Įkraunama...
Įkraunama...

***1986-tų mergaičiukės***



TIGRIUKIŲ DRAUGIŠKA KOMPANIJA
user posted image

Mūsų plepučių būrelis

Soffyyy sausio 2

Melita 2010 09 20
Kaunas

Gelep sausio 3
Dvynukės 2004 10 26
Tauras 2010 12 10
Kaunas

Doomsday vasario 09
Paulina 2008 02 16
Rugilė 2012 08 30
Alytus

JuDo kovo 2
Jokūbas 2008 06 06
Kretinga

Vilvet kovo 29
Gabrielius 2009 02 03
Ukmergė

DeilijoSa gegužės 02
Deimantas 2005 01 12
Salvijus 2008 02 08
Tautrimas 2011 07 15

Ukmergė

Mama mia gegužės 15
Paulina 2008 08 27
Vilnius

Daiva Ž. gegužės 30
Miglė 2013 01 13
Alytus


Lina M birželio 14
Faustas 2007 03 07
Kelmė

Piktukė birželio 28
Vilnius

Liepos dukra liepos 3
Vilnius

Lejute liepos 21
Emilis 2008 06 19
Marijampolė

Saturno_sesely rugpjūčio 16
Markas 2007 11 03
Vilnius

*sinsiliuke2* spalio 3
Emilija 2007 08 06
Gustas 2009 01 08
Marijampolė

rimkė spalio 6
Auksė 2005 11 03
Pijus 2011 02 07
Šilutė

eziene86 spalio 10
Matas 2006 12 10
Gabija 2009 10 03

vududu lapkričio 2
Saulė 2010 10 04
Ukmergė

S.A.T.I.N.E lapkričio 13
Jonava


akacijaorama gruodžio 16
Vilnius


Mis berry
Augustinas
Kaunas

1986-ųjų merginų ir jų vaikučių albumėlis
user posted image

ALBUMĖLIO DUOMENYS NAUJOKĖMS BUS DUODAMI TIK Lejute, Daiva Ž., DeilijoSa SUTIKIMU SPRENDŽIANT VIEŠAI FORUME
user posted image
Draugystės nesumenkina nei atstumas, nei laikas, nei nelaisvė, nei karas, nei kančia, nei tyla. Kaip tik į šią dirvą ji giliausiai suleidžia šaknis. Ir šioje dirvoje ji pražysta. Pam Brown
Atsakyti
doomsday tik as nezinojau ar gerai parasiau rugiles gimimo diena, is taves zinutes nesulaukia,jei suklydau,pataisysim kitoj temoj 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Vilvet, ačiū už temą 4u.gif
Aš maitindama visada valgiau viską, nes mačiau pagal vaikučius, kad absoliučiai mano maistas su jų pilveliais neturėjo jokio ryšio, valgydavau ir raugintus kopūstus ir obuolius ir ramu buvo. Beje yra puiki knyga K.Vitkausko http://www.vaga.lt/l...tegory_id=60384, man tobulai į visus rūpimus klausimus atsakė smile.gif
Ieškojau pirkti užsiknisdama po visur, kur tik įmanoma batelių šokiams, kaip sporbatukų tik įsiaunamų, nu niekur neradau, o nuo ryt noriu pradėti vėl lankyti rytietiškus šokius su dukra, turimus pasirodo išaugau cool.gif biggrin.gif ką reiks daryti verysad.gif
Atsakyti
gelep, kaip fainai bigsmile.gif Pasakok kas ir kaip? Kur lankysit, kokie šokiai, koks laikas, kiek kaštuoja? biggrin.gif
Atsakyti
Anksčiau iki Tauro lankiau Donelaičio gatvėj, Šokio populiarinimo centre, bet dabar jie išsikėlė į aklųjų kombinatą, bet jau rytietiškų nėra, aš ieškojau, kad būtų arti namų, tai pagrinde Savanorių pr., radau Žaliakalnio verslo centre, Kairo žvaigždė, ir Dovilės šokių studija, abu jei 2k.per savaitę kainuoja 90Lt, bet abiejų laikai man netinka, jei su pradedančiom verysad.gif laikai: Dovilės antradienį/ketvirtadienį: 11val. 16val. 20.30, Kairo: 17.30 antradieniais(naujokės), pirmadienį/trečiadienį 18.45 su senai šokančiom bandysiu eiti. Mane visad žavėjo rytietiški šokiai wub.gif aišku išmokti, tai žiauriai sunku, net kelis judesiukus, bet kiek raumenų dirba bigsmile.gif
Atsakyti
Vilvet uzsikasus su mergaitem savo per diena biggrin.gif kitoj temoj pataisysi i 29d mirksiukas.gif

