QUOTE(barbarise @ 2013 05 08, 19:31)
O kokie cia kaulai tiek kainuoja?
Ne tik kiaulienos, galvijų irgi, perku šuniui kartais rimi, didžiausias maišas už porą litų, tai išvirtus ant jų mėsytės tikrai nemažai yra

Nemanau, kad kažkas blogo iš tokių kaulų žmonėms sriubą ar sultinį virti (pati nelabai raudoną mėsą valgau, tai neaktualu, sriubas ir vištos verdam, rinkunukas irgi porą litų kainuoja).
Papildyta:
QUOTE(Tikrė @ 2013 05 09, 11:25)
Bet realiai tas auginimas balkone/bute ne kažkiek prisideda taupymui

Bent jau aš bandžiau vienais metais, tai man žemėms ir vazonams daug išėjo, o ir auginimas buvo gal tik kiek dėl malonumo, o ne dėl realaus apsirūpinimo

tuos pačius krapus mums yra pigiau pirkti (džiovintus, ne žalius.. nepulkit sveikuolės, bet tikrai nepirksiu aš kelių žalių šakelių už kosminę sumą).
Su krapais man priimtiniausia ir skaniausia daryti taip: prisivežu iš močiutės daug žalių (kai jų sezonas), galima ir prisipirkti, nes kai sezonas, daug nekainuoja, tada pati juos sudžiovinu ir į indukus susidedu, o dalį į kamerą įmetu. Visai žiemai užtenka, o kvapas koks

džiovinti pirktiniai gerokai mažiau kvepia.
Panašiai su bazilikais darau - ant palangės daug prisiauginu (jie kažkodėl pa smane labai gerai auga, krūmais

), tada vienu metu nuskinu vis ne visus ir susidžiovinu, lyginau kvapą su pirktiniais džiovintais - pirktiniai vos užsiuodžia
Tas pats su petražolėm.