Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų požiūris į žaislinius ginklus

sveiki,

noreciau uzduoti klausima , ar perkate vaikams zaislinius ginklus ( sautuvus, kardus ir kt.), ar leidziate vaikams zaisti karus, kovoti?
Kaip manote, kokia itaka vaiku tokie zaidimai tures ateityje? ar tai skatina augti vaiko agresija ?

busiu dekinga uz issakytas nuomones.
Atsakyti
Agresija yra normali zmogiska emocija. Geriau tegu vaikau ta daro zaisdami su zaislais, o ne kokias eibes darydami
Atsakyti
Perkam, leidžiam. Agresyvus netapo.
Atsakyti
uz zaislinius sautuvelius daug blogesni kompiuteriniai zaidimai su saudymu ir kitokiu smurtavimu. Va tokiu tai niekada schmoll.gif
Atsakyti
Aš neperku jokių ginklų ax.gif .
Atsakyti
auginu mergaite, bet labai nepatinka kai kieme berniukai laksto su sautuvais, kai paklausiau ka jie saudo uz ka kovoja, tai sako mes einam saudyt bomzus. sakau kodel, atsake nes jie blogieciai. as nezinojau ka atsakyti.
arba kaip berniukai penkiameciai zaide karibu piratus, tai is ju burnu tokios sykscios kalbos liejosi, kad teko iseit is tos aiksteles, nes nezinojau kaip paaiskinti dukrai ka jie zaodzia.
kas graudu, kad tie vaikai is pasiturinciu seimu, ne is socialiai remtinu...
Atsakyti
Tikrai nieko tokio neperku, neziurim tokiu filmuku, kompiuteriniu zaidimu is vis jokiu nezaidziam. KAm? Berods JAponijoj is vis uzdrausta tokiu"zaislu" pardavimas. KAs cia gali buti per zaidimas, vienas kita zudyti blink.gif
Zaidimai,juk tam yra ,kad vaikas mokintusi gyventi musu visuomeneje, tai ka reikia butinai ji ismokinti zudyti?
Papildyta:
QUOTE(Roadkill @ 2013 01 06, 18:02)
Agresija yra normali zmogiska emocija. Geriau tegu vaikau ta daro zaisdami su zaislais, o ne kokias eibes darydami

O tai vaikai gali tik eibes daryti arba su ginklais zaisti? blink.gif
Ar tikrai agresija taip jau normalu?Normalu kai vaikas pasiima sautuva ir taiko i zmones?dar net nesuprasdamas kas ta mirtis?
Vieni sako, jog agresija - tai įgimta emocija, kiti - jog tai išmoktas elgesys. Agresija - itin plačiai paplitusi šių dienų realija ne tik suaugusiųjų, bet ir jaunų žmonių gyvenime. Mūsų socialinėje aplinkoje agresija įvardijama kaip griaunanti, destruktyvi veikla, kuri paprastai nukreipiama prieš žmogų, vaiką ar gyvūną.............. Taigi galima teigti, kad agresija gimdo agresiją.


http://jaunimocentra...a-gimdo-agresij
MAnau savisauga , savigyna yra naturalu , bet kito puolimas vissikai nenaturali, ismokta, destruktyvi zmogaus veikla....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ada21lt: 07 sausio 2013 - 16:50
Vaikai, juolab berniukai, visais laikais zaide ir zais kara, piratus, kaubojus ir indenus. Nebutina pirkt plastmasinio sautuvo - tam uztenka pagalio arba pirsto.
Cia tik pastaruju desimtmeciu (tiksliau krastutinio feminizmo) mada bijot zaisliniu ginklu.
O ir genderiai lopai netoli - berniukams sijonus apmauti.

O tikraja agresija skatina skriaudos, jausmu slopinimas ir kitoks negeras elgesys su vaiku.
Atsakyti
Aš nepirksiu, jei norės, pasidarys iš ko nors, ir vaizduotei geriau. Aš atsimenu, turėjau žaislą "cheminį ginklą", tai svarbiausia buvo ne jo išvaizda ar panašumas į tikrą, bet pati idėja smile.gif
Atsakyti
be lavinanciu zaislu,nuperku vaikui ir sautuva ir karda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F @ 2013 01 07, 19:21)
Aš nepirksiu, jei norės, pasidarys iš ko nors, ir vaizduotei geriau. Aš atsimenu, turėjau žaislą "cheminį ginklą", tai svarbiausia buvo ne jo išvaizda ar panašumas į tikrą, bet pati idėja smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif turi lankus, strėles, ragotines, net katapultą ir viskas iš pakelės krūmynų smile.gif
Atsakyti
Pritariu toms, kurios aklai nedraudžia vaikams žaisti su pirktiniais ar pasigamintais ginklais. Manau, įgimta ne tiek pati agresija, kiek berniukų noras varžytis, nugalėt: kas aukščiau į medį įlips, kas stipresnis ir tt. Žaisdami komandinius karinius žaidimus, jie intensyviai juda, mąsto strategijas, ty yra visapusiškoje parengtyje. Mano vyresnėlis su tėčiu lauke pagaliais pasifechtuoja. Ir, jei kada atsidurs pulkas tokių pažaidusių karus berniukų vienoje saloje su kokiu breiviku, tai nedrebės jam už nugaros bijodami, kad jų kvėpavimo neišgirstų, o pribėgs vienas iš nugaros, spirs į pakinklius, iš kitų pusių antras, trečias...
Atsakyti