Įkraunama...
Įkraunama...

Kai per dažnai sako "myliu" ....

tiesiog norisi issakyti savo mintis:

kazkaip visa mano trumpa gyvenimeli buvau pratusi prie gan santuriu vyriskiu, kurie pernelyg nedemonstruoja savo jausmu moters atzvilgiu..Nors puikiausiai suprantu, kad yra ir buna kitaip, net iki krastutinumo, mane siek tiek trikdo dabartinis mano mylimasis wub.gif Kartais per diena net keleta kartu isgirstu "myliu tave" wub.gif. Palyginus tai su buvusiu mano draugu, kuris per 7 metus nesugebejo to pasakyti nei karta (ta galima buvo suprasti tik is jo elgesio ir akiu)...

na turbut dauguma moteru nematytu tame problemos ir tik dziaugtusi...as irgi dziaugiuosi, bet jau po sekundes i galva sast mintis: kaip galima taip svaistytis siais zodziais? man jie pernelyg rimti, sventi..ir as juos labai sunkiai istariu...faktiskai, esu pasakius juos tik 2 kartus gyvenime (ir tai tik jam)... wub.gif

aisku, situacija tokia, kad mes matomes labai retai, faktiskai nuo sausio menesio tik du kartus matemes, ir tas ilgesys pjauna abu verysad.gif Sekanti karta pasimatysim tik liepos menesi, daug bendraujam sms, el.pastu. Gal ir tureciau nesutrikti...bet mane trikdo..Kad myliu, jam pasakiau tik du kartus, issiskiriant paskutini karta ir iskart ispejau, kad daznai to is manes negirdes, nebent kas nors pasikeistu schmoll.gif

Kazkas mintyse kirba, gal as negaliu tuo patiketi, kad jis mane myli? del to abejoju? Negaliu patiketi savo laime?
ax.gif ax.gif
Atsakyti
Gal kai nebuai pratusi prie to, tai ir atrodo per daug......Man kaip tik butu keista, jei mano mylimaisis nepasakytu bent jau kasdien, kad myli mane.. Zinau, tai nieko nekeistu, tiesiog tai yra malonu. ax.gif Ir zinoma, taip buna tik pirmus metus, na gal du..veliau, juk zmones isgyvene santuokoje 10 metu ir daugiau is vis kartais nebesako, kad myli..nes zinai tai - arba yra ta meile arba ne.
Atsakyti
Viskas yra normalu. Aš manau,kad taip ir turi būti. jei tikrai myli žmogu,tai pasakyti yra malonu.Todėl jis taip dažnai Tau tą ir sako.Būkit abu laimingi ir nesuk dėl to galvos. Kai pajausi,kad tai tikrai tikra ir pati jam ta sakysi. smile.gif
Atsakyti
sitiems zodziams as suteikiu didele reiksme ir niekad nesimeciau jais, pati juos labai sunkiai istariau, gal todel man taip neiprasta... bet aisku, kad be galo malonu juos girdeti...ir zinau, kad man juos norisi kartais pasakyti, bet i ausi, o jis kol kas toli... sad.gif
Atsakyti
Na, mano sitacija gana panasi - matemes taip pat 2 kartus:) Vel pasimatysim veliau, tik gruodi, jei nei viens nepersigalvosim:) Bendraujam atsargiai, is draugo issprusta tokie dalykai - meile (sitai sms parase jau po antro susitikimo), busima zmona ir pan. Kad myli - nesako, tik viena karta, ir tai netiesiai, parase, kad kazkaip myli... Ir man visitek tu zodziu yra perdaug. as jam taip ir pasakiau, jog tai pasitikejimo nekelia.
Bet galiu pasakyti dar ir tai - bent jau as tam zmogui jauciu begalini pasitikejima, ir man malonu, kai jis kazka tokio paraso.
Manau ir pati - jei gerai jautiesi, jei tai nekelia abejoniu, - tiesiog dziaukis.
O bus kaip bus, nuo likimo nepabegsi.
Atsakyti
mano vyras irgi kiekviena diena pasako kad mane myli.... bet jis niekada niekada nezaidzia zodeliais... katineli, gelele ar panasiai... per tuos 5 metus neisgirdau jokio zodziu zaismo, ir tas man patinka. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(druskute @ 2006 05 17, 15:14)
Na, mano sitacija gana panasi - matemes taip pat 2 kartus:) Vel pasimatysim veliau, tik gruodi, jei nei viens nepersigalvosim:) Bendraujam atsargiai, is draugo issprusta tokie dalykai - meile (sitai sms parase jau po antro susitikimo), busima zmona ir pan. Kad myli - nesako, tik viena karta, ir tai netiesiai, parase, kad kazkaip myli... Ir man visitek tu zodziu yra perdaug. as jam taip ir pasakiau, jog tai pasitikejimo nekelia.
Bet galiu pasakyti dar ir tai - bent jau as tam zmogui jauciu begalini pasitikejima, ir man malonu, kai jis kazka tokio paraso.
Manau ir pati - jei gerai jautiesi, jei tai nekelia abejoniu, -  tiesiog dziaukis.
O bus kaip bus, nuo likimo nepabegsi.


