Įkraunama...
Įkraunama...

Active Gym

Sveikos 4u.gif

Noriu pradėt sportuoti, ir mąstau apie šį klubą, nes šalia namų. Neradau atskiros temos, o kitose labai nedaug atsiliepimų, tai sukūriau naują ax.gif
Kokia Jūsų nuomonė? Kaip treneriai, pačios treniruotės, personalas? Lauksiu atsiliepimų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(destination @ 2013 01 21, 15:41)
Sveikos  4u.gif

Noriu pradėt sportuoti, ir mąstau apie šį klubą, nes šalia namų. Neradau atskiros temos, o kitose labai nedaug atsiliepimų, tai sukūriau naują  ax.gif
Kokia Jūsų nuomonė? Kaip treneriai, pačios treniruotės, personalas? Lauksiu atsiliepimų  bigsmile.gif

Lankiau jį 5 metus, labai geri prisiminimai wub.gif
Kas mėgsta baseiną - toms minusas, kad jo čia nėra.
Treneriams pliusas, administratorėms - taip pat, o ir kontingentas lankosi normalus, sportuojantis, o ne save rodantis.
Man asmeniškai buvo tik tas minusas, kad pakeitusi darbą ir darbo laiką, nebegalėjau suspėti į treniruotes, mažoka jų vakarais - praktiškai vėliau lieka tik joga.
Atsakyti
man kaip plaukti nemokančiai - baseino išvis nereikia biggrin.gif tinklapy radau, jog pirčių jie turi g.gif
ačiū už atsiliepimus Miaška 4u.gif
Atsakyti
kaip tik nesenai emiau lankyti. kadangi esu sportavusi kituose klubuose ir net dirbusi adminsitracijoje didziausiame sporto klubu tinkle LT tai pirmas ispudis buvo nekoks-visu pirma man pasirode ziauriai mazas doh.gif truko erdves. pamazu atradau kitus pliusus:mazai zmoniu, net vakarais neprigrusta. vos viena karta esu neradusi laisvo dviracio ar siaip kito treniruoklio smile.gif
tada po truputi emiau lankyti ivairius grupinius uzsiemimus ir aptikau Deimanta smile.gif nors kolkas visos jo treniruotes neiveikiu nes tai nesigauna, tai bijau persitempti bet is jo visada iseinu issisiepusi ir nusiplukusi biggrin.gif gaila negaliu lankyti taip kaip noriu kadangi turiu slenkanti darbo grafika verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 01 26, 15:42)
tada po truputi emiau lankyti ivairius grupinius uzsiemimus ir aptikau Deimanta  smile.gif nors kolkas visos jo treniruotes neiveikiu nes tai nesigauna, tai bijau persitempti bet is jo visada iseinu issisiepusi ir nusiplukusi  biggrin.gif gaila negaliu lankyti taip kaip noriu kadangi turiu slenkanti darbo grafika  verysad.gif

Deimantas yra gėris! biggrin.gif Vien jo stepus prisiminus, šieptis norisi, ot nuotaiką pataisydavo bet kokiu atveju! thumbup.gif
Nors funkcinės treniruotės kartais būna kiek keistos, darai pratimą ir nesupranti, kur čia kas apsikrauna... bet šiaip - gėris.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 01 26, 20:13)
Deimantas yra gėris! biggrin.gif  Vien jo stepus prisiminus, šieptis norisi, ot nuotaiką pataisydavo bet kokiu atveju! thumbup.gif
Nors funkcinės treniruotės kartais būna kiek keistos, darai pratimą ir nesupranti, kur čia kas apsikrauna... bet šiaip - gėris.

tikrai taip! buvau ir pas kita bet visai nepatiko o jis geris! man labiausiai patinka kad jis paaiskina, pataiso, dar buna nepiktai pasiepia. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 26 sausio 2013 - 20:33
Aš šiuo metu mąstau, kurį rinktis - ar Body Lounge, ar Active Gym. Gal kas lankę Active gym, patartumete, kaip ten yra su grupiniais uzsiemimais? Kurių treniruočių nesirinkti pradenčiai? Būtų gėda nepatempiant su visais biggrin.gif Ar daug susirenka žmonių, užtenka steperių ir pan, na ar nėra sausakimša?

Taip būtų gerai arti namų visgi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TerraIncognita @ 2013 01 29, 20:43)
Aš šiuo metu mąstau, kurį rinktis - ar Body Lounge, ar Active Gym. Gal kas lankę Active gym, patartumete, kaip ten yra su grupiniais uzsiemimais? Kurių treniruočių nesirinkti pradenčiai? Būtų gėda nepatempiant su visais  biggrin.gif Ar daug susirenka žmonių, užtenka steperių ir pan, na ar nėra sausakimša?

Taip būtų gerai arti namų visgi  ax.gif

as tai rinkausi pagal zvaigzdutes, is pradziu i vienos zvaigzdutes treniruotes ejau ir siaip stengiausi kuo ivairesniu isbandyti kad atsirinkaciau savo. Siaip vietos, irangos visada uztenka. smile.gif sunkiausios tai man visos jegos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 30 sausio 2013 - 19:37
QUOTE(guodzik @ 2013 01 30, 20:33)
as tai rinkausi pagal zvaigzdutes, is pradziu i vienos zvaigzdutes treniruotes ejau ir siaip stengiausi kuo ivairesniu isbandyti kad atsirinkaciau savo. Siaip vietos, irangos visada uztenka.  smile.gif sunkiausios tai man visos jegos  doh.gif



Tai kad ten visur bent po pora zvaigzduciu smile.gif Nesinori nespejant nei kitiems nei sau trukdyti, nebent ne as viena naujoke tarp speciu trinsiuos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TerraIncognita @ 2013 01 31, 17:54)
Tai kad ten visur bent po pora zvaigzduciu smile.gif Nesinori nespejant nei kitiems nei sau trukdyti, nebent ne as viena naujoke tarp speciu trinsiuos  lotuliukas.gif

nu kaip, visos gi kazkada buvom naujokes, ten uz mane dar n tokiu kurios geriau varo bet as nesijaudinu. ateinu gi sportuot ir po biski mokausi 4u.gif
tikrai ne visos, paziurekite atidziau, visokios kalanetikos yra po viena zvaigzdute, siulyciau pradeti nuo ju nes jeigu nueisite i kokia jegos treniruote tai tris dienas negalesite normaliai sedeti kaip man buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 31 sausio 2013 - 23:55
QUOTE(TerraIncognita @ 2013 01 31, 17:54)
Tai kad ten visur bent po pora zvaigzduciu smile.gif Nesinori nespejant nei kitiems nei sau trukdyti, nebent ne as viena naujoke tarp speciu trinsiuos  lotuliukas.gif

Aš tai, pakeitusi sportklubį, apeinu visas treniruotes, nepriklausomai nuo žvaigždučių - tik taip galiu atsirinkti, kurios man tiks ir patiks.
O kad netrukdyčiau kitiems - pirmą kartą stojuos gale salės ir mokausi. Juk visi kada nors ateina pirmą kartą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 02 01, 10:14)
Aš tai, pakeitusi sportklubį, apeinu visas treniruotes, nepriklausomai nuo žvaigždučių - tik taip galiu atsirinkti, kurios man tiks ir patiks.
O kad netrukdyčiau kitiems - pirmą kartą stojuos gale salės ir mokausi. Juk visi kada nors ateina pirmą kartą smile.gif

vava, labai teisingai smile.gif
Atsakyti