu issiemes ta order?), ar neleidziat jiem matytis.
Jum reikia vietoj skundimusi imtis veiksmu, parodyt, kad jus bandot vaikui uztikrint gera gyvenima, kad bandot pakeist savo situacija, susirast darba, adaptuotis, bandot kurt savo ateiti cia (neplanuojat susikraut smutkiu ir pavogt vaiko). Taippat, teismai neigiamai ziuro i neleidimus ir limitavimus tevui bendraut su vaiku, turit bandyt parodyt, kad jus stengiates ir skatinat ju bendravima 4u.gif
Atsakyti
as buvau lietuvoje ir praneciau kad cia ir pasiliksiu tik gryzau i anglija jam leist atsisveikint su dukra ir pasiimti ir apsistojau ne pas ji o pas pazystama na va taip ir uzstrigau.

Nennoriu as anglijoje buti nemegstu anglu nenoriu as jiems siknu valyti....

Atsakyti
QUOTE(Beatucyte @ 2012 12 23, 14:31)
Sveikos mamytes labai reikia patarimo nuomoniu is Jusu 4u.gif  Vaiko tevas Britas bando prisiteisti pilna vaiko globa.Mes su juo nesusituoke vaikas lietuvos pilietis tik turi jo pavarde.Turiu orderi neleidizanti isvezti vaiko is salies.
Buvo pirmas teismas mokejom pinigus.Pries tris savaites gavau national insurance numeri pasalpu gauti negaliu nes niekad nedirbus o jei paalpu negaunu taipat negaliu gauti nemokamo advokato gyvenu pas drauga kuri pazystu labai trumpai jisai uzviska moka bet jau nebeisgali sekantis teismas sausio 3.d. Neturiu kur eiti esu ikalinta sujuo jisai irgi zmogus supranta jei ismes neteksiu dukrytes.Skambinau i ambasadas anglijoj ir lietuvos niekas padet negali sako eik dirbt dirbti negaliu dukrelei 13 men ir nera kam palikti.Vaiko tevas gauna visus vaiko pinigus bet mums neduoda nei cento.Niekas cia man nepadeda ikalino sali ir nepadeda isgyventi.

Sugalvojau sendien begti su vaiku i lietuva bet turiu anglijos orderi neleidzianti vaiko isvezti is salies.
Bet jei mes grystume i lietuva gal lietuva mus apgintu kaip lietuvos pilietes?
gal gautume nemokama advokata?Ar atimtu  mano vaika ir grazintu i anglija?
Kokios pasekmes laukia jei paimsiu ir grysiu su dukrele i lietuva?
g.gif


apie grizimus i LT jokiu net kalbu negali buti. nes is kart busi apkaltinta vaiko pagrobimu ir sau pasirasysi taip nuosprendi. Neapgins taves niekas, nes yra istatymai ir LT ju laikosi kaip ir bet kuri kita europos valstybe. Zinai Rinau atveji? jei ne tai paieskok internete straipsniu - labai liudnai baigesi vaiko toks savavaliskas parsivezimas.


Del darbo, tai nepyk - bet nesuprantu kodel tu nedirbi, jei turi vaika bet neturi pinigu. Kaip taip galima, juk tu uz ja atsakinga? 13 menesiu vaikas tai ne 13-os dienu vaikas. Jau tikrai gali eiti dirbti ir leisti i lopseli kazkoki ar pas aukle. Galu gale, jei neturi specialybes jokios, gali juk pati aukle dirbti. buti namie su savo vaikuciu ir priziureti pora kitu. Bent kazkiek gausi ir oficialiai tai iforminus dar ir pagalbos is valstybes kazkokios gausi.
Papildyta:
QUOTE(Beatucyte @ 2012 12 24, 14:45)

Nennoriu as anglijoje buti nemegstu anglu nenoriu as jiems siknu valyti....


