Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų derinukai

Grožimes toliau wub.gif wub.gif
user posted image


ir vaikai gali būti stilingi

Skonio ir grožio savoka formuojosi vaikystėje

Aprengti vaiką taip, kad jam būtų patogu, be abejo, labai svarbu. Tačiau vaikams vien patogumo nebepakanka. Aprengti vaiką kaip papuola - netinkamas sprendimas, ir tai gali neigiamai įtakoti jo asmenybės raidą.
...
Nepamirškime, kad būtent ankstyvoje vaikystėje formuojasi vaiko pasaulėžiūra, vertybės. Todėl, norėdami padėti vaikui suformuoti savitą požiūrį ir skonį, turėtumėme atkreipti dėmesį ne tik į skaitomas knygas, žaidžiamus žaidimus, kokybišką bendravimą, klausomą muziką, bet ir dėvimus drabužius.


user posted image
[U]
Atsakyti
Varinija pirmas derinukas su marskineliais tikrai kvepia pavasariu wub.gif , antrasis man per zydras, o ir megztukelis man irgi nelabai ax.gif bet elektrine spalva patiko, taip gaiviai atrodo thumbup.gif derinukas su juodu dzempuku labai labai laaabai patiko, visai kitas reikalas, dzempukas koks fainas, nematytas, bernuzeliui labai tinka wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
Faini Varinijos derinukai 4u.gif o panko dzempukas berods is Lindex, ciupinejau as ji parduotuvej, bet pasirode labai renkantis pukus, tais melynais plaukais apsiveles smile.gif bet stilius dailus smile.gif galetu spalvos sviesesnes but biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2013 01 19, 18:03)
Faini Varinijos derinukai  4u.gif  o panko dzempukas berods is Lindex, ciupinejau as ji parduotuvej, bet pasirode labai renkantis pukus, tais melynais plaukais apsiveles smile.gif bet stilius dailus smile.gif galetu spalvos sviesesnes but biggrin.gif


Man visi rubukai lyg Lindexo, bet nesu tikra, nebuvau kuri laika parduotuvese smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2013 01 19, 18:13)
Man visi rubukai lyg Lindexo, bet nesu tikra, nebuvau kuri laika parduotuvese smile.gif

Sveikos naujoje temuteje!!!! 4u.gif
Dzempas juodas Lindex...Kelnes,net specialiai paziurejau,Lindex,o tai turim bent 3 panasios spalvos,tai konkreciai sie dzinsiukai-lindexiniai..Baltinukai storesnio audinio Minymo... smile.gif 4u.gif
Prifotkinau mazosios pavasariniu derinuku,tik labai tingiu sukelti... tongue.gif
Atsakyti
Kol sukelsiu pavasarinius,tai keleta ziemos derinuku... smile.gif
1.I darzeli... tongue.gif

user posted image

user posted image

2.Irgi i darzeli,kai dukryte nori pasipuost i darzelio renginukusi... mirksiukas.gif Sijonas kazkodel nuotraukose atrodo ilgokas,bet realiai tai nei tokios spalvos ir trumputis,matyt ne tuo rakursu fotkinau... g.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 19 sausio 2013 - 19:11
Siandien apsipirkom thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Mano Modeliukas su happeak, thumbup.gif ax.gif

user posted imageuser posted image
IR NEXT NAUJA MAIKUTE ax.gif
user posted image
Atsakyti
as ta juoda dzempa jau labai seniai vis paziuriu Lindexe, nu taip jis man patiko,bet kai pamaciau kokybe blink.gif jau parduotuvei kalbejo visi apsisere taips melynais pukais blink.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 01 20, 09:44)
as ta juoda dzempa jau labai seniai vis paziuriu Lindexe, nu taip jis man patiko,bet kai pamaciau kokybe  blink.gif jau parduotuvei kalbejo visi apsisere taips melynais pukais  blink.gif

Gera jo kokybe thumbup.gif ,visiskai nesivelia ir nesiseriai,patenkintas ir vaikas ir as... biggrin.gif Apsirikote nenupirke... mirksiukas.gif
Papildyta:
Pavasario vizijos... smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 01 20, 08:44)
as ta juoda dzempa jau labai seniai vis paziuriu Lindexe, nu taip jis man patiko,bet kai pamaciau kokybe  blink.gif jau parduotuvei kalbejo visi apsisere taips melynais pukais  blink.gif

ir man jie grazus foto, bet ir as maciau tik apsivelusius, jei visi rubai paskui melynais plaukais bus apeje - nieko gero.. smile.gif susilaikiau si syki smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Varinija @ 2013 01 20, 09:08)


Labai patiko 4u.gif perziurejau musu spintute, tai pagrinde varijuosim geltonomis ir zydromis spalvytemis smile.gif wub.gif cool.gif
Atsakyti
Varinija,jau tas geltonas-zydras derinukas wub.gif
Is kur tos zydros kelnytes,jau spalva wub.gif ir atrodo minkstos minkstos thumbup.gif
Atsakyti
Varinija be zodziu, geltonas/zydras derinukas pasaka wub.gif wub.gif wub.gif jau kvepia pavasariu wub.gif wub.gif
Atsakyti