Įkraunama...
Įkraunama...

Įsimylėję zodiakai

Sveikos,

Tokios temos neradau, tad kuriu naują smile.gif Labai įdomu sužinoti, kaip elgiasi įsimylėję zodiako ženklai - rodo dėmesį ar atvirkščiai - ne, bendrauja meiliai ar grubiai ir t.t.? Papasakokite, kaip elgiatės Jūs su savo meilės objektu (aišku, parašydamos, koks Jūsų zodiako ženklas), o gal galite papasakoti ir apie vyrus. Aišku, kalba eina ne apie jau užsimezgusius santykius, o apie jų priešistorę smile.gif Būtų tikrai įdomu sužinoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mumuke: 05 sausio 2013 - 12:05
Vyrai yra vyrai...jie visi, kai nekreipi demesio, begi- tai gaudo, o perdidelis demesys jiems, parodai, kad susidomejai, tampi neidomi, nes per daug pasiekiama. Patarimas, kad ir kaip patiktu, reikia truputi pavaizduoti, kad esi abejinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Pati tikiu kartais(anksčiau dažniau tikėjau) horoskopais ir zodiako ženklų apibūdinimais, tačiau visada yra išimčių. Anksčiau buvau tipinė, nu TIPINĖ, skorpionė, bet kuo toliau, tuo labiau gyvenimas apgludina ir keitiesi žmogus smile.gif O apie įsimylėjimus išvis atskira kalba smile.gif Anksčiau visiškai pritariau pasakymui, kad skorpionas- pats seksualiausias zodiako ženklas, tačiau aš esu priešingai(bent jau išoriškai)- drovumo įsikūnijimas. Įsimylėjęs žmogus gi elgiasi visiškai nenuspėjamai ir nepaaiškinamai kartais tongue.gif wub.gif Geriau patarčiau pažinti ir perprasti kiekvieną žmogų(gi kiekvienas yra unikalus), o ne 7 miliardus pasaulio gyventojų suskirstyti į 12 tipų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ACo. @ 2013 02 20, 16:19)
Pati tikiu kartais(anksčiau dažniau tikėjau) horoskopais ir zodiako ženklų apibūdinimais, tačiau visada yra išimčių. Anksčiau buvau tipinė, nu TIPINĖ, skorpionė, bet kuo toliau, tuo labiau gyvenimas apgludina ir keitiesi žmogus smile.gif O apie įsimylėjimus išvis atskira kalba smile.gif Anksčiau visiškai pritariau pasakymui, kad skorpionas- pats seksualiausias zodiako ženklas, tačiau aš esu priešingai(bent jau išoriškai)- drovumo įsikūnijimas. Įsimylėjęs žmogus gi elgiasi visiškai nenuspėjamai ir nepaaiškinamai kartais tongue.gif  wub.gif Geriau patarčiau pažinti ir perprasti kiekvieną žmogų(gi kiekvienas yra unikalus), o ne 7 miliardus pasaulio gyventojų suskirstyti į 12 tipų smile.gif


http://i960.photobuc...-i-am-proud.jpg

taciau supermamu klubas trugdo gyventi:|
Atsakyti
QUOTE(leverete @ 2013 02 21, 01:27)
http://i960.photobuc...-i-am-proud.jpg

taciau supermamu klubas trugdo gyventi:|

Ką turi omeny tokiu komentaru? smile.gif
Atsakyti
Cia maciau Zodiakai.lt, kad kiekvieno zodiako kategorijoje, yra aprasyta, kaip kiekvienam zodiakui einasi meilėje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kinomanas2000: 29 birželio 2013 - 11:46
Liūtė. Įsimylėjus pasidaro komplikuota, išsiblaškius, tongue.gif bet jeigu labai nori, gali labai stipriai susiimti, viskas dėl dėmesio.. blush2.gif Na, o jei dėmesio siekti nereikia, tada yra labai dosni, ir stengiasi, neustebinti, iš anksto ką nors suplanuoti. 4u.gif Vaikinas neturi būti lengvai prieinamas, geriau, kai liūtei taip pat yra duodama proga užkariavime mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergeles praktiskos lieka ir lovoje. As bent jau tokia patirti turejau. Bet is dalies idomu. Nori daug ko isbandyti, suprasti. O siaip mergele buvo tikrai protinga ir drasi moteris. Labai patiko pabendrauti. Puikios pasnekoves.

vezliukes tai melagiukes ir tokios keistokos. Siek tiek tingios. Joms labai patinka kai uz jas kas nors padaroma smile.gif intymioj sferoj megsta pasireiksti smile.gif

Jautukes tai kaip degtukai. Bet drasios. Nezinai kada uzpuls smile.gif Bet gundyt tikrai moka. Ir labai ryztingos, tas labai zavu.

Liute moteris siek tiek letoka smile.gif Ne blogaja prasme, bet joms patinka ilgesni zaidimai. Kaip kaciu seimos atstoves, jos megsta svelniai, bei ilgai smile.gif Tik kartais per daug susikoncentruoja i save. Jauciasi netiesiogiai bet taip per aplinkui. Smagu su katytem pazaist smile.gif


Siaip svajoju sutikti skorpionę wink.gif pats esu toks, bet neteko dar pabendrauti su sio zenklo atstove.
Atsakyti