Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo dieta

as irgi paleo stipriai prijauciu ir stengiuosi prisilaikyt. pagrinde perku tik vaisius, darzoves, sviezia mesa/zuvi, kiausinius, riesutus, pieno produktai - tik patys riebiausi, bet ju labai mazai suvalgau is tiesu. maniskis visad nepatenkintas buna, kai as viena vaziuoju maisto pirkt, nes nors ir gryztu su dviem dideliais maisais - jam paprastai nebuna ka juose valgyt biggrin.gif is grudiniu: grikiai ir namie kepta rugine duona ar koks ruginis traputis ir tai ne kasdien.
dabar dar pamaisiau sita su 5:2 dieta - esu labai nustebus, nes tom dienom kai valgau labai mazai - jauciuosi tiesiog puikiai. o pries tai atrodyvo, kad issalkus skrandis save suvirskins, o pasirodo, kad ne biggrin.gif
beje, 5:2 dieta: kai 5 dienas/sav. valgoma normali dienos norma, o 2 dienas apie 500kcal, nebutinai is eiles, geriau ne is eiles ax.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 17 kovo 2013 - 19:51
QUOTE(jautiena @ 2013 03 17, 20:49)
beje, 5:2 dieta: kai 5 dienas/sav. valgoma normali dienos norma, o 2 dienas apie 500kcal, nebutinai is eiles, geriau ne is eiles  ax.gif ...


Įdomi koncepcija smile.gif Iš dalies primena intermitten fasting, ką propaguoja dalis primal/paleo... na, pagrinde intensyviai sportuojantys ir siekiantys sumažinti kūno riebalų procentą. Man kol kas tokie nevalgymai po 16-18h ir pan., sunkiai suprantami.
Ir kokie rezultatai su 5:2? Ar kokių siekiat? Naudos yra? smile.gif

Net nusijuokiau perskaičiusi, jog vyras nepatenkintas, kai viena apsipirkti važiuojat. Taip ir įsivaizduoju... "Tai ką, vėl nieko normalaus valgyt neparvežei?" biggrin.gif
Atsakyti
nemanau, kad 5:2 yra kokia sveikuoliska dieta. paskutini karta apie ja skaitinejau vietiniam airiskam forume, tai moterys (na moteriskas forumas ten) 5 dienas valgo ka megsta, kad ir picas, aisku neryja iki negalejimo, bet valgo porcijas kaip iprate, ir tarpuose pamaiso tu pasninkavimo dienu - atsiliepimai tik geri, kas svorio numete, kam virskinimas apsitvarke, savijauta pagerejo ir t.t.
man atradimas buvo tas, kad as galiu kalnus nuverst needus, atsiranda darbingumas, budrumas, sukuosi kaip malunas, o stai prisivalgius norisi tik ant sopkos gulet wink.gif ir dar pabuvus kelias dienas pusalke, dabar geriau atpazystu tikraji alki, gal ir skrandis susitraukia kazkiek, bet del pirmos pirmos priezasties nesinori ir normaliom dienom prisiryt, nes zinau, kad dings visas noras ka nors veikt. man tikriausiai labai tiktu 2:5, bet kad taip negalima... ai dar -1kg per 3sav, bet man svorio mest nereik.
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 03 17, 21:00)
Įdomi koncepcija smile.gif Iš dalies primena intermitten fasting, ką propaguoja dalis primal/paleo... na, pagrinde intensyviai sportuojantys ir siekiantys sumažinti kūno riebalų procentą. Man kol kas tokie nevalgymai po 16-18h ir pan., sunkiai suprantami.
Ir kokie rezultatai su 5:2? Ar kokių siekiat? Naudos yra? smile.gif

Net nusijuokiau perskaičiusi, jog vyras nepatenkintas, kai viena apsipirkti važiuojat. Taip ir įsivaizduoju... "Tai ką, vėl nieko normalaus valgyt neparvežei?" biggrin.gif

gal kiek ir primena intermittent fasting, bet sitam man nepatinka, kad reik i valandas ziuret.

