Įkraunama...
Įkraunama...

Marcius ir Ugne

Nesupratau,tiek rasiau ir nieko nera???? blink.gif
Atsakyti
Kas cia per idomi istorija?
Atsakyti
Ulaa , gal šiek tiek daugiau galėtum parašyti ...
Atsakyti
As cia visa disertacija buvau surasiusi,o ji kazkodel prapuole,vos asara isdavike neisbego sad.gif ,dabar neturiu kada is naujo rasyti mad.gif
Atsakyti
Komisija laukia kitos disertacijos ir kuo skubiau biggrin.gif
Atsakyti
Gerai,bandau dar karta,bet jeigu ir si karta kompas iskres toookia kiaulyste,tai prizadu - daugiau nerasysiu... mad.gif

Tai va,kai sugalvojome pagaliau apsivaikuoti,metus laiko negalejau pastoti,puoliau pas gydytoja,o ten pasirodo baisus uzdegimas,3 men. gydymosi vaistais,sildymais ir t.t.Po paskutinio apsilankymo gydytoja konstatavo,kad esu visiskai sveika ir palinkejo sekmes,menesiniu taip ir nesulaukiau...16 savaite atliko echoskopija,tada ir prasidejo linksmoji dalis - rado dvynukus ir bande ieskoti trecio dalyvio,siek tiek palengvejo kai nerado.Linksmiausiai turbut buvo uosviams,kurie pries savaite buvo parvaziave is Vokietijos ir slapcia parveze vezima laugh.gif ,kuris skirtas vienam 2.gif .Kai iki numatyto termino liko tik menuo persalau,pakilo temperatura ir vakare prasidejo kazkas panasaus i saremius,jie buvo labai reguliarus,kas 3 min.Su dziaugsmu skambinau gydytojui ir lekem i ligonine,nes mane jau buvo gerokai uzknises gigantiskas balionas,per kuri negalejau matyti savo koju,o ka jau kalbeti apie intymesnes vietas... laugh.gif Nuvykom i kliniku akuserini skyriu,vyras mane paliko,o pats ileke atvezti gydytojo.As papuoliau i viskuo besibjaurincio gydytojo rezidento rankas,kuris nelaimingu veidu mane apziurejo ir paklaiko pamates,kad as nepasidariusi sukuosenos "ten".Su didziausio pasislykstejimo kupinu veidu "pataise" mano intymios vieteles isvaizda (kaip veliau suzinojau keliose vietose sauniai apipjauste) ir nusiunte mane i gimdykla.Atlekes gydytojas konstatavo,kad atsidarymas 2 cm ir...suleido man relaniumo laugh.gif Ryte atsibudau pailsejusi ir be jokiu saremiu.Po savaites vartymosi ligonineje sukeliau maista ir "po parasu" isvaziavau namo.Po savaites palaidojau teta,dar po savaites suruosiau vyro gimtadienio pietus,nes uosviai supratimo pertekliumi nesiskunde ir i svecius "kiaules akimis" atejo.Kitos savaites vidury maista sukele gydytojas ir beveik per jega liepe man penktadieni prisitatyti i ligonine,as liudnomis akimis pasidaviau jo reikalavimui,bet visa laika ikyriai bambejau kaip nekenciu ligoniniu ir ju kvapo,aisku niekas nekreipe i tai demesio laugh.gif Siaip ne taip prastumiau nakti ir sestadienio diena(salia gulejusi tautiete is kaimo valge beveik be sustojimo) vakare isleidau paskutinius lankytojus.Visai nesinorejo miego,maude nugara.Apie 12 val. pagaliau susipratau paskaiciuoti laika tarp tu maudimu - 2,5 min.Nupedinau kelti sesutes,kuri kazkodel buvo labai nepatenkinta,turbut nutraukiau koki erotini jos sapna,taigi pati susikroviau savo terbeles,pati nusinesiau jas i priemima,is ten pasiskambinau vyrui ir gydytojui ir ten atsidaviau i si karta puikios pagyvenusios slaugutes rankas (vis tik "sukuosena" jau buvo padares vyras,apsidraudziau laugh.gif ).Kai pagaliau nusitysiau savo turta i gimdykla ir sulaukiau gydytojo,prasidejo linksmoji dalis:labai juokiausi is zalios vyro aprangos,po to suejo pilna gimdykla chebros,kuri stebejo mano gimdyma(atsei dvynukai,gali reiketi daryti cezari ir t.t.)Kadangi skaudejo man tik per pacias stangas,tai kol kas visi padare totalizatoriu kas bus,nes echoskopu ziurint vienas kudikis buvo taip neparodes savo lyties o kita buvo mergaite.As likau viena pries visus,nes vienintele tikrai zinojau,kad turesiu sunu ir dukra(neklauskit is kur,nezinau),o visi kiti tvirtino,kad bus dvi mergaites.Tuo metu gretimoje gimdykloje kaip fonas reke kita gimdancioji,man rekti kol kas nesinorejo.Vyras kaip prikaltas stovejo prie manes ir laike uz rankos,lauke kol as irgi pradesiu rekti,bet as ji isduriau,taip ir nesuzviegaiu ne karto laugh.gif Taigi po dideliu pastangu pirmas suvis padarytas,pirmas dalykas ka matau ir aiskiai prisimenu,tai g.gif nerealaus dydzio kiausiukai pries akis ir gydytojo zodziai "sunus",nors ir labai nusibaigusi sugebu visiem paaiskinti,kad buvo mano teisybe.Vyras pabande pabegti paziureti tokios netiketos dovanos-sunaus,bet buvo grieztai sulaikytas ir pastatytas i vieta.As bandziau issidereti kelias minutes poilsio,deja,manes niekas nesuprato ir liepe gimdyti toliau.Nu liepe,tai liepe,gimdau toliau,anrtas suvis - mergyte.Paleidziu vyra i laisve,apima nerealus palengvejimas,siek tiek painksciu kol siuva,issideru,kad duotu atsigerti,girdziu kaip vyras skambina tevams,bet viskas jau taip nesvarbu...Palaima.As tai sugebejau,as pagimdziau dvynukus,viskas gerai...Tiesa sakant visa nestuma maniau,kad kai pagimdysiu,apsibliausiu is laimes,bet net nebuvo minciu apie asaras,sunku nusakyti tokios laimes busena.Ai,gana,galiu apsibliauti dabar ...
Atsakyti
Linksmai tu cia atsisaudei thumbup.gif
O dideli vaikai gime?
Atsakyti
Bernas gime 2850 g ,50 cm.Mergicka - 2450g,48 cm
Atsakyti
wink.gif gerai papasakojai......
Skaitydama tavo pasakojimą prisiminiau ir savo gimdymą.
Juk pagimdyti buvo kur kas lengviau negu auginti?? Ar ne?
Atsakyti
QUOTE (kadama @ 2004 07 27, 09:51)
wink.gif gerai papasakojai......
Skaitydama tavo pasakojimą prisiminiau ir savo gimdymą.
Juk pagimdyti buvo kur kas lengviau negu auginti?? Ar ne?

100% tavo teisybe laugh.gif
Atsakyti
tikrai, linksma skaityti
Sekmes ir tokio neisblestancio optimizmo auginant!
Atsakyti
nu, Ulaa, sauniai cia tu gimdei biggrin.gif o kaip susitvarkei su dviem? as isproteciau laugh.gif
Atsakyti