Įkraunama...
Įkraunama...

Foodie penpal ;)

Gal kas nors jau dalyvavot?
Smagurių susirašinėjimas (foodie penpal) - tai įvairių maisto produktų, receptų, užkandžių, saldumynų ir t.t. mainai. Keičiamasi su žmogumi pvz. iš Anglijos, Ispanijos, Danijos, žodžiu mainai vyksta visoje Europoje smile.gif
Jei norit pasiskaityt apie tarptautinius mainus, tai daugiau informacijos čia: http://thisisrocksal...foodie-penpals/
Aš pamaniau, kad būtų galima juos daryti ir mums tik aišku ne Europos mastu, o Lietuvos. Viskas vyktų taip:
<3 Iki maždaug mėnesio 5 dienos registruojamės mainams
<3 Užsiregistravus savo adresą, visą informaciją apie alergijas, ko nemėgstat ir nevalgot siunčiat adresu mildorama@gmail.com
<3 Mėnesio maždaug 10 d, visos gaunate adresus ir informaciją kam siunčiate smile.gif
<3 Iki mėnesio 20d. stengiamės išsiųsti (jei visom tinka siunčiame už maždaug 20Lt)
<3 Gavusios įspūdžiais dalinamės čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mopsa: 23 sausio 2013 - 11:24
Nesuprantu kame džiaugsmas siųsti tai, ką aš pati sau bet kada galiu nusipirkti. Kuo tarkim Kauno prekybos centrai yra ypatingesni už Vilniaus prekybos centrus? Visur tas pats asortimentas.
Tarptautiniai mainai sėkmingai vyksta dar ir postcrossingo forume wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Akra @ 2013 01 24, 18:12)
Nesuprantu kame džiaugsmas siųsti tai, ką aš pati sau bet kada galiu nusipirkti. Kuo tarkim Kauno prekybos centrai yra ypatingesni už Vilniaus prekybos centrus? Visur tas pats asortimentas.
Tarptautiniai mainai sėkmingai vyksta dar ir postcrossingo forume wink.gif

Nu nežinau, bet man atrodo, kad ir mum būtų visai miela keistis. Man atrodo, kad būtų faina keistis savo darytais saldainiais sausainiais ar pan. nes Lietuvoje greitai viskas ateina. Aš dabar kaip tik laukiu siuntinuko iš Anglijos smile.gif Laukiu nesulaukiu smile.gif
Atsakyti
Savos gamybos - kitas reikalas, žymiai įdomiau nei Pergalės ir Karūnos rinkinys. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akra @ 2013 01 24, 21:52)
Savos gamybos - kitas reikalas, žymiai įdomiau nei Pergalės ir Karūnos rinkinys. smile.gif


Žinoma, taip tikrai įdomiau ir mieliau wub.gif wub.gif wub.gif Tai merginos registruojamės ir kepam, maišom savo gardumynus ir siunčiam smile.gif
Atsakyti
Vat tame ir bėda, kad ne kokia iš manęs kepėja. Žmonių liūdint nesinori. smile.gif
Atsakyti
Norėčiau prikelti temą iš mirusiųjų ir paskatinti visas dalyvauti foodie penpals smile.gif Labai smagu mėnesio gale laukti užsienietiškų gardumynų wub.gif
Atsakyti