Įkraunama...
Įkraunama...

Mano lieknėjimo istorija

sveiki visi,

sedėjau prie kompo, dirbti noro nebuvo jokio, na žinot kaip būna.....nuotaikos nėra, skrandį skauda, pilvas pilnas, viskas primena kad vakar velai vakare suvalgiau du bliudus plovo bigsmile.gif nu nesusilaikiau, zinot būna - visi valgo, o as kaip nabage turiu sėdėti kambaryje... ai, galvoju, sekmadienis, ryt pirmadienis, tada ir pasidarysiu iskrovos diena smile.gif

Jau is pirmų eilučių tampa aisku kad mergaitė as buvau nuo mažų dienų apvali, pilna, ružavais žandukais, kas mano seneliams buvo tiesiog dieviška. na man iki kokių 16 buvo tas pats. o paskui paskui....

na bet. man jau desietka metų daugiau,,,oras šiltas, koks ten megztinis ar striuke prie plius 25? o užsivilkus maikute, ar marškinukus oi kaip gerai tos rinkes ir salsesoniukai matosi....žodžiu graudu žiureti į veidrodį darosi. Na ir nusprendžiau, laikausi dietos. bet kokios, kad tik išeitu numesti bent jau 10 kg. ir greitai....būtų geriausia kad jau kita pirmadienį įeičiau į kabinetą, į namus ir matytusi, kad as jau plona thumbup.gif thumbup.gif nu va. kaip tariau taip padariau.

Stai ka valgiau: iki 12 val. nieko, per pietus 1 l. kefyro, vakare obuoliai. taip visa savaite. Maža to, dar nuėjau į sporto klubą ir nusipirkau riebalų degintoją FAST BURNER. na žodžiu turėjau kalorijos iškart visos sudegti. Vakare guliausi ant kilimo, vyras laikė kojas, atsilenkimus dariau, pima diena 10, toliau didinau po du kas dien.....
Ir ka manot? Nukrito 7 kg. bet,,,,,labai atsiliepė viskas veidui, plaukam. paakiai ikrito, pajuodo, odo papilkėjo. maistą sapnavau naktimus, sapnavau, kad apiplėšiau maxima, ir prisivalgiau bandelių su džemu....vis skaitydavau internete apie visas dietas, kalorijas, ka valgyt ir ko ne. Dieta pagal kraujo grupę,,,,
Bet viso to kompensacija man buvvo tai, kad nusipirkau pima kart gyvenime baltą maikutę. Užsidėjusi jau nebuvau panaši į priekinę laivo dalį,,,(tik truputi, kai pasisukdavau) biggrin.gif žodžiu jausmas buvo tikrai geras.

kol atejo savaitgalis....tada prasideda svečiai, uošviai,,,,ir vėl, ai galvoju, nuo pirmadienio vėl pradėsiu....taip per savaitgali užteršdavau organizmą, kuris buvo atpratęs virškinti, kad leipdavau nuo išsipūtusio pilvo, pilno skrandžio.....
Vėl priaugau tuos numestus 7, jai ne daugiau.,,,vėl žandukai blizga, akys šviečia....bet..nu atrodo vat jai nebūtų tų kg. nu nors 5, kaip būtų šaunu....

Ir štai vėl pries 3 savaites inikau į lieknėjimosi ratą...numečiau 5 kg.
valgau kasdien vis kitokį maistą. iki pietu kaip visada nieko, nes taip įpratau iki 12 val. nevalgyti, kad kitaip jau neišeina. vakare stengiuosi nevalgyti. jai išeina aišku. sportuoju. bet kartais taip būna liūdna ir sunku,,,,,Juk gyvenu tik kartą, ir net pavalgyti normaliai negaliu, skaniai, daug ir ko noriu....kodel kitos valgo dauuug, o tokios,,,nu tokios gražios...ech....

Patarimas: jai beveik nevalgysite labiau kreipkite dėmesį į veidą. Oda pilkėja, šerpetoja. Dėkite an jos kaukes, iš obuolio ir šaukštelio krakmolo. palaikykite 15 min. Pilingas veidui irgi būtina. Plaukus irgi teks labiau prižiūrėti, o tai manieji galvojau jau visi išslinks....

