Įkraunama...
Įkraunama...

Patarkit kaip reaguoti

Sveikos. Man reikia pasaliniu zmoniu nuomones ir patarimo. Nes pati nezinau kaip reaguoti,o ir pasipasakoti to nelabai yra kam. Taigi,turiu drauga.Jau ilggaaaai draugaujam,bet as vis nebaigiu savvo mokslu,gyvenu su tevais,taigi bendro gyvenimo dar neturim,pasimatom savaitgaliais,kartu leidziam laika,nuolat bendraujam telefonu ir t.t. jis vyresnis uz mane,jau isitvirtines gyvenime ir norintis pastoviu santykiu,vedybu ir t.t. Jis jau subrendes vyras,trokstantis sukurti seima.Pagaliau. O as dar noriu mokslus pirmiausia baigt,o tada jau visa kita. Turim bendra drauge.Ji yra jo pussesere ir galima sakyt,kad ji mus suvede. Pastaruoju metu kyla siokiu tokiu nesusipratimu.Neva as neissilakscius ir t..t jis nori subrendusios paneles ir pan. As tokia ir jauciuos,bet jam kazkaip kitaip atrodo.
Taigi esme ta,kad pries pora dienu kai ka perskaiciau ir nerandu sau vietos. Laika leidau su ta jo pussesere.Mes isties artimos drauges esam. Ir visai atsitiktinai paemiau jos telefona ir ilindau i zinutes.Tikrai netycia,nes ji pati prase,kad susirasciau viena jos gerbejo sms. Zodziu,esme ta,kad radau jos susirasinejima su mano draugu.Jis rase jai,kad noretu daugiau aiskumo santykiuose ir pan. Kad nezino ka daryt,nes nori but kartu su manim,taciau pavargo nuolat manes laukti ir pan,bet svajojo apie pasipirsima man. Mano ale drauge mane sokiravo savo smsais jam. Ji rase,kad mano draugas jau privalo susirasti zmona,o ne panele,kokia esu as.Rase,kad jos nuomone geriausia butu jei jis paliktu mane ir susirastu kita zmogu. Prisvaigo,kad as neissilakscius is tiesu esu.Dar pridejo visokiu zodziu apie klubus,tusus.Neva as taip sakiau,nors gyvenime taip nekalbejau. To,kad as daznai issisukineju kai ji kviecia kur nors pasiaust,ji zinoma nepaminejo. Dar ji siaip apie mane "pristume" - as jai buvau uzsiminus apie uzsieni,kad noreciau ten isvaziuoti ir pan. Ji palaike mane ir sake,kad ir pati noretu isvaziuot.O mano draugui rase,kad as esu materialiste,galvojanti tik apie pinigus ir kaip ju daugiau uzsidirbt,rase,kad nemane jog as esu tokia,kad as pasikeiciau ir dar,kad jos nuomone mano draugas man yra tikrai ne pirmoje vietoje,nes esu karjeriste.... Mane gerokai sokiravo tokie jos smsai jam...
Kaip as tureciau reaguoti?
Atsakyti
na, cia galima skaityti kaip apkalbas ar siokia tokia isdavyste. kita vertus, ji turejo teise issakyt nuomone, ar ne? nezinau kokie jusu santykiai, jei ji nesako tau, ka galvoja, nereiskia, kad visas mintis ji turi pasilaikyti sau.
man rodos problema didesne yra kita - tu ir draugas. didelis metu skirtumas, o dar daugiau patirtis, jo vienoki lukesciai, tavo - kitokie, jis abejoja jusu santykiais, tave skubina, ech...
metas tvarkyti sita puse.
na, o tavo drauge, nelb graziai daro. kita vertus, gal tikrai ji objektyviau mato, kad jus neskirti vienas kitam, jei taip kankinates ir nesutampa jusu poreikiai.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 12 30, 13:34)
na, cia galima skaityti kaip apkalbas ar siokia tokia isdavyste. kita vertus, ji turejo teise issakyt nuomone, ar ne? nezinau kokie jusu santykiai, jei ji nesako tau, ka galvoja, nereiskia, kad visas mintis ji turi pasilaikyti sau.
man rodos problema didesne yra kita - tu ir draugas. didelis metu skirtumas, o dar daugiau patirtis, jo vienoki lukesciai, tavo - kitokie, jis abejoja jusu santykiais, tave skubina, ech...
metas tvarkyti sita puse.
na, o tavo drauge, nelb graziai daro. kita vertus, gal tikrai ji objektyviau mato, kad jus neskirti vienas kitam, jei taip kankinates ir nesutampa jusu poreikiai.


