Įkraunama...
Įkraunama...

Pretty little liars

Pretty little liars žiūrėtojos siužeto vingius ir teorijas aptaria čia! bigsmile.gif
user posted image
Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo overlook: 09 sausio 2013 - 19:57
Ales brolis priklauso A komandai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 01 09, 21:11)
Ales brolis priklauso A komandai blink.gif

Taip atrodo, kad visi tai komandai priklauso, išskyrus melages biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2013 01 09, 22:36)
Taip atrodo, kad visi tai komandai priklauso, išskyrus melages biggrin.gif


gale serijos pas ji kojoje buvo durtine zaizda.
Atsakyti
Labukas jei galima prisijungsiu prie jūsų 4u.gif Taip pat pagavau ''kablį'' šitam serialui thumbup.gif
Mano nuomone Tobis nepriklauso A, nes būtų per daug paprasta viskas, o režisieriai tikrai nebūtų parodę jo veido. Man atrodo jis kažkaip pateko į jų ratą ir bando išsiaiškinti viską. O Ali brolis jau seniai įtartinas atrodo ir kažkodėl man atrodo, kad būtent jis ir nutraukė savo sesers gyvenimėlį... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiv* @ 2013 01 09, 23:39)
Labukas jei galima prisijungsiu prie jūsų 4u.gif Taip pat pagavau ''kablį'' šitam serialui thumbup.gif
Mano nuomone Tobis nepriklauso A, nes būtų per daug paprasta viskas, o režisieriai tikrai nebūtų parodę jo veido. Man atrodo jis kažkaip pateko į jų ratą ir bando išsiaiškinti viską. O Ali brolis jau seniai įtartinas atrodo ir kažkodėl man atrodo, kad būtent jis ir nutraukė savo sesers gyvenimėlį... g.gif



rezisiere interviu sake kad tobis priklauso a komandai ir yra lb blogas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 01 09, 22:05)
rezisiere interviu sake kad tobis priklauso a komandai ir yra lb blogas mirksiukas.gif

O jis man taip patiko... verysad.gif Toks gerietis atrodė ir dar gražus... doh.gif
Atsakyti
kas bus 15 serijoj
nuoroda1
n2
3
4
Atsakyti
As vis dar bandau netiket, kad dzeisonas blogiukas... Man jis toks fainas buvo, o ir grazus wub.gif Aisku, ir del tobio gaila. Man jis dabar toks creepy atrodo, kai masazavo spencer pecius, taip ir laukiau, kol uz gerkles ja griebs biggrin.gif
Gerai, kad bent calebo blogiuku nepadare (bent kol kas).
Ai, as primirsus viska, sakykit, kur hanos mama dingo?
Atsakyti
aš irgi tuo metu, kai jie jacuzzi sėdėjo, taip ir laukiau, kada ją pakiš po vandeniu, ar kažką blogo padarys biggrin.gif taip aš jį mėgau.. bet tokią intrigą įnešė, vis žiūri ir galvoji, kada čia ką padarys, kada čia merginom kils įtarimas dėl jo biggrin.gif o dėl Jason man irgi gaila, norėjau, kad būtų geras Spencer brolis ir padėtų joms biggrin.gif
Atsakyti
Man tai šis serialas jau darosi vien kaip ištisas siaubekas. Tai Tobis ant kaklo rankas uždėjęs, tai Mona su peiliu vaikšto, tai kokį šautuvą rankoj laiko ar tušinuką taip grėsmingai. Ir įtampa viso serialo metu kuriama. Ar gal čia tik ši serija tokia buvo po pertraukos, nes norėjo vėl užkabint visus, o paskui atslūgs.
Atsakyti
nauja nebloga serija bet dzeisonas tikrai A team priklauso idomu ar visi serialo veikejai prisideje ? biggrin.gif
o kurejai sake jog sis sezonas yra nuriausias jie ta ir daro biggrin.gif
Atsakyti