Negalima nevalgyti visai, ir dar savaitem, viena iškrovos diena per savaitę į akis. nes organizmas kaups atsargas, patikėkit, žinau jau....

ir svarbiausia kad rastumet palaikyma nammie. kad butumet mylimam žmogui graži.:-)))

sekmes Jums.
Atsakyti
Siaubas blink.gif Šitaip (ne)valgant ne tik veido odą galima susipartalint, bet ir virškinimo sistemą, medžiagų apykaitą susivaryt.

Svoris krenta, tas tiesa. Ir kaip kitaip gali būt, jei pusbadžiu gyveni. Bet tik, mielosios, jokiu būdu neimkite šios dietos už pavyzdį. O tai bus taip, kaip man buvo tongue.gif
Atsakyti
na as save per daug myliu, lotuliukas.gif ne jei rimtai, tai neturiu valios, o nevalgyti, tai kazkaip gal net biskeli pavydziu, kaip zmones sugeba taip istverti, as nemoku, blush2.gif ....dabar bandau kopustu sriubos dieta, bet ir tai su nukrypimais...zesim kas bus..
Atsakyti
QUOTE(Indre_G. @ 2006 05 23, 12:30)
dabar bandau kopustu sriubos dieta, bet ir tai su nukrypimais...zesim kas bus..

galiu pasakyt kas bus mirksiukas.gif kuokštais išslinks plaukai, nusilps nagai.. visa tai pasireikš ne iškart o po pusmečio.. ar net metų verysad.gif visad turėjau nerealaus storio kasą, o draugės visad pavydėdavo gražių ir stiprių nagų bigsmile.gif dabar plaukai plonųčiai o kada turėjau ilgus nagus jau nepamenu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2006 05 23, 13:35)
galiu pasakyt kas bus mirksiukas.gif  kuokštais išslinks plaukai, nusilps nagai.. visa tai pasireikš ne iškart o po pusmečio.. ar net metų verysad.gif  visad turėjau nerealaus storio kasą, o draugės visad pavydėdavo gražių ir stiprių nagų bigsmile.gif  dabar plaukai plonųčiai o kada turėjau ilgus nagus jau nepamenu verysad.gif

Čia tipiški Atkinso dietos padariniai
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 05 23, 14:54)
Čia tipiški Atkinso dietos padariniai

