Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

Sena tema

Diskutuojame toliau 4u.gif
Atsakyti
Eksperimentas: ar įmanoma sveikai maitintis už 12 Lt per dieną?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 01 18, 21:50)


Pernelyg negatyviai suformuluota mano manymu g.gif Zinoma nuolatinis galvojimas kad siandien liko 3 Lt ar 4.5 ir pan gal ir varo i nevilti, bet juk galima pasiplanuot. Be to galbut kazkuria diena pavalgai pigiau, tai kita ir daugiau gali isleist ir i ta suma kokia "nuodeme' retsykiais telpa.
Atsakyti
Ir man straipsnis nepatiko. Labai jau jauciamas isankstinis nusistatymas, kad bus sunku, neskanu, nesotu ir pan. Pasidomejus ir pasirankiojus pigesniu patiekalu, uz tokia suma tikrai galima neblogai maitintis. O dabar obuoliai negerai, atveztinis ananasas ar bananas mat geriau. Kalafijorai irgi kazkodel prie egzotiniu darzoviu priskiriami unsure.gif
Atsakyti
Aš pravalgau 12 Lt į dieną - mūsų dienos vidurkis yra 36 lt dienai maistui biggrin.gif Gal net ir mažiau, nes vaikai šiaip daugiau už mane suvalgo.
Aišku, vieną dieną tai gali būti 50 Lt, kitą - nieko, bet sumoje iš tokio vidurkio labai normaliai maitinamės, o kur dar pomėgis saldumynams... doh.gif
Atsakyti
Ką tik paskaičiavau, kad mano sušiai, kurių užtenka pavalgyti trims žmonėms arba dviems tikrai sočiai kainuoja 21 Lt biggrin.gif Į tą sumą įeina ryžiai, dumbliai, paprika, avokadas ir lašiša smile.gif Pigus valgis biggrin.gif Į sumą neįtraukiu sojos padažo, krienų, ryžių acto, nes jų užtenka daugeliui kartų ir jų paprastai visada būna namuose smile.gif
Atsakyti
Kaip už 12 Lt tas valgiaraštis man atrodo kažkoks be ryšio - nepavalgyčiau. Paprastai neviršiju 10 Lt dienai ir jaučiuosi soti ax.gif Jei netingėsiu, bandysiu registruot šios savaitės meniu.
Atsakyti
Reikia su protu planuot maisto islaidas, ir viskas bus gerai. Pries minute ziurejau tv reportaza, kaip neturtingos seimos dukra (7-9 metu) pareina is mokyklos, o jos mama istraukia ir padeda ant stalo: sokoladini sureli, Rytas ryziu ir is parduotuves pirktos baltos misraines. Viso sito gerio suma mano skaiciavimais apie 7 litai. Mano visos dienos islaidos maistui. Nesuprantu, tai negalima tam vaikui sutrint paprastos varskes ar ryziu isvirt su vanile ir pienu? Juk tas pats produktas. Tris kartus maisto islaidos sumazetu.
Atsakyti
QUOTE(Mikimauz @ 2013 01 20, 15:56)
Reikia su protu planuot maisto islaidas, ir viskas bus gerai. Pries minute ziurejau tv reportaza, kaip neturtingos seimos dukra (7-9 metu) pareina is mokyklos, o jos mama istraukia ir padeda ant stalo: sokoladini sureli, Rytas ryziu ir is parduotuves pirktos baltos misraines. Viso sito gerio suma mano skaiciavimais apie 7 litai. Mano visos dienos islaidos maistui. Nesuprantu, tai negalima tam vaikui sutrint paprastos varskes ar ryziu isvirt su vanile ir pienu? Juk tas pats produktas. Tris kartus maisto islaidos sumazetu.


Teisingai drinks_cheers.gif ir kokybes atzviligu net ner ka kalbeti
Atsakyti
QUOTE(Mikimauz @ 2013 01 20, 15:56)
Reikia su protu planuot maisto islaidas, ir viskas bus gerai. Pries minute ziurejau tv reportaza, kaip neturtingos seimos dukra (7-9 metu) pareina is mokyklos, o jos mama istraukia ir padeda ant stalo: sokoladini sureli, Rytas ryziu ir is parduotuves pirktos baltos misraines. Viso sito gerio suma mano skaiciavimais apie 7 litai. Mano visos dienos islaidos maistui. Nesuprantu, tai negalima tam vaikui sutrint paprastos varskes ar ryziu isvirt su vanile ir pienu? Juk tas pats produktas. Tris kartus maisto islaidos sumazetu.

Labai brangus ir nesveikas maistas... schmoll.gif Nesame neturtingi,bet tokio maisto neperkam,tuo labiau vaika dar tokiu maitinti... g.gif O uz tokia suma galima visa seima pamaitinti,protingai kazka pagaminus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 01 20, 14:44)
Kaip už 12 Lt tas valgiaraštis man atrodo kažkoks be ryšio - nepavalgyčiau. Paprastai neviršiju 10 Lt dienai ir jaučiuosi soti ax.gif Jei netingėsiu, bandysiu registruot šios savaitės meniu.

Sophi, patiktų tavasis eksperimentas. nes ten ka rodo per tv ar raso, man atrodo nerealiai, man atrodo kazka prideda kad labiau ziuretu tv. gal ir as kada pasirašysiu savaitei eksperimentui lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, labai aktuali tema man ši, mes dviese su MB išleidžiam maistui apie 700LT g.gif Kiti mačiau panašiai su vaiku tiek išleidžia,nesuvokiu kaip doh.gif Plius mėsos daug priperka anyta iš ūkininkų, daržovių irgi parivežam smile.gif
Atsakyti