Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip saugojotės, kol žindėt

pasidalinkit patirtim, kaip saugojotės, kad vėl nepastotumėt, kol žindėt. Koks geriausias būdas?
Atsakyti
Mano ginekologe rekomendavo kontraceptikus Mikro-30. Sake, kad tinka tuo atveju, jei gime mergaite biggrin.gif Jis tinka maitinancioms krutimi smile.gif
As pati dar ju negeriu, nes nerandu vaistineje prie namu, o kainuoja virs 29 lt. mirksiukas.gif
Atsakyti
Preziku, nes hormonu man negalima. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2006 05 17, 19:56)
Mano ginekologe rekomendavo kontraceptikus Mikro-30. Sake, kad tinka tuo atveju, jei gime mergaite biggrin.gif Jis tinka maitinancioms krutimi smile.gif
As pati dar ju negeriu, nes nerandu vaistineje prie namu, o kainuoja virs 29 lt. mirksiukas.gif


Girdėjau, kad stabdoma jų gamybą, bet nesu tuo tikra unsure.gif

O saugomės gumytėmis blush2.gif
Atsakyti
Na o man tai isvis gydytoja pasake kol maitinu tai nereikia saugotis... tai visa laime kad anytai prasitariau tai ta paprotino... Papasakojo savo istorija kaip bemaitindama sunu (mano vyra) pasijuto besilaukianti... doh.gif doh.gif doh.gif
Tai neduok dieve man taip butu nutike... Va ir pasitikek tais gydytojais... Jie gal taip bando didinti demografine padeti Lietuvoj? g.gif bash.gif g.gif
Atsakyti
Mes irgi prezervatyvus naudojam. Dar žvakutės yra, tik pavadinimo nepamenu. Maitinančiai galima spiralę įsidėti, bet jų patikimumas apie 70proc, tai dėl to tas variantas mums atkrito schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE
Na o man tai isvis gydytoja pasake kol maitinu tai nereikia saugotis... tai visa laime kad anytai prasitariau tai ta paprotino... Papasakojo savo istorija kaip bemaitindama sunu (mano vyra) pasijuto besilaukianti...
Tai neduok dieve man taip butu nutike... Va ir pasitikek tais gydytojais... Jie gal taip bando didinti demografine padeti Lietuvoj?


Teko truputį domėtis natūraliu šeimos planavimu. Pacituosiu iš gydytojo V.Rudzinsko knygos "Vaisingumo pažinimas": "Jei moteris visai ar beveik natūraliai maitindama krūtimi išlieka be mėnesinių, ir jos kūdikis jaunesnis nei 6 mėnesiai, galimybė nelauktai pastoti yra ne didesnė kaip 1-2 proc. Tam reikia, kad nuo pat gimimo naujagimis būtų žindomas jo paties pasirinktu režimu, neduodant papildomo maisto. Taip žindant ir gyvenant lytinį gyvenimą be jokių kitų nėštumo vengimo metodų, tikimybė nelauktai pastoti per pimąjį pusmetį po gimdymo ne didesnė kaip 2 proc. Vėliau nelaukti nėštumai gali pasitaikyti dažniau, todėl rekomenduojama rinktis papildomą nėštumo vengimo metodiką. (...) mėnesinių atsiradimas yra pats svarbiausias kriterijus."

Nors mane gydytoja perspėjo, kad "skaudi patirtis rodo, kad greitai po gimdymo nėštumų pasitaiko".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aushrikita: 22 gegužės 2006 - 21:10
QUOTE
Teko truputį domėtis natūraliu šeimos planavimu. Pacituosiu iš gydytojo V.Rudzinsko knygos "Vaisingumo pažinimas": "Jei moteris visai ar beveik natūraliai maitindama krūtimi išlieka be mėnesinių, ir jos kūdikis jaunesnis nei 6 mėnesiai, galimybė nelauktai pastoti yra ne didesnė kaip 1-2 proc. Tam reikia, kad nuo pat gimimo naujagimis būtų žindomas jo paties pasirinktu režimu, neduodant papildomo maisto. Taip žindant ir gyvenant lytinį gyvenimą be jokių kitų nėštumo vengimo metodų, tikimybė nelauktai pastoti per pimąjį pusmetį po gimdymo ne didesnė kaip 2 proc. Vėliau nelaukti nėštumai gali pasitaikyti dažniau, todėl rekomenduojama rinktis papildomą nėštumo vengimo metodiką. (...) mėnesinių atsiradimas yra pats svarbiausias kriterijus."


thumbup.gif thumbup.gif As savo dukryte maitinau iki 9men., iki 7 men. nebuvo menesiniu, tai as nesisaugojau ir nepastojau tongue.gif , po to isidejau spirale, nes atsirado menesines ir nenorejau rizikuoti.
Atsakyti
Kol nėra mėnesinių, tai negali pastoti, bet bėda ta, kad pirma įvyksta ovuliacija, o tik paskui pradedi kraujuoti. Tai taip gali ir "užkibti". Todėl geriau jau pasisaugoti. Mes tai naudojamės prezervatyvais, gydytoja siūlė dar berods "Patentex" žvakutes.
Atsakyti
Visada nekenčiau prezervatyvų, taigi pasirinkome tabletes į makštį (vaistinėje pasakė, kad jas lengviau įsidėti nei žvakutes).
Pirmąsyk po gimdymo apsilankiusi pas ginekologę pasiteiravau dėl tų Micro 30, tai jos atsakymas buvo griežtas - NE. Nes, kaip ten bebūtų, hormonai yra hormonai, o šitų tablečių vartojimo pasekmės iki galo nėra aiškios.
Tada pagalvojau - na ir pensininkė doh.gif Bet dabar džiaugiuosi, kad tąsyk atsisakė išrašyti man tas tabletes.
Beje, rimvyda, mano ginekologė net ir pensininkė būdama perspėjo, kad būtinai saugotumėmės ir nepasitikėtume žindymu.
Atsakyti
Praėjo mėnuo po gimdymo, maitinu pagal kūdikio poreikius, nieko daugiau negauna išskyrus pienelį, o mėnesinės jau buvo. Tikrai neapsirikau, jas pažinčiau tamsoje. Štai tau ir apsauga
Atsakyti
Antra karta pastojau nauduodama Farmatex krema tongue.gif
Atsakyti