Bet atrodo lyg ji siektu mus sukirsinti. Kitas pvz : pries kelis metus turejau sioki toki nuklydima... klube paflirtavau su vienu vaikinuku ir po to papasakojau jai,ji viska ispliurpe mano draugui.

kalbant apie musu santykius (su draugu) tai pritariu,kad yra daug dalykiuku,kuriuos reikia tvarkyti,bet mes tikrai mylim vienas kita ir kartu jauciames laimingi,o ir tas metu skirtumas nera didelis,tiesiog jis labiau subrendes nei as.Bet musu meile ir santykiai man labai brangus ir manau,kad iveiksim kliutis.
Atsakyti
Breketuota, atsipeikek. Na, kokia ji tau drauge? Geriau rankdarbiais uzsiimk nei bendrauk su tokia, tai bent netures progos taves apkalbet, kai nezinos ka veiki. Posaki, kur du yra trecias nereikalingas, zinai? Ne visada, bet tavo atveju jis teisingas, nes drauge nori jus isskirt. Teisi ji ar ne, ne mums sprest, gi nezinom, kaip ji vertina tave, kaip mato abu kaip pora, bet... bendrauk su vaikinu, o ta "drauge" palik gyvent savo gyvenima.
Atsakyti
na gal tikrai drauge mato geriau...klausimas kiek ilgai jus draugaujat...nes dabar net as perskaicius pirma posta sakyciau,kad dar jums ne laikas.
Tu viska grindi meile, suvoki,kad jus turit problemu, bet nemastai ju dabar spresti,tau svarbu,kad tik jis pasipirstu ir tu galetum vestuvine suknele uzsivilkti.Gal tavo drauge mano,kad tu nori isteketi vien del vestuviu, nesvarbu uz ko( patikek tokiu panu pilna, poto skiriasi po metu dvieju, nes po vestuviu problemos su mylimuoju niekur nedingo ir net nesisprendzia)
Beto ant drauges,kurios nuomone nesutinka su tavo, nereik pykti.
Atsakyti
Mane tai čia rimtesnė problema ta, kad vaikinas neužtikrintas santykiais ir juos aptarinėja ne su tavim, o su pussesere ir dar sms'ais. Jo subrendimu, apie kurį kalbi, man čia nekvepia.
Ir būk protinga, jei jau susiradai vyrasni draugą, nereiškia, kad turi subobėt, pult tuoktis, gimdyt vaikus ir nebegali į klubą nueit. Viskam savas laikas. Kad netektų gailėtis, kam "neišsilaksčius" šeimą sukūrei. 4u.gif
Atsakyti
Jei draugas norėtų pirštis, tai ir pasipirštų, o ne rašaliotų sms pusseserei. Mažvaikis kažkoks...Aplamai kažkoks keistas ratelis, kuriame vieni apie kitus šneka, bet už akių...
Atsakyti
Nu geras...cia dar vienas irodymas,kad turi pasitiketi tik savimi.
As vietoj taves pasakyciau tam vaikinui,kad perskaitei sms,pasnekeciau su juo.
Jei vaikinas tikrai subrendes jis turetu atkrpeipti demesi i tai kokia tu esi ir ka tu sakai,nebent jis turi rimta priezasti del ko tavimi nepasitiketi.
O seip man ydomu kodel ta mergina sitaip pries tave??O gal ji bijo,kad tave iskaudins?Gal ji bijo prarasti drauge?
O seip visu pirma baik mokslus ir tik tada ziurek i bendrus gyvenimus,lakstyk jei tu to nori,eik i klubus jei to nori ir niekada neneik to ko nera.
Nes bus kaip man.Pasenau anksciau laiko.
Ir tikrai klubai manes netraukia,isgetuves irgi..Noriu seimos noriu vaiku nors as dar tokia jauna,...
Beje kaip jusu santykiai dabar??
Atsakyti
QUOTE(In hell @ 2013 01 14, 16:34)
Jei draugas norėtų pirštis, tai ir pasipirštų, o ne rašaliotų sms pusseserei. Mažvaikis kažkoks...Aplamai kažkoks keistas ratelis, kuriame vieni apie kitus šneka, bet už akių...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif visi mažvaikiai. kas čia per rašaliojimas sms ir apkalbinėjimas.
o Breketuota, Tu tai savo "draugei" nieko nebepasakok.
Atsakyti
QUOTE(Breketuota @ 2012 12 30, 13:39)

Kaip as tureciau reaguoti?


Pirmiausiai tai turetum pasikalbeti su draugu ko jis tikisi ir ko tu noretum... Issakyti savo nuomone apie tai kaip pasijutai perskaicius sms ir, kad noretum veliau tie sms butu tau adresuoti, bet ne tavo draugei.
Su drauge taip pat pasikalbeti, paklausti kodel ji taip mano ir kodel kisasi i jusu santykius su vaikinu...
Kad jus dar per jauni santuokai tai matosi is teksto ir vien toks parasymas, kaip - as buvau nuklydus, flirtavau klube biggrin.gif arba sms rasymasis su puseserem doh.gif Bet tai manau su laiku ir pati pasijuoksit is sios istorijos, kaip as sakau viskam savas laikas 4u.gif
Atsakyti