na cia dar sunkiau g.gif uzjauciu ir suprantu, nes mes neismatem 3 savaites o jau abu sienom lipam zinodami, kad dar 2,5 men reikia prakentet, kol galesim buti kartu wub.gif ...bendraujam visai neatsargiai blush-anim-cl.gif ir del visko viskas aisku...

tiesiog as kartais nejaukiai jauciuosi, kad jis man visalaik sako "myliu tave" o as nors ir ta jausdama negaliu daznai to sakyti, na niekaip nepersilauziu g.gif

iprociai...


Druskute, kodel tau tai nekelia pasitikejimo? netiki juo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniaplaukė: 17 gegužės 2006 - 15:46
tiesiog kiekvienas žmogus yra kitoks. Tau, Ugniaplauke, nepatinka taip švaistytis žodžiais, bet tavo draugui patinka sakyti "myliu" ir nebūtinai juk tai reiškia, kad už to kažkas slepiasi, tiesiog visi išsakom savo jausmus vienaip ar kitaip....smile.gif
Atsakyti
as zinau , kai manasis sako ' as tave myliu' jis zodziais nesisvaisto, nors tai daro daugiau nei kelis kartus per diena... nuosirdumas pastebimas jo akyse, balse, prisilietime tariant sia fraze... ugniaplauke , tu pati sakei, kad buves vaikinas tai isreiksdavo veiksmais , zvilgsniu ir pan, siulyciau tau pastebet savo dabartini ir paziureti kaip jis TAI sako... nepasitikejimas iskart isgaruos..
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2006 05 17, 16:42)
na cia dar sunkiau  g.gif  uzjauciu ir suprantu, nes mes neismatem 3 savaites o jau abu sienom lipam zinodami, kad dar 2,5 men reikia prakentet, kol galesim buti kartu wub.gif ...bendraujam visai neatsargiai  blush-anim-cl.gif ir del visko viskas aisku...

tiesiog as kartais nejaukiai jauciuosi, kad jis man visalaik sako "myliu tave" o as nors ir ta jausdama negaliu daznai to sakyti, na niekaip nepersilauziu  g.gif

iprociai...
Druskute, kodel tau tai nekelia pasitikejimo? netiki juo?


Tas ir yra, kad juo - kaip ir tikiu, bet netikiu vyrais apskritai:) Ir tai pleso mane i visas puses.
As dar esu kaip ir tu - negaliu sakyti svelnybiu, prisipazinti, kad myliu, nors atrodo viduje sprogstu nuo jausmu pertekliaus. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2006 05 17, 15:42)
na cia dar sunkiau  g.gif  uzjauciu ir suprantu, nes mes neismatem 3 savaites o jau abu sienom lipam zinodami, kad dar 2,5 men reikia prakentet, kol galesim buti kartu wub.gif ...bendraujam visai neatsargiai  blush-anim-cl.gif ir del visko viskas aisku...

tiesiog as kartais nejaukiai jauciuosi, kad jis man visalaik sako "myliu tave" o as nors ir ta jausdama negaliu daznai to sakyti, na niekaip nepersilauziu  g.gif

iprociai...
Druskute, kodel tau tai nekelia pasitikejimo? netiki juo?