taip taip, maniskis butent taip ir sako: "perki tik tai, ka pati valgai, o ka man daryt" lotuliukas.gif sakau valgyk kaip as, bet ne ,neklauso, tevu idiegta meile slamstmaisciui ir jos nekaip neisrausi.
mano akyse vietinis supermarketas galetu buti 1/4 jo dabartinio dydzio, t.y. tik tos lentynos kur naturalus (daugmaz) maistas, o visa kita tai kazkaip net neegzistuoja... o per praeitas kaledas as patyriau toki "shoka" pas jo tevelius: jo mama kazko ieskojo virtuvej, ejo per visas spinteles, ir kiek atidaro - vis tos prekes is tu "neegzistuojanciu" slamstmaiscio lentynu supermarkete - kalnai tu margu maiseliu, dezeliu, paku, skardiniu... doh.gif doh.gif o po kalediniu pietu ziuriu kalakutienos slauneles, nugaros mesa, na visa raudona mesa i siuksline meta, sakau - o kas su ja negerai? atsako: "tai niekas jos nevalgo" doh.gif dar vienas shokas doh.gif o suo po langu? o katinai? "ai dar pasprings kaulais", ta sakau "sudekit i maiseli, mes vesimes namo ala lauktuves bus". valgem salotas ir sumustinius (mb) visa savaite su ta raudona kalakutiena. 2 kalukutai kepti kaledom, bet "valgoma" tik krutinele doh.gif visiska nepagarba gyvybei, tebunie kad ir to kvailo kalakuto, bet sitaip i siuksline ghhrhrghh doh.gif doh.gif
nugrybavau i pievas su savo istorijom, bet is tiesu kai pasiziuri, koki zmones turi supratima, iprocius ir kiek demesio skiria maisto-sveikatos sarysiui, tai tikrai nekeista, kaip maisto pramone darosi pelna is visisko sh...
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 03 17, 18:49)
as irgi paleo stipriai prijauciu ir stengiuosi prisilaikyt. pagrinde perku tik vaisius, darzoves, sviezia mesa/zuvi, kiausinius, riesutus, pieno produktai - tik patys riebiausi, bet ju labai mazai suvalgau is tiesu. maniskis visad nepatenkintas buna, kai as viena vaziuoju maisto pirkt, nes nors ir gryztu su dviem dideliais maisais - jam paprastai nebuna ka juose valgyt biggrin.gif is grudiniu: grikiai ir namie kepta rugine duona ar koks ruginis traputis ir tai ne kasdien.
dabar dar pamaisiau sita su 5:2 dieta - esu labai nustebus, nes tom dienom kai valgau labai mazai - jauciuosi tiesiog puikiai. o pries tai atrodyvo, kad issalkus skrandis save suvirskins, o pasirodo, kad ne biggrin.gif
beje, 5:2 dieta: kai 5 dienas/sav. valgoma normali dienos norma, o 2 dienas apie 500kcal, nebutinai is eiles, geriau ne is eiles  ax.gif ...



Sveika mergyt!!!!! pasiilgus tavęs, o mes juk apie paleo prieš labai seniai jau net šnekėjusios buvom, pameni biggrin.gif kaip laikais smile.gif))?

jaučiuk, šian apsipirkinėjau ir- mėsa, daržovės... Misteriui skypinu, kad grįždamas sau maisto užkandžiams pasiimk, nes aš tai kas gaminama perku biggrin.gif šaldytuve pelę nukoriau, ir faršas padėtas, krūtinėlė.. na žodžiu, supraskit maisto nėra biggrin.gif jam reik anglių... svoris krenta.. biggrin.gif ir užsivelka šlamštmaisčio ir deja...

tu, žinoki, kaip čyzas man ant veido va beveik vidurnaktį, kai pamačiau tavo žinutes biggrin.gif
shokas man ir būtų buvęs dėl to maisto metimo...

