Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia dirbti kad daug uždirbti?

Tikriausiai dauguma pasakys kad viskas priklauso nuo to kaip dirbi, o ne ką, bet su tuo nelabai sutinku smile.gif Daug uždirbt man = >5000Lt/mėn. Rašykite čia ne savo pavyzdžius, išgalvotus asmenis, bet realias istorijas - kur dirbo, kiek maždaug uždirbo (arba galėjo pasistatyt sau namą arba nusipirko butą brangų - nebūtinai skaičiukais). Tiesiog įdomu sužinoti profesijas ir aplinkybes kuriomis naudojantis galima kažkaip išbristi ir gyventi pasiturinčiai. Manau dauguma sutiktų arti kurį laiką viršvalandžius, kad tik būtų galimybė vėliau pasistatyt padorų namą (deja mano darbe viršvalandžių nėra ir arimas algos nepakeltų) mirksiukas.gif

Atsakyti
Nemanau, kad kas pasipasakos, jei ką ir žino smile.gif)
Atsakyti
Brolis dirba IT srityje jau kokius 7m, pajamos 10 000 lt/ men.
Pazystama vyr. buhaltere dirba kokius 10 m. uzdirba 5500 lt/men.

Cia LT.
Atsakyti
Seniausia profesija pasaulyje - pardavimai. Darbas = pajamoms, taigi kuo daugiau dirbsi, tuo daugiau uzdirbsi smile.gif
Atsakyti
kad svarbu ne vien kiek zmogus uzdirba, bet ir kaip pinigus valdo, t.y. kam isleidzia.
Vat dirbau jaunystes laikais (na, ir dabar dar ne pensinine esu) vienoj firmoj su kaimyne. Alga gaudavom tokia pat, dirbom tiek pat. Tik as sugebejau buta susiremontuot, masina nusipirkt, studijuoti, o ta mano bendradarbe tiesiog pinigus issvaistydavo. Kai musu firma uzsidare, ji neturejo visiskai jokiu santaupu, mano saskaitoj buvo netoli 10000. Gerai pagalvojus, galejau labiau taupyt, gal buciau didesni buta nusipirkus, bet man pakako. Taigi, ne visuomet svarbu KIEK uzdirbsi, bet KAIP leisi pinigus. Galima uzdirbtus ir 2000 ir 9000 kazkur isleist ir skustis, kad truksta.
Atsakyti
visiskai pritariu Leksai drinks_cheers.gif

del profesiju - IT ne viena,ir ne du pazistamus turiu - su patirtim visi virs 5000ltl,
vyr buhalteres didesniu imoniu, reklamos gamintojai, teisininkai, privaciu ligoniniu daktarai (oficialiai)...
Atsakyti
programuotojai, politikai, ir 6iaip reikalingi žmonės.
Atsakyti
IT bet kurioje salyje galima uzdirbti gerokai daugiau, nei vidutiniskai. Net ir su mazai patirties. Taipogi medicina.
Atsakyti
Vieni pažįstami susikūrė verslą nuo nulio mėsos perdirbimo srity. Nedidelė ta jų įmonėlė, bet pagal susikurtą gerbuvį savo šeimai atrodo, kad uždirba pakankamai. Kiti - kompiuterių prižiūros firmą. Irgi nuo nulio. Šie vaikystėje itin varginagi gyveno. O dabar - gražu pažiūrėt. Tik... žinau kad ir vieni, ir kiti dirba viršvalandžius vis dar, kaip ir verslo pradžioj. Nors ir būdami įmonių savininkais dirba žiauriai daug. Taigi, nemanykit, kad kelis metus paarsit, o po to pinigėliai patys byrės. Gal ir būna kažkam taip, kas sugeba kažkur genialiai prasisukt, bet tai - tik vienetai ant mūsų žemelės.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 03 27, 14:38)
kad svarbu ne vien kiek zmogus uzdirba, bet ir kaip pinigus valdo, t.y. kam isleidzia.
Vat dirbau jaunystes laikais (na, ir dabar dar ne pensinine esu) vienoj firmoj su kaimyne. Alga gaudavom tokia pat, dirbom tiek pat. Tik as sugebejau buta susiremontuot, masina nusipirkt, studijuoti, o ta mano bendradarbe tiesiog pinigus issvaistydavo. Kai musu firma uzsidare, ji neturejo visiskai jokiu santaupu, mano saskaitoj buvo netoli 10000. Gerai pagalvojus, galejau labiau taupyt, gal buciau didesni buta nusipirkus, bet man pakako. Taigi, ne visuomet svarbu KIEK uzdirbsi, bet KAIP leisi pinigus. Galima uzdirbtus ir 2000 ir 9000 kazkur isleist ir skustis, kad truksta.

visiskai pritariu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Cia kaip pries kokius 10 m. pazistamas teisejas skundesi, kad algas sumazino, negali pragyventi, siaubingai pinigu truksta. Pasidomejus kiek jis gauna ir kiek sumazino, pasirode, kad alga gavo tukstantine (tiksliu skaiciu nebepamenu), o sumazino keliais simtais. Tuo tarpu kiti pazistami gaudavo kelis kartus mazesne alga ir skundu jokiu nebuvo girdeti, sauniai prasisukdavo. Gaunamu pajamu dydis viena, svarbu moketi jas valdyti.
Atsakyti
Uzdirbti daug LT imanoma. Reikia tik issilavinimo pradziai. Vyras vet.gyd thumbup.gif
Atsakyti
zinau kas taiso buitine technika (siuo metu oficialiai priziuri konkrecia technika pas klientus), visuomet (jau virs 20m) pilnai galejo seima islaikyti; siuo metu oficiali agla virs 10k atskaicius mokescius
ir zmogus labai megsta savo darba bei yra labai laimingas wink.gif
Atsakyti