Įkraunama...
Įkraunama...

Radiniai

gal kur nors (pvz, lysvėje, po grindimis, darbovietėje biggrin.gif ) esate radusios ką nors įdomaus? aš esu radusi tik vieną dalyką: žolėje akmenėlį, su kriauklės įspaudu (tik neatsimenu, kur padėjau blush2.gif )...
Atsakyti
QUOTE(Ademara @ 2006 05 16, 19:42)
gal kur nors (pvz, lysvėje, po grindimis, darbovietėje biggrin.gif ) esate radusios ką nors įdomaus? aš esu radusi tik vieną dalyką: žolėje akmenėlį, su kriauklės įspaudu (tik neatsimenu, kur padėjau  blush2.gif )...

Esu radusi daug ką: pievutėje auksinį žiedą.( Močiutė sakė jį pametusi prieš kelis dešimtmečius). Maža ką žmonės randa. Juk tiek daug ką pameta, reiškia kažkas turi šansą surasti. Kažkada radau akmenį ant kurio buvo tarsi kokios raidės įspaustos. (na tą tai pametė motulė gamta.)
Atsakyti
Kazkada miske kai grybavau,tai radau pamestus elnio ragus smile.gif
Atsakyti
po to, kai vaikai pažiūri TV, ant sofos kaskart randu krūvas trupinių lotuliukas.gif
Atsakyti
As esu radusi labai grazia melchiorine apyranke ax.gif dejau skelbima, niekas neatsiliepe, tai ir deviu pati. Labai grazi ir labai tinka man, atrodo, kad mano buvus seniai... blush2.gif ir dar koks vienas keistas nutikimas buvo, kai radau knyga poamesta, nebepamenu kokia, kazkokia mazyte lyg ir eilerasciu, o ten buvo uzrasyta kieno..ir - vardas sutapo su mano! tas labai nustebino.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliurka @ 2006 05 20, 06:40)
po to, kai vaikai pažiūri TV, ant sofos kaskart randu krūvas trupinių  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif cia turbut geriausias radinys thumbup.gif
Atsakyti
as tai buwau radusi 40 lt bankomate:) ta prasme vaikinas zioplas pries mane buwo, nueme pinigus ir pasitrauke staiga doh.gif tai as paemiau, ji pasiwijau ir atidaviau..
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 05 20, 21:35)
as tai buwau radusi 40 lt bankomate:) ta prasme vaikinas zioplas pries mane buwo, nueme pinigus ir pasitrauke staiga doh.gif tai as paemiau, ji pasiwijau ir atidaviau..


Oooo šaunuolė kokia tu thumbup.gif mažai tokių žmonių, kurie rastus pinigus grąžintų unsure.gif

Aš kažkada 10 litų buvau radus, centų daug esu radus ( dažniausiai po 1 cnt biggrin.gif ) Dar sijoną esu radus blink.gif lotuliukas.gif žiedą sidabrinį Palangos smėlyje iškasiau biggrin.gif ( bet užtat akinius pamečiau) cool.gif
Atsakyti
O aš esu radusi seną seną pistoletą blink.gif Dar seniau, kai maža buvau, močiutė liepė sode į rūsį įlipti, nu toks labai mažas ir pastebėjau lipdama, kad tarp grindų tarpo kažkas suvyniota blink.gif Nu ir išvyniojusi pamačiau surudyjusį pistoletą blink.gif Aišku jis nebeveikė, tik šiaip radinys ir tiek...neaišku nuo kada jis ten stovėjo... unsure.gif Bet sodo namelis buvo neseniai pirktas, tai galėjo būti ankstesnių kaimynų unsure.gif
Atsakyti
Kai netoli vaikystės namų statė vaikų darželį ir kasė griovį pamatams, radau kaukolę. Vėliau paaiškėjo, jog toje vietoje labai seniai būta kažkokio pilkapio.
Atsakyti
Aš vis atsimenu, kai buvau ketverių, turėjau tokį mažą žaisliuką Mikimauzą. Padėjau ant sūpynių, kad jis pasisuptų, o po to nuėjau pamiršusi, ir daugiau neberadau... Bet po dviejų-trijų mėnesių visai kitam mieste pas močiutę smėlio dėžėj radau lygiai tokį patį, tik spalvos kitokios buvo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(chriss @ 2006 05 20, 20:01)
lotuliukas.gif cia turbut geriausias radinys  thumbup.gif

bet jau nestebina manęs, nes reiškinys labai dažnas.
Atsakyti