Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo!

Sena tema nail.gif
Atsakyti
Laaabai riebus ir naudojamas buvo labai retai
user posted image
Atsakyti
Rimmel Scandaleyes tušas, išmečiau, pragulėjo jis pas mane gal porą mėnesių nenaudojamas... Visiškas nesusipratimas, nieko nedažo, šepetėlis nemalonus..
user posted image

Avon Spectra lash, pasibaigė, patiko, neburėjo, nesudžiuvo greit, produkto kiekio reguliavimas irgi patiko, žodžiu geras tušas, bet iš avon nieko nereikėjo, tad į jo vietą atkeliavo MaxFactor 2000 Calorie
user posted image
Atsakyti
pabaigiau mades signature kuno sveitikli.
user posted image
tokio prasto sveitiklio gyvenime nesu turejus biggrin.gif nieko nesveicia, granuliu beveik nera, konsistencija isvis labiau kaip kremo. sunaudojau kaip paprasta duso zele ir i ta puse daugiau nebeziuresiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2013 01 08, 20:18)

tokio prasto sveitiklio gyvenime nesu turejus  biggrin.gif nieko nesveicia, granuliu beveik nera, konsistencija isvis labiau kaip kremo. sunaudojau kaip paprasta duso zele ir i ta puse daugiau nebeziuresiu  schmoll.gif


Aš irgi tokią turėjau, visiškai pritariu, joks čia ne šveitiklis smile.gif
Atsakyti
Skin Organics granatu kremas - tiesa sakant, tai sunaudojo vyras... As tik pradzioj juo tepliojausi kaitaliodama su kitu kremu ir kai tas kitas baigesi, tai pradejau visa linija Juice Beauty miniuku, o si palikau vyrui. Pati esu kelis juos (ir kitokius SO) sunaudojus pries kokius gerus metus - man visai patiko Skin Organics kremai 4u.gif Nors dabar jau ir labiau patinkanciu atradus, bet tuo metu vieni is favoritu buvo.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2013 01 08, 19:18)
pabaigiau mades signature kuno sveitikli.

tokio prasto sveitiklio gyvenime nesu turejus  biggrin.gif nieko nesveicia, granuliu beveik nera, konsistencija isvis labiau kaip kremo. sunaudojau kaip paprasta duso zele ir i ta puse daugiau nebeziuresiu  schmoll.gif

ir man labai nepatiko šis šveitiklis schmoll.gif schmoll.gif
o aš pabaigiau Mary Kay pienelį, labai nepatiko kvapas, o į jo vietą Bioderma vandenukas
user posted image
Atsakyti
"Oriflame So Nice! Voyage Voyage" EDT. 30ml.
user posted image

"Maybelline Pulse Perfection" vibruojantis blakstienų tušas.
user posted image
Atsakyti
Bourjois antakių pieštukas, niekam tikęs, per minkštas ir spalva labai nenatūrali, kažkokia kaštoninė.

user posted image
Atsakyti
user posted image
baigiau ir spejau vel isigyti smile.gif labai fainas kremas,po to kai oda pasidare alergiska jis man labai tinka,nieks daugiau nepadejo,o fainiausia,kad neturi visiskai jokio kvapo smile.gif
Atsakyti
Baigtas
user posted image

Žiemai atšalus smagus buvo,s varbiausia kad nekimšo, ir padrėkino. Tik va ka į pabaigą tai jo nebuvo kaip iškabint, su pagaliuku nuo dugno kabinau kabinau... Šiaip neblogas kremas.
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2013 01 09, 21:49)
"Maybelline Pulse Perfection" vibruojantis blakstienų tušas.

Kaip tau šitas? Dabar aš jį naudoju, tai man labai patinka bigsmile.gif
Atsakyti