Daiva vardas wub.gif favoritas, vyras norejo tiek Paulinai tiek Rugilei si varda det al treciai palikom biggrin.gif
As valgiau daug maz viska po truputi vis daugiau pvz obuolio ketvertuka ir ziuriu rekciju, kita kart jei viskas ok ir puse suvalgau o dabar ir 2 iskart sukertu biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(gelep @ 2013 01 20, 22:00)
Anksčiau iki Tauro lankiau Donelaičio gatvėj, Šokio populiarinimo centre, bet dabar jie išsikėlė į aklųjų kombinatą, bet jau rytietiškų nėra, aš ieškojau, kad būtų arti namų, tai pagrinde Savanorių pr., radau Žaliakalnio verslo centre, Kairo žvaigždė, ir Dovilės šokių studija, abu jei 2k.per savaitę kainuoja 90Lt, bet abiejų laikai man netinka, jei su pradedančiom verysad.gif laikai: Dovilės antradienį/ketvirtadienį: 11val. 16val. 20.30, Kairo: 17.30 antradieniais(naujokės), pirmadienį/trečiadienį 18.45 su senai šokančiom bandysiu eiti. Mane visad žavėjo rytietiški šokiai  wub.gif aišku išmokti, tai žiauriai sunku, net kelis judesiukus, bet kiek raumenų dirba bigsmile.gif

aciuks.gif
Nu kaip smagu wub.gif Bet va laikas nelabi man unsure.gif
Aš irgi noriu išmokti šokti!!!!! Reikės užsiimt paieškom thumbup.gif
Atsakyti
Doomsday o gal trečias bernas bus bigsmile.gif

Sužinojau kad mano klasioke pagimdė trečią sūnų wub.gif

O as vis į lininius šokius einu cool.gif doh.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif
Daivule vardas wub.gif Migluze,kaip grazu wub.gif
VILVET kur tie sokiai vyksta,kada,kaina?
GELEP ar isleidai sianiden i mokykla savo mokinukes?maniskis tai namie,su mokytoja susiskambinom,ner vaiku,tai Deima piktas,kad reik pamokas praleidinet smile.gif
o tu VUDUDU isleidai Saule?mes tai nevesim Salvio,tai visa banda namie,ramybes nulis biggrin.gif jeeeega cool.gif wub.gif
Atsakyti
as isleidau, kad nei nezinojau, kad taip salta ax.gif ai, kiek cia per lauka praeiti reikia, pora minuciu iki masinos irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(DeiLiTautJoSa @ 2013 01 21, 08:32)
labas rytas  smile.gif
Daivule vardas  wub.gif Migluze,kaip grazu  wub.gif
VILVET  kur tie sokiai vyksta,kada,kaina?
GELEP ar isleidai sianiden i mokykla savo mokinukes?maniskis tai namie,su mokytoja susiskambinom,ner vaiku,tai Deima piktas,kad reik pamokas praleidinet smile.gif 
o tu VUDUDU isleidai Saule?mes tai nevesim Salvio,tai visa banda namie,ramybes nulis  biggrin.gif jeeeega  cool.gif  wub.gif

maniskis tai darzeli, gerai butu jei man nereiktu i darba kai salta, nors siandien rode -18 tai dar nera baisiai salta

sokiai vyksta kulturkei, vakarais kazkaip buna, vis nenueinu pasitikslinti, drauge lanko, bet ji jau ilgai soka, o pradedantiesiems kita grupe, as issiaiskinsiu ir tau parasysiu, gal gi susiruosiu ir as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2013 01 21, 08:51)
maniskis tai darzeli, gerai butu jei  man nereiktu i darba kai salta, nors siandien rode -18 tai dar nera baisiai salta

sokiai vyksta kulturkei, vakarais kazkaip buna, vis nenueinu pasitikslinti, drauge lanko, bet ji jau ilgai soka, o pradedantiesiems kita grupe, as issiaiskinsiu ir tau parasysiu, gal gi susiruosiu ir as biggrin.gif

pagal meterollogijos stoti ukmergej ryte buvo 21 salcio,o namie kaip salta pas mus,siaubas.vis draskomes su butu ukiu,komentantu,zajibal mane jau.nebetvarkysim sito buto,gerai taip kaip yra,kaima tvarkytis ir begt is cia nafik.nu pikta juodai doh.gif
Atsakyti