sriubą valgiau TIK savaitę..... o pasekmes jaučiu iki šiol verysad.gif
Atsakyti
Nerijuska, na labai tu čia drastiškai keiti savo mitybą. Taip negalima schmoll.gif Paprasčiausiai - mažink porcijas, atsisakyk saldumynų, batono, bandelių, bulvių, padažų na ir visokio "nereikalingo" maisto tongue.gif Valgyk mėsytę, žuvytę, daržoves, vaisius, kruopas ir panašiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Ira racijos jusu zodziuose, bet: turejau sveciuose savo netikra broliene (brolis mano "sultonas"jau ir antra pacia i gimine paleisti nori) ugio , kaip as 180cm, kaulai stmbus, koja 42 smile.gif , bet nieko nevalge apart vyna ir pakeli migdolu riesutu, dar ir ruke beproto blink.gif .Moteriske ryskiai bijo papilnet. Gal ir gerai, nes as vis svajoju pakusti.Beje, pagal veida as atrodau uz ja 3 metais jaunesne tongue.gif , tik nagu geru niekad gyvenime neesu turejus g.gif , plaukais nesiskundziu ir ne tik ant galvos...o toji..veidelis jau toks rauksletas (nors uz mane 3 metais jaunesne)...stai tau ir dietintis be proto.
Apskritai pastebejau tokia tendecija: dietinasi ir daug sportuoja, arba dietinasi ir
daug ruko plius dar ir alkoholio nevengia. Mergos, paziurekit i Holivudo zvaigzdes, jos net kudikius nesiodamos badauja, o kuri vaiku tureti nenori, tai visa gyvenima is reabilitaciniu centru neislenda.Mes cia , zemes kirmineliai, parastai ir efektyviai sliekeliais pavirsti norim....nerealu truputi, bet siek tiek imanoma.
Atsakyti
Istorijos autorei noreciau pailnketi pasidometi sveika mityba 4u.gif Nes taip mesti svori tikrai negalima schmoll.gif Tai, kad atsirado problemos su oda, plaukais ir t.t. juk priklauso nuo mitybos mirksiukas.gif Vienu zodziu, as esu pries tokius drastiskus svorio metimus cool.gif
Idomu butu suzinoti autore ugi ir svori g.gif
As pati dabar esu numetusi jau 12kg, bet numeciau sita svori nesikankindama, gerai ir skaniai valgydama, sportuodama (beje, namie mirksiukas.gif ) 4u.gif Svorio metimas irgi turi teikti malonuma ax.gif Ir esu patenkinta savimi, kad gyvenime nesu laikiusis jokios dietos ir net nezadu cool.gif
Sekmes autorei atrandant sveika svorio metimo buda ir kantrybes 4u.gif
Atsakyti
sveiki ,
na as juk nerasau, kad tokie budai, kuriais as naudojausi, kad numesciau svori yra sektinas pavyzdys. bet as taip dariau..
beda ta, kad negaliu valgyti maziau. negaliu ir viskas, kai pradedu valgyti, tai,,,,neimanoma sustoti. o dar vyras jai ka i lova atsinesa cipsu kokiu ar saldainiu,,,,tai ir burna pilna ir rankose kiek telpa:-)))bet kaip skaudu yra kai netelpi i grazu ruba, o reikia detis kazka panasaus i maisa....o kai susirenka kitos moterys tokios grazios, grakscios,,,bet, ka jau padarysi,, pas mus visa gimine tokia putli:-))
siaip liudniausias komplimentas "oi, kokia tu minksta",,,,,,
todel ir naudojausi aprasytais budais suliekneti. svoris jau po aprasytu budu 66 kg. ugis 174...l(-16 kg)
o juodoji puse yra slenkantys plaukai, iskritusios plombos, ir uzkieteja viduriai. sugadintas virskinimas,,zodziu va kaip yra:-(((
Atsakyti
QUOTE(nerijuska @ 2006 05 29, 11:42)
sveiki ,
na as juk nerasau, kad tokie budai, kuriais as naudojausi, kad numesciau svori yra sektinas pavyzdys. bet as taip dariau..
beda ta, kad negaliu valgyti maziau. negaliu ir viskas, kai pradedu valgyti, tai,,,,neimanoma sustoti. o dar vyras jai ka i lova atsinesa cipsu kokiu ar saldainiu,,,,tai ir burna pilna ir rankose kiek telpa:-)))bet kaip skaudu yra kai netelpi i grazu ruba, o reikia detis kazka panasaus i maisa....o kai susirenka kitos moterys tokios grazios, grakscios,,,bet, ka jau padarysi,, pas mus visa gimine tokia putli:-))
siaip liudniausias komplimentas "oi, kokia tu minksta",,,,,,
todel ir naudojausi aprasytais budais suliekneti. svoris jau po aprasytu budu 66 kg. ugis 174...l(-16 kg)
o juodoji puse yra slenkantys plaukai, iskritusios plombos, ir uzkieteja viduriai. sugadintas virskinimas,,zodziu va kaip yra:-(((

Cia kazkam , prie tokio ugio, toks svoris tik pasvajot blink.gif , o tu verksleni.
IR kur as ja maciau????????????????????
Kad minkstai nebuti , reikia sportuot, o jei tingi, tada neverkslenk, bo nuo to nesustangresi lotuliukas.gif
Atsakyti
bet kokia kaina tas buvo pasiekta, bet,,,,,svoris grizta, nes organizmas eme kauoti atsargas.
zodziu ir rasau tam, kad kitos nepasinaudotu tokiu metodu.
Atsakyti