Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esat buvusi neištikima?

Sveikos, įdomu sužinoti, kiek čia esančiu moterųyra nusukusių į kairę smile.gif Kai kurias temas paskaičius, atrodo, jog ištikimybė išvis nebeegzistuoja, o jei ir egzistuoja, tai itin retais atvejais...
Gaila nemoku arba negaliu pridėti apklausos smile.gif
Atsakyti
Buvau visad istikima, nors kaltinama neistikimybe.
Atsakyti
o koks autoriaus tikslas? o patsai esi nusukes?
ir kas ta neistikimybe - ta grubijaa prasme, ar ir emociniai susizavejimai, flirtai, praeities ilgesys ar mintyse pagalvojimas, kad tik tu greiciau nusibaigtum?

mano nuomone: istikimu nera, o nefizines neistikimybes - vyksta nuolat, galvoje, smegenyse.
Atsakyti
Tiesiog.... smalsus aš. O ir idealistu pabūt noriu. Nusukęs va nesu, nors galimybė dabar, ko gero, būtų.
Ne apie pamąstymus kalbu, o apie tikrą neištikimybę( bent jau taip, kaip aš ją suvokiu) - bučiniai, seksas su kitu.
smile.gif
Atsakyti
Ne ir neplanuoju smile.gif
Atsakyti
o tai esi vedes ar turi drauge?
Atsakyti
Na sakykim,progų gyvenime buvo nemažai,bet........Tegul tai lieka man.Ir dar pamest galvą galėčiau dėl labai patrauklaus vyro ir jeigu kažką jam jausčiau,įsimylėčiau,o dėl sekso g.gif tam namuose yra vyras bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2012 12 28, 12:21)
Na sakykim,progų gyvenime buvo nemažai,bet........Tegul tai lieka man.Ir dar pamest galvą galėčiau dėl labai patrauklaus vyro ir jeigu kažką jam jausčiau,įsimylėčiau,o dėl sekso g.gif tam namuose yra vyras bigsmile.gif

Tai kaip suprantu, tos tokios mano apibrėžtos neištikimybės ir nebuvo? Jei nenorit, žinoma, galit neatsakyt. smile.gif

QUOTE(given444 @ 2012 12 28, 12:14)
o tai esi vedes ar turi drauge?

Jaunas aš dar labai. Draugę tik.
O dėl tų ištikimybių mintyse.... Tai manau jos ne visada nuo mūsų priklauso. Pagalvot galima daug ką, bet ar tai virsta veiksmais realybėje.... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponas_didelis: 28 gruodžio 2012 - 12:15
Jei neištikimybe laikysim seksą ir bučinius, tai ne, nebuvau.
Atsakyti
QUOTE(Ponas_didelis @ 2012 12 28, 00:39)
Sveikos, įdomu sužinoti, kiek čia esančiu moterųyra nusukusių į kairę smile.gif Kai kurias temas paskaičius, atrodo, jog ištikimybė išvis nebeegzistuoja, o jei ir egzistuoja, tai itin retais atvejais...
Gaila nemoku arba negaliu pridėti apklausos smile.gif

nemoki paspausti mygtuko "apklausa" ???

tada tikrai jaunas lotuliukas.gif
Atsakyti
Nebuvau ir nezadu buti neistikima. Vyras zinau, kad irgi visada tikrai buvo istikimas. Musu stazas beveik 10 metu.
Atsakyti
QUOTE((V)ero.man @ 2012 12 28, 14:39)
nemoki paspausti mygtuko "apklausa" ???

tada tikrai jaunas lotuliukas.gif

Na iš pradžių kažkaip nepastebėjau, o dabar vis bandau prikabint - nepavyksta, niekas nepasikeičia.
Atsakyti