Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A4

Paieškojau ir neradau šitos temos 4u.gif

Ką galvojate apie Audi A4?? Na taip, jų visur daug, tiesiog pilna mieste, bet pasak automobilių žinovų (mano tėtis dirba toj srity), tai laaabai geras mašiniukas, nes nerudija, retai genda, o jei genda- detalės nebrangios, pakankamai ekonomiškas, ir idealiai tinkamas važinėti Lietuvos klimato sąlygomis biggrin.gif Be to, jisai gan simpatiškas smile.gif

Įdomu ką manote Jūs apie šitą mašiną, ypaš jei vairuojate/vairavote ją 4u.gif
Atsakyti
Na man tai A6 per didelė, mėgstu mažesnes bicycle.gif

Atsakyti
masina kaip masina. vyras man vis bando audi A6 isiulyt,ale as kazkaip labiau prie VW linkstu... nors siaip audi tikrai geros masinos lietuviskiems keliams lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei man piniginė leistų pirkčiau AUDI thumbup.gif Brolis važinėja su A4, bet senesne, tai man "galas" jų nepatinka. Norėčiau jau kokios nuo 2000 metų, tai tai man wub.gif nors ir mažkokos ax.gif Mieliau rinkčiaus A6 thumbup.gif Bet jų kainos tai man nepatinka schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 05 16, 10:11)
man tai A6 arčiau dūšios, nors... svarbu, kad būtų Audi lotuliukas.gif



QUOTE(JaHarta @ 2006 05 16, 11:21)
Na man tai A6 per didelė, mėgstu mažesnes  bicycle.gif

man ir labai patinka, Audi, A6 kažkaip per didelė, man tai labiau A3 patinka, bet jei šeimai tai reikia didesnės, priklausomai kiek šeimoj narių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2006 05 16, 11:18)
Jei man piniginė leistų pirkčiau AUDI thumbup.gif Brolis važinėja su A4, bet senesne, tai man "galas" jų nepatinka. Norėčiau jau kokios nuo 2000 metų, tai tai man  wub.gif nors ir mažkokos ax.gif Mieliau rinkčiaus A6 thumbup.gif Bet jų kainos tai man nepatinka schmoll.gif  schmoll.gif


2000 metų mes irgi neplanuojam pirktim, o maždaug 1997-1998 :4u:Jeigu aišku iš viso audi pirksim, nes nesam ir porą kitų markių nusižiūrėję 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JaHarta: 16 gegužės 2006 - 19:28
AUDI,tikrai geros mašinikėk.Šiuo metu važinėju PASSATU,bet kita mano mašina bus tikrai AUDI avantas tik dar nežinau A4 ar A6
Atsakyti
Man labai patinka Audi A4. Galvojam tokią pirkti ax.gif
Atsakyti
As vazineju su Audi A8 L (pati ilgiausia) 2001m., tai man thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kakajedze: 17 gegužės 2006 - 00:41
QUOTE(JaHarta @ 2006 05 16, 10:06)
Paieškojau ir neradau šitos temos 4u.gif

Ką galvojate apie Audi A4?? Na taip, jų visur daug, tiesiog pilna mieste, bet pasak automobilių žinovų (mano tėtis dirba toj srity), tai laaabai geras mašiniukas, nes nerudija, retai genda, o jei genda- detalės nebrangios, pakankamai ekonomiškas, ir idealiai tinkamas važinėti Lietuvos klimato sąlygomis biggrin.gif Be to, jisai gan simpatiškas smile.gif

Įdomu ką manote Jūs apie šitą mašiną, ypaš jei vairuojate/vairavote ją 4u.gif


Vagiamos, draudimas (kasko) brangus, kiek teko skaityt brangus priekines pakabos remontas.

Paciam Audi nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2006 05 17, 06:41)
Vagiamos, draudimas (kasko) brangus, kiek teko skaityt brangus priekines pakabos remontas.

Paciam Audi nepatinka.

as turiu Audi A4, Kasko kainuoja metams 1200 lt, nemanau, kad brangu schmoll.gif
Atsakyti
as irgi nesenai nusipirkau A4, kol kas viskas gerai, labai minkstai vaziuoja ir vidus fainas( palyginus su kitomis tokių metų mašinytėm),

o draudimas nera jau toks brangus, kaip jau minejo metam 1200 lt., mano pazystamas opeli draude tai kainavo 1100 tai skirtumas patys matos tongue.gif

man Audi patinka tikiuosi sekanti vel bus audinė, tik metai geresni wub.gif
Atsakyti