5:2 girdėta..panašu eat stop eat..na tik čia sumažintas kaloringumas, apie jį BBC tyrimą darė.... oi tikiu... mažiau geriau man ir būtų... ir klausyt savęs- nugi, tikrai juk ne alkana, nevalgyk.. o IT pasidarau, kai tik pavalgau 3-4val pm., o paskui tik galėčiau valgyt 11pm, o to nenoriu, tada gaunas taip... bet va iš ėdesio norėjimo atsibudau tik dvi val pamiegojus ir kėliaus eit pusryčiaut, kai žadėjau workoutą daryti..bet per pilvo GROJIMĄ netvėriau smile.gif)) šiaip su paleo alkanumo iki beprotiškumo nejaučiu... tik stresą pajutus, patrinka žarnokai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 18 kovo 2013 - 01:01
QUOTE(jautiena @ 2013 03 18, 01:02)
o per praeitas kaledas as patyriau toki "shoka" pas jo tevelius: jo mama kazko ieskojo virtuvej, ejo per visas spinteles, ir kiek atidaro - vis tos prekes is tu "neegzistuojanciu" slamstmaiscio lentynu supermarkete - kalnai tu margu maiseliu, dezeliu, paku, skardiniu...  doh.gif  doh.gif o po kalediniu pietu ziuriu kalakutienos slauneles, nugaros mesa, na visa raudona mesa i siuksline meta, sakau - o kas su ja negerai? atsako: "tai niekas jos nevalgo"  doh.gif dar vienas shokas  doh.gif o suo po langu? o katinai? "ai dar pasprings kaulais", ta sakau "sudekit i maiseli, mes vesimes namo ala lauktuves bus". valgem  salotas ir sumustinius (mb) visa savaite su ta raudona kalakutiena. 2 kalukutai kepti kaledom, bet "valgoma" tik krutinele  doh.gif visiska nepagarba gyvybei, tebunie kad ir to kvailo kalakuto, bet sitaip i siuksline ghhrhrghh  doh.gif  doh.gif
nugrybavau i pievas su savo istorijom, bet is tiesu kai pasiziuri, koki zmones turi supratima, iprocius ir kiek demesio skiria maisto-sveikatos sarysiui, tai tikrai nekeista, kaip maisto pramone darosi pelna is visisko sh...


Ne nu... aš patyliu... išmesti mėsą... Spėsiu, kad junk food'o tai niekada neišmetinėja, bet va, normalų maistą, tai jo, reik atsikratyt. Jetau, aš net su pasibaigusia galiojimo data produktus valgau, jei jie neturi išorinių sugedimo požymių, o čia kažkas bando gera mėsa atsikratyt. blink.gif
Taigi taigi, panašu, kad maisto ir "sveikatos" pramonė bendradarbiauja. Maisto gamintojai gamina š maistą, kad "sveikatos" pramonė turėtų dėl ko gydyti. Mane ypač erzina maisto produktų vaikams gaminimas ir marketingas. Visos pieniškos dešrelės vaikams, kur pakuotė ryški ir vaikas tikrai mielai iš visų kitų ją pasirinktų (na, čia tuo stebuklingu atveju, jei jis nuspręstų dešreles rinktis, o ne saldumynus), paštetukai, o galų gale ir neva sveiki kinder bueno, barniai ir kt. Mane gąsdina tas visas sudedamųjų dalių sąrašas, nes nežinia kas per velnias ten įdėtas. Tuo labiau, kad didžiąją dalį produkto sudaro cukrus. Aha, tikrai sveika vaikams valgyti cukrų pusryčiams, ačiū miela reklama, kad apšvietei.
Atsakyti
pieno produktų su jau pasibaigusia galiojimo data, nedrįstu valgyti schmoll.gif per daug rizikinga. ax.gif Kokius vaisius ar daržoves dar dar galima ten apipjaustyti ar pan. bet viso kito - tai ne, jokiu būdu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 03 18, 10:28)
Ne nu... aš patyliu... išmesti mėsą... Spėsiu, kad junk food'o tai niekada neišmetinėja, bet va, normalų maistą, tai jo, reik atsikratyt. Jetau, aš net su pasibaigusia galiojimo data produktus valgau, jei jie neturi išorinių sugedimo požymių, o čia kažkas bando gera mėsa atsikratyt.  blink.gif
Taigi taigi, panašu, kad maisto ir "sveikatos" pramonė bendradarbiauja. Maisto gamintojai gamina š maistą, kad "sveikatos" pramonė turėtų dėl ko gydyti. Mane ypač erzina maisto produktų vaikams gaminimas ir marketingas. Visos pieniškos dešrelės vaikams, kur pakuotė ryški ir vaikas tikrai mielai iš visų kitų ją pasirinktų (na, čia tuo stebuklingu atveju, jei jis nuspręstų dešreles rinktis, o ne saldumynus), paštetukai, o galų gale ir neva sveiki kinder bueno, barniai ir kt. Mane gąsdina tas visas sudedamųjų dalių sąrašas, nes nežinia kas per velnias ten įdėtas. Tuo labiau, kad didžiąją dalį produkto sudaro cukrus. Aha, tikrai sveika vaikams valgyti cukrų pusryčiams, ačiū miela reklama, kad apšvietei.