deja, jei norit su vaiku buti tai neturit pasirinkimo... ir toks galvojimas tikrai situacijai nepadeda... as bet kam siknas valyciau, kad tik savo vaika ismaitint...
Atsakyti
na,visu pirma,teisingai tevas padare,kad issieme ta orderi.logiskai mastant-kad ir atvaziavo cia ir iskart apnestejo-tai 9men.vaikui dabar 13 men.gaunasi,kad ji cia sedejo kaip minimum 22 men ir nic nieko nedare,net insurance sau nesugebejo issiimti.taigi pati ir kalta,reikia bent kazkiek galva galvoti.o atvaziuot cia su vaiku isvis kvailiausias poelgis buvo,tevas aiskiai teisus.jau jei buvo isvaziavusi,nebuvo tikslo grizti,nors tada butu apkaltinta vaiko pavogimu.kad benefitus tevas gauna-nieko keisto,juk niekur nera dirbusi,tik db gavo insurance,pateiktu irodymus,kad nebegyvena su vaiko tevu ir vaikas su ja,gautu benefitus pati.o be to,jeigu jau tokia situacija-yra citizen advice bureau,ten jie pagalba suteikia nemokamai.ir dar keista-pilna kompaniju,kurie skelbiasi,kad paims mokesti po bilos laimejimo-kreipiamasi i juos,o ne staugiama cia.cia tikrai niekas nepades,kad ir bliaus visu balsu.reikia paciai uzpakali judinti,o ne laukti kas ant lekstutes ka atnes.i Lietuva rasyti beprasmiska,vaikas yra pusiau britas,Lietuva jo nedengs.jei bus Uk teismo nutarimas atiduot vaika tevui,Lietuva paklus ir atiduos.
Atsakyti
Situacija ne is lengvuju. As vietoj autores bandyciau tartis su vaiko tevu, kad likciau UK ir leisciau matytis VT su dukra. Tada tvarkytis pasalpas, ieskot darbo ir po biski pradet gyventi, o ne egzistuot. Jei jau turi NI numeri, tai jau galima ir pradet ko nors griebtis. Bet VT tikrai nesaziningai elgiasi imdamas pasalpas uz vaika kai vaikas su mama gyvena g.gif bandyk tartis su VT kad lieki cia ir tvarkaisi gyvenima, nes kitos iseities nera. Nuo praitu metu geguzes men jau Europos saliu gyventojams nebutina isdirbt metus laiko norint gaut pasalpas, gal pradek nuo darbo birzos, kol susirasi darbo. As irgi esu su visom pasalpom susidurus, bet labai norint viskas imanoma. Jei nori rasyk i az 4u.gif
Atsakyti
as atvaziavau cia kai dukrelei buvo 2men man jis sake kad cia gausiu geresnes salygas gyventi su vaiku bet jau sekancia diena jis mane prievartavo grasino kad atims vaika cia labai ilga istorija.Ir kai po 7 men isdrysau is jo pabegti mane istrauke kitas vyras gaunu orderi.
As bandziau nuo pirmu dienu gauti nasional incuranse number bei pasalpas nuo paciu pirmu dienu.
As mielu noru eiciau dirbt bet kur dukryte palikt nieko cia nepzystu mane priglaudes zmogus dirba i darzeli leist nera uz ka.kokia aukle is kjur pinigeliai?

Cia ilga istorija nesu tingine mielu noru paziureciau kitos mamos vaikus kai ji dirba jai ji paziuretu mano kai as dirbu.

Beleka padarysiu kad vaikas butu su manimi as del jos kovoju nuo pirmu 2 nestumo savaiciu.
Ir prasau manes nesmegti visi padaro klaidu klysti zmogiska
Atsakyti
Rinou visa kita istorija ji gyveno vokietijoje ji buvo vokietijos gyventoja ir jos dukra beje ji gavo visa pagalba socialines ,

As leidziu vaika matytis bet jis tuo piknaudziauja pirmadieni diena antradienis naktis treciadienio diena penktadienio diena visas savaitgalis ,tai dabar teismo sprendimu leidau matyti 40 val i men kiekviena savaite 2 kartus po 6h
Atsakyti
nesamoninga istorija...atvaziavo cia,kai vaikui buvo 2 men,tada kaip jis gali buti nuo brito?britas buvo lietuvoje?kovoja nuo 2 savaiciu nestumo...absurdas,galas su galu nesueina
Atsakyti