Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Sena tema

Šioje temoje diskutuojame apie ekonomišką požiūrį į garderobo formavimą, vadinamas rūbų kapsules, spalvinius tipus, bazinius rūbus ir pan.

Trumpai: rūbų kapsulė - tai 5 - 10 rūbų rinkinys, visi kapsulės rūbai yra to pačio stiliaus ir dera tarpusavy spalviškai. Priklausomai nuo gyvenimo būdo gali būti darbo rūbų, laisvalaikio, vakarinių/proginių rūbų, sportinių rūbų ir tt kapsulės. Nereikia maišyti skirtingų kapsulių rūbus. Kiekvienam sezonui sudaromos atskiros kapsulės. Kapsulę pradedame sudarinėti nuo bazinių daiktų ir gausiai papildome aksesuarais. Tuomet iš minimumo daiktų ir maksimumo aksesuarų galima kasdien kurti vis naują drabužių derinį smile.gif

Žingsniai naujojo garderobo link:
1. nustatome savo spalvinį tipą
2. atsižvelgiant į spalvinį tipą, keičiame šukuoseną ir parenkame keletą makiažo variantų
3. be gailesčio išmetame daiktus, kurie: netinka pagal spalvinį tipa, netinka pagal dydį, net jei jie nauji, ilgai užsigulėjo spintoje ir nesinešioja (išsykrus vakarinius apdarus), „moraliai pasenę“
4. sudarome komplektus iš likusių rūbų, įskaitant avalynę ir aksesuarus
5. sudarome trūkstamų daiktų sąrašą
6. tvarkome rūbų spintą prieš kiekvieną sezoną
7. prieš einant apsipirkti apgalvojame kiekvieną pirkinį iki smulkmenų, o ne griebiame bet ką, kas patiko
8. visada prisimename, kad kiekvienas naujas daiktas turi derėti bent su 3 – 4 turimais daiktais
Papildyta:

Pagrindinės nuorodos:

Paletės kiekvienam tipui ir potipiui

Apie tipus anglų k
Geriausias straipsnis apie kapsulės metodą rusų k
Keli straipsniai apie bazinį garderobą ir figūros tipus rusų k
Spalviniai tipai, pati esmė:

user posted image
Atsakyti
man suknelė fantastiška wub.gif bent jau ant manęs tokie modeliai liuks žiūrisi. šiaip jos iškirptė gal kiek ir per ilga, bet man ji net labai darbinė atrodo. pas mane kai viršuj beveik tuščia, tai toks kirpimas pats gazas biggrin.gif
beje, aš jei man ji kiek per gili pasirodytų nusipirkus, tai turbūt imčiau ir susiūčiau viršuj kažkiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 12 31, 10:33)
o gerai medžiagą apžiūrėjot? čia toks ale storas trikotažas (nežinau tikslaus pavadinimo), tampri ji tokia


Teka, taip maciau kad jinai "jersey" 4u.gif

Siaip ASOS nesu turejus, kazi kaip kokybe g.gif

Aciu, Amacord, uz tema 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciukas1: 31 gruodžio 2012 - 10:50
QUOTE(Teka @ 2012 12 31, 10:28)
o aš manau, jei krūtinė labai didelė, atrodytų vulgariai, nes ji ten visa išvirstų biggrin.gif o jei jos beveik nėra, tai neatrodys vulgariai

Tai aš ir nesakau, kad bus vulgaru. Bet net ir su maža krūtine iškirptė per gili ofisui wink.gif

Susiūti, kaip Inc sako, - variantas. Bet gali ir nepavykti, priklauso, kaip ten iškirpta.

Bet šiaip suknelė gražuolė.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 31, 10:48)
Tai aš ir nesakau, kad bus vulgaru. Bet net ir su maža krūtine iškirptė per gili ofisui wink.gif

Susiūti, kaip Inc sako, - variantas. Bet gali ir nepavykti, priklauso, kaip ten iškirpta.

Bet šiaip suknelė gražuolė.


Susiuti nelabai isivaizduoju g.gif Galima naudoti kokia "broske" susegimui lotuliukas.gif

Ne,kesti jauciu nieko nekeisciau, tik i darba turbut neisiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 12 31, 10:52)
Susiuti nelabai isivaizduoju  g.gif Galima naudoti kokia "broske" susegimui  lotuliukas.gif

Ne,kesti jauciu nieko nekeisciau, tik i darba turbut neisiu biggrin.gif

Man irgi atrodo, kad reikia pirkt tą suknelę neapgaudinėjant savęs, kad čia bus darbinė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 12 31, 11:52)
Susiuti nelabai isivaizduoju  g.gif Galima naudoti kokia "broske" susegimui  lotuliukas.gif

Ne,kesti jauciu nieko nekeisciau, tik i darba turbut neisiu biggrin.gif

o aš daug suknelių trikotažinių per krūtinę siūnu, nes kitaip tai kaip Pamela vaikščiočiau
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 31, 10:48)
Tai aš ir nesakau, kad bus vulgaru. Bet net ir su maža krūtine iškirptė per gili ofisui wink.gif


na atsižvelgiant į tai, kad pas juos net trumpų rankovių negalima, tai iškirptė jo, per gili biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 12 31, 11:28)
dontstop, manau, tokias suknes, kur su pamušalu ir trumpom rankovėm siuva gal tam, kad po jomis marškinukus būtų galima apsirengt  g.gif

Mhm, aš turiu omeny gal kiek kitokias, pvz

user posted image

Jos paprastai būna standžios medžiagos, žiemos kolekcijų dar ir su vilna, viduj pamušalas. Daug tokių pvz Reserved. Aš vis varvinu seilę, nes man tokios tinka, labai lieknina, sutraukia viską, suspaudžia kur reikia.. smile.gif Ir šiaip tokios suknelės kaip tik putliom moteriškom figūrom. Bet va pritaikomumas g.gif Vasarą vien dėl pamušalo, net jei suknelė pati tarkim iš medvilnės - niekaip. Žiemą tos trumpos rankovės.. Marškinių po apačią nelabai, nes kur sarafanai būna, tai ir iškirpimai rankom platesni, o tos futliaro suknelės priglunda kaip kojinė.. ant viršaus užtempus megztinį visas liekninimo efektas dingsta sad.gif
Atsakyti
tokiu atveju nešiočiau su švarkeliais. man tai puikus variantas, pati tokią turėjau ir nešiojau su švarkeliu, tik aišku jei suknelė storesnės medžiaogs, su vilna, tai ir švarkelio atitinkamo reiktų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 31 gruodžio 2012 - 12:16
Mergaiciukai - fantastiška suknia, norėč tokios ir figūros prie jos.

Aš turiu porą suknelių trumpom bet su pamušalu - tai tas pamušalas labai gerai dėl figūros netobulumų - geriau gula/krenta suknelė. Jei karštis ta karšta su tokia, bet šiaip aš ir vasarą nešioju.

O ką rengtis į operhausą? a. Čia po naujų jau, bet vis tiek. Ir svarbiausia - ką daryti su batais?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2012 12 31, 13:16)
tokiu atveju nešiočiau su švarkeliais. man tai puikus variantas, pati tokią turėjau ir nešiojau su švarkeliu, tik aišku jei suknelė storesnės medžiaogs, su vilna, tai ir švarkelio atitinkamo reiktų

Aišku, ne mano variantas, o gaila.. unsure.gif
Atsakyti