kai daiktas su sudedamosiom dalim, tai jau ne maistas... fcplm..
o ir tevu nulinis isprusimas tokius daiktus pirkt tiek sau tiek vaikam, ir formuot organizmuose busimas alergijas, jautrumus..juk formuojas nuo mazumes... teisingai Elata, parasei.. slykstu net kas daros...
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 03 18, 13:39)
kai  daiktas su sudedamosiom dalim, tai jau ne maistas... fcplm..
o ir tevu nulinis isprusimas tokius daiktus pirkt tiek sau tiek vaikam, ir formuot organizmuose busimas alergijas, jautrumus..juk formuojas nuo mazumes... teisingai Elata, parasei.. slykstu net kas daros...


jo, man juokinga, kai mama pasakoja apie savo trimetės dukrytės potraukį saldainiams ir sūreliams: "bet tai juk ji labai nori, tai jei aš jai neduosiu, tai juk čia vaiko kankinimas. Negaliu aš taip." O po to vežioja vaiką pas gydytojus, nes trijų metų vaikui sutrikęs virškinimas. Įdomu kodėl jis sutriko. Ar tik ne dėl to, kad vaikas daržovę pirmąkart pamatė tik, kai gydytojas liepė jas įtraukti į valgiaraštį.

irmulia, na, pieno produktai tai juk jaučiasi ir matosi, kai sugenda, niekas jų sugedusių nevalgo. O visa kita... na, kad ir kava ar arbata. Galiojimo data nurodyta, bet aš asmeniškai, jei produkto savybės nepakito, vartoju, kol pabaigiu. Ir taupumo sumetimais, ir mane sąžinė griaužia, kad kiek Afrikoje nevalgiusių vaikų, o aš dar gerus dalykus išmetu.
Atsakyti
Oho, kaip tema pagyvejo thumbup.gif as paleo nusiteikus laikytis visa gyvenima, man autoimuninis susirgimas, kitos iseities neturiu. Numeciau jau 14kg, o valgau kiek noriu ir pilna energijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 03 18, 14:30)

irmulia, na, pieno produktai tai juk jaučiasi ir matosi, kai sugenda, niekas jų sugedusių nevalgo. O visa kita... na, kad ir kava ar arbata. Galiojimo data nurodyta, bet aš asmeniškai, jei produkto savybės nepakito, vartoju, kol pabaigiu. Ir taupumo sumetimais, ir mane sąžinė griaužia, kad kiek Afrikoje nevalgiusių vaikų, o aš dar gerus dalykus išmetu.


ne visada jaučiasi ar matosi mirksiukas.gif todėl pieno produktų su jau pasibaigusiu galiojimo laiku, nors ir atrodo viskas ok, geriau nevalgyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 03 21, 18:06)
Oho, kaip tema pagyvejo  thumbup.gif  as paleo nusiteikus laikytis visa gyvenima, man autoimuninis susirgimas, kitos iseities neturiu. Numeciau jau 14kg, o valgau kiek noriu ir pilna energijos  ax.gif


Kaip smagu girdėti tokius atsiliepimus ir tokią nuomonę smile.gif Nes turiu pažįstamą, kuriam dėl autoimuninės ligos gyvenimo kokybė labai suprastėjusi, vaistų skaičius auga kasdien, o jis sako, kad paskutinio malonumo - maisto, tai tikrai neasisakys. Ir daugiau visai neklauso, nors tu ką.

QUOTE(irmulia @ 2013 03 21, 19:09)
ne visada jaučiasi ar matosi  mirksiukas.gif  todėl pieno produktų su jau pasibaigusiu galiojimo laiku, nors ir atrodo viskas ok, geriau nevalgyti  ax.gif


Na, matyt tu kažką žinai, ko aš nežinau.
Atsakyti