Įkraunama...
Įkraunama...

Parodiniai pavadėliai

Tikiuosi nieks nepyks už temą. smile.gif

Pastebiu tendenciją paskutiniu metu daug guma gaminasi ar perkasi parodinius pavadukus su pandora, trollbeds ar dar kokiais karoliukais. Nu gi užsikrėčiau ir aš, sugalvojau, kad saviškiams bent jau reik pagamint smile.gif Ir va pirmas blynas:

user posted image

prisvilęs, nes per mažas mano šunim biggrin.gif

kas dar gamina? pašnekam gal kaip geriau daryti? kur perkat pigiau reikmenis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mielka @ 2013 01 22, 17:59)
Tikiuosi nieks nepyks už temą. smile.gif

Sakyciau visai super thumbup.gif wub.gif ,kaip pirmas kartas...man jie labai grazus,savo sunim pasigaamint noreciau,bet abejoju aar pavyktu doh.gif nera tam gysleles ax.gif o ir nuo ko pradet net nezinau....gal kas foto nuo pradziu iki galo gali ideti biggrin.gif ir kokiu medzegu reik 4u.gif
Atsakyti
isduok paslapti is kur ziedukus perki? mes norim ceku klubinei rankdarbiu pagamint bet va didziausia problema ziedukai ( na virvele ir domina)
Atsakyti
Aha, mane virvutės domina. Turiu tokią juodą, apvalią, maždaug 4mm skersmens, bet noriu ilgesnės. Gal kas žinot kur tokių būna pirkt? smile.gif
Atsakyti
na ir aš prisisakiau karoliukų, kažkaip taip pat manija užplaukė biggrin.gif . Nors neturiu dar kol kas tokio parodinio šuns, o azijatėms per silpnas būtų. Taigi taip pat pasirodau savo pirmą blyną 4u.gif

user posted image

o aš ir virvutes ir karoliukus internetinėse parduotuvėse radau, kaip tik laukiu dar vieno siuntinuko smile.gif

o visokių žiedelių galima ir žvejybinėse parduotuvėse rast tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusniukas: 22 sausio 2013 - 23:29
Ot vat dabar MB girsiu (turbūt pirmą kart gyvenime tongue.gif ).
Nupynė mūsų azijatei (tik čia ji dar pusmetinė ir pavadėlis nebaigtas, nu bet esmė matosi):
user posted image
Ir virvutes, ir žiedus pirkom Senukuose, pinta iš keturių virvučių. 4u.gif
Atsakyti
Virvutes ir žiedelius pirkau internetinėj parduotuvėj rankdarbiams... didesniems šunims tai žiedeliai netiks, nes labai jau mažiukai.. bandysiu ieškot toliau smile.gif žinau keleta parduotuvių rankdarbiams aplink tai bandysiu eit kol dar yra noras gamint smile.gif ir žvejybinė parduotuvė yra, gal reiks ir ten pamėgint... senukuose dar reik bandyt paieškot virvučių, žiedukų juode deja tik didelius esu radus...

šiaip labai noriu dar mažų karabinų rast tik nelabai žinau kur, reik pas moteras rankdarbininkes paklaust smile.gif

va dar vieną sukurpiau, čia jau mano mergytei smile.gif

user posted image
Atsakyti
šitie http://www.veriniams...6mm-p-5697.html jaučiu per ploni... todėl ir nemėgstu pirkt internete, nes nelabai susivokiu kaip atrodo iš nuotraukų biggrin.gif paskui prisiperku nesamonių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Dzaclina_ @ 2013 01 22, 23:29)
Sakyciau visai super thumbup.gif  wub.gif ,kaip pirmas kartas...man jie labai grazus,savo sunim pasigaamint noreciau,bet abejoju aar pavyktu  doh.gif  nera tam gysleles  ax.gif  o ir nuo ko pradet net nezinau....gal kas foto nuo pradziu iki galo gali ideti  biggrin.gif  ir kokiu medzegu reik  4u.gif


ačiū smile.gif o pradėt reikia nuo paprasto dalyko... susigalvot ko nori ir prisipirkt visokių nesamonių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mielka @ 2013 01 23, 00:11)
šiaip labai noriu dar mažų karabinų

aš perku kikoj,nes nusipirkau geležinio vilko bazėj,tai pasirodo jie plastmasiniai tik papurkšti ale metalu.
ten yra ir juostelių,ir virvelių visokių.

ten galima ir žiedų įvairių dydžių rast.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantukas1: 23 sausio 2013 - 01:46
QUOTE(mielka @ 2013 01 22, 20:58)
Ir va pirmas blynas:

Koks gražus! Puošnus, bet dar galima ir saiką apčiuopti biggrin.gif pats tas aukso vidurys thumbup.gif
Atsakyti
tai va va viska galima pirkt isskyrus metalinius priedus. Kas dar zinot kur geru zieduku rasti? cia jauciu aktualiausias klausimas man
Atsakyti