Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikino išvaizda ar charakteris?

Sveikutes,

Padekit, paskendau savo dvejonese...

Pries savaite susipazinau su vienu vaikinu (24m) (jis mane uzkalbino gatveje ir pakviete kavos). Nors jis ir nepasirode labai simpatiskas, bet kazkodel sutikau. Po to seke dar vienas pasimatymas, kuris baigesi jo namuose ir padejo susidaryti apie vyruka nuomone. Charakteris jo tai tiesiog super rolleyes.gif , galima sakyti toks apie koki ir svajojau, kulturingas, linksmas, nuosirdus, demesingas, rupestingas, tolerantiskas. Matosi, kad zmogus protingas,o ir poziuris i gyvenima labai rimtas, matosi, kad neiesko vienos nakties nuotykiu, ir yra pasiryzes rimtiems santykiams. Is paziuros neturi zalingu iprociu, tvarkingai apsirenges, taip pat ir gyvena tvarkingai, pats skalbiasi, lyginasi bigsmile.gif . O jau valgyt kaip skaniai gamina... wub.gif (per paskutini pasimatyma teko jo pagaminta vakariene megautis wub.gif ). Ir svarbiausia su juo nenuobodu, turi net kelis hobi, ko dabar pas vaikinus daznai pasigendu. Zodziu is paziuros butu tikrai neblogas seimos vyras. Bet yra vienas bet.. Jo isvaizda... blush2.gif Nu man jis neatrodo simpatiskas nors tu nusiskauk. Tiesiog ne mano skonio... Nors yra vienas pliusas, kad jis gan aukstas. Tokia jau as esu, kad man isvaizda vaidina svarbu vaidmeni. Ir man tai neduoda ramybes, kadangi jis mane pakviete i dar viena pasimatyma, o as nezinau kaip elgtis, ar tiesiog graziai jo atsiprasyt ir bandyt "atsifudbolint", ar visgi bandyt gyvenimo laime. Mano viena puse sako, kad tai Tas zmogus, kurio man reikia, o kita puse saukia, kad man del jo isvaizdos as jausiuos nepilnaverte... Nezinau, ka daryt. Beje, kaip jis pats sake demesio is merginu jis daug tikrai nesulaukia. O gal visgi taip bus ramiau, kad jo nenuziures kokia kita ragana?
Kokia jusu nuomone mielosios? Gal pacioms teko panasi patirtis ir padaryti sprendimai del ko veliau gailejotes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MisJuste: 16 sausio 2013 - 19:50
Manau, jei jis tau tikrai būtų į akį kritęs kaip vyras, tai būtų patikęs ne tik charakteriu, bet ir išvaizda. Bent jau aš iš savo patirties galiu pasakyti, kad kai susižavi, o paskui įsimyli žmogų, tai net neatskiri, kad va myli, nes jis labai mielas ar, kad labai gražus. Tuomet žmogus tau idealus savo visuma, net nesureikšmini vieno ar kito dalyko. Šis vyrukas tikriausiai ne jūsų skonio, bet juk nebūtina imt ir draugaut galit šiaip draugai būt 4u.gif
Atsakyti
Mano paskutinio vaikino išvaizda iš pradžių tikrai nebuvo tokia, kad jis iškart man būtų prilipęs. Na neturėjau tiek vaizduotės, kad norėsiu su juo bučiuotis ir pan., ilgai ir nekilo tokių norų. Eidavau į pasimatymus tiesiog prasiblaškyti, man patiko jo būdas, bendravimas, požiūris, laisvalaikis, jo elgesys su manimi. Ir nutiko taip, kad išvaizda galiausiai nebeturėjo jokios reikšmės. Aišku, jei jums jis griežtai ne, tai laikas, kai jis bus jums visai nieko, gali ir nebeateiti. Būti su kažkuo, tik kad būtum garantuota, jog jo niekas nepavilios ir ne sprendimas, to per maža.
Atsakyti
pastebiu kad kartais buna tikra katastrofa. jei jau gerieties, tai isvaizdos neturi. o jei zulikas koks, ziurek ir isvaizdus, ir traukia kaip magnetas, chemija isijungia visu pajegumu. eina sau.... kur tie gerieciai kurie spinduliuotu gera chemijos doze????? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 16 sausio 2013 - 21:20
i prieki ziurint (nezinau ar tai dera daryt po savaites pazinties), tai ne su isvaizda reiktu gyvent, o su asmenybe.
Atsakyti
KAip mano sese dar maza grizo is kiemo ir klausia mamos,s u kuo man draugauti ,yra vienas berniukas labai grazus, bet toks padauza, o kitas nelabai grazus, bet labai geras lotuliukas.gif
Nu bet taip ir gyvenime buna, nu tikrai doh.gif
Bet ko nepabandzius, nu netiks issiskitrsit? GAl atsiras ta trauka arba gal pamatysis charaktery kas nepatinka?O gal liks geras draugas? g.gif
SAko geriau gailetis, jei kas atsitiko ne taip, negu kad is vis nepameginai 4u.gif
Atsakyti
Kaip suprasti ta isvaizda? Ar fizionomija nepatinka, ar apsileidimas?
Atsakyti
QUOTE(Roadkill @ 2013 01 19, 14:21)
Kaip suprasti ta isvaizda? Ar fizionomija nepatinka, ar apsileidimas?


Veido bruozai... O apsileidusiu, jo tikrai nepavadinciau.

Bet visgi dar nuejau i kelis pasimatymus, ir galiu pasakyti, kad kazkaip pradedu arba priprasti arba isimyleti... blush2.gif

Matysim toliau kaip cia bus. smile.gif
Atsakyti
O jis tave traukia fiziškai? Norisi su juo apsikabinti, bučiuotis ir pan?
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2013 01 19, 16:29)
O jis tave traukia fiziškai? Norisi su juo apsikabinti, bučiuotis ir pan?


Del sito dar nesu tikra. Is pradziu tai tikrai nebuvo tos traukos. Aisku nereiskia, kad dabar atsirado, bet kazkas visgi pasikeite, pradejau kazkaip kitaip ziureti i ta zmogu, galbut kaip i potencialu savo vyra.
Atsakyti
QUOTE(MisJuste @ 2013 01 19, 18:07)
Del sito dar nesu tikra. Is pradziu tai tikrai nebuvo tos traukos. Aisku nereiskia, kad dabar atsirado, bet kazkas visgi pasikeite, pradejau kazkaip kitaip ziureti i ta zmogu, galbut kaip i potencialu savo vyra.

Nu va kaip gerai smile.gif gal net tokie santykiai be super aistros is karto net stabilesni, kiek pastebejau, uztenka siaip simpatijos ,kazkokio patikimo, tikrai nebutina, kad tik pamacius kaip zaibu kirstu smile.gif
Atsakyti
pradėjus bendraut su dabartiniu draugu, man jis nepatiko. Buvo smagu leist laiką, būt su juo, bet nepatiko jis man schmoll.gif Daug laiko praėjo, kol pradėjo patikt, bet ir dabar save pagaunu galvojančia, kad jis ir dabar man nevisad gražus ax.gif bet visa kita kompensuoja ir negražus būna neilgai lotuliukas.gif
Atsakyti