Aš buvau lygiai tokia pati blush2.gif Paskui persilaužiau smile.gif Kaip? nžn. Iš pradžių apsiribojau "aš tave irgi", paskui pajaučiau, kad man pačiai to per maža. Ir kad blogai jaučiuos, kai labai labai noriu pasakyt, nepasakau, paskui jis išvažiuoja, o man būna negera unsure.gif Iš pradžių sakiau tyliai tyliai- pati bijojau išgirst, bijojau tą jausmą nubaidyt. Paskui ėmiau mąstyt dainos motyvais "if tomorrow never comes, will she know HOW MUCH i love her" (jei rytojus niekada neateis, ar ji žinos KAIP STIPRIAI aš ją myliu). Ir pradėjau mylėt šiandien wub.gif Parepetavus išmokau "myliu tave" sakyt ir tėvams, ne tik gimtadienių ar motinos dienos proga. Galiu patvirtint, kad tų žodžių reikia. Aišku, geriau darbai be žodžių, nei žodžiai be darbų, bet jei tikrai myli- mylimieji turi tai išgirst 4u.gif Ir ne kartą- du per metus.
Atsakyti
QUOTE(micietta @ 2006 05 17, 22:35)
as zinau , kai manasis sako ' as tave myliu' jis zodziais nesisvaisto, nors tai daro daugiau nei kelis kartus per diena... nuosirdumas pastebimas jo akyse, balse, prisilietime tariant sia fraze... ugniaplauke , tu pati sakei, kad buves vaikinas tai isreiksdavo veiksmais , zvilgsniu ir pan,  siulyciau tau pastebet savo dabartini ir paziureti kaip jis TAI  sako... nepasitikejimas iskart isgaruos..


as matau, kad jis tai sako nuosirdziai wub.gif ir juo neabejoju. mane tik trikdo tas daznumas... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(druskute @ 2006 05 18, 08:02)
Tas ir yra, kad juo - kaip ir tikiu, bet netikiu vyrais apskritai:) Ir tai pleso mane i visas puses.
As dar esu kaip ir tu - negaliu sakyti svelnybiu, prisipazinti, kad myliu, nors atrodo viduje sprogstu nuo jausmu pertekliaus. rolleyes.gif


del pasitikejimo, tai cia kitas klausimas, man taip pat sunku issakyti jausmus, gal kad kazkada buvau stipriai iskaudinta, nuo tada slepiu viska blush2.gif

QUOTE(klajune @ 2006 05 18, 08:43)
Aš buvau lygiai tokia pati  blush2.gif Paskui persilaužiau  smile.gif Kaip? nžn. Iš pradžių apsiribojau "aš tave irgi", paskui pajaučiau, kad man pačiai to per maža. Ir kad blogai jaučiuos, kai labai labai noriu pasakyt, nepasakau, paskui jis išvažiuoja, o man būna negera  unsure.gif Iš pradžių sakiau tyliai tyliai- pati bijojau išgirst, bijojau tą jausmą nubaidyt. Paskui ėmiau mąstyt dainos motyvais "if tomorrow never comes, will she know HOW MUCH i love her" (jei rytojus niekada neateis, ar ji žinos KAIP STIPRIAI aš ją myliu). Ir pradėjau mylėt šiandien  wub.gif Parepetavus išmokau "myliu tave" sakyt ir tėvams, ne tik gimtadienių ar motinos dienos proga. Galiu patvirtint, kad tų žodžių reikia. Aišku, geriau darbai be žodžių, nei žodžiai be darbų, bet jei tikrai myli- mylimieji turi tai išgirst  4u.gif Ir ne kartą- du per metus.


gerai darai, to reikia mokytis thumbup.gif
Atsakyti