Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia dirbti kad daug uždirbti?

QUOTE(Ajste @ 2013 09 29, 17:42)
Dar reiktų patikslinti ar tie 75 000 uždirbami ar "ganami į rankas"?

i rankas 4u.gif
Atsakyti
75K litų ar ko? nes pvz. kokioj JAV tai 50K dolerių skaitos vos ne vidutinė alga per metus, tai tokie skaičiai nestulbina, nes ir kainos atitinkamos. Jei lietuvoj programeris 6k Lt per mėnesį gauna tai per metus gaunas 72k smile.gif Reik ko gero vėl su programeriais pradėt draugaut biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JayJay: 30 rugsėjo 2013 - 08:45
kas tas K nu niekaip nepagaunu...gal kokia atsitlikus esu...
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 09 30, 10:43)
kas tas K nu niekaip nepagaunu...gal kokia atsitlikus esu...

kilo - 1000 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 09 30, 11:43)
kas tas K nu niekaip nepagaunu...gal kokia atsitlikus esu...

kitaip tariant vietoj K dadėkit 000 smile.gif
Atsakyti
kilo = kilogramas? cia nuo kada toks zodis vadinamas ant pinigu...? naujo zargono jaunimo tarpe nezinau...
zinau babkes, gabalai, cervonsai, stuka.... nu bet K????????????????????? doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 09 30, 13:44)
kilo = kilogramas? cia nuo kada toks zodis vadinamas ant pinigu...? naujo zargono jaunimo tarpe nezinau...
zinau babkes, gabalai, cervonsai, stuka.... nu bet K????????????????????? doh.gif  doh.gif  doh.gif

Taip, kaip kilogramas, kilometras, taip ir kilolitas biggrin.gif Čia ne jaunimo, o gal labiau programuotojų tarpe, iš kilobaitų. Ne tik pinigams tai taikoma. Bet kokį skaičių gali taip trumpinti, juk patogu. Kažkas trumpina lietuviškai - 75T, esu mačius biggrin.gif Gabalai, štukos semantiškai būtų tas pats.
Ko čia stebiesi? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 30 rugsėjo 2013 - 13:49
QUOTE(given444 @ 2013 09 30, 13:44)
kilo = kilogramas? cia nuo kada toks zodis vadinamas ant pinigu...? naujo zargono jaunimo tarpe nezinau...
zinau babkes, gabalai, cervonsai, stuka.... nu bet K????????????????????? doh.gif  doh.gif  doh.gif

1000g=1kilogramas
1000m = 1 kilometras
1000lt.=1 kilolitas.

Imoniu veiklu finansinese ataskaitose daznai matau matavimo vienetus KEur ar MEur. Ant grafiko pazymeti 12KEur daug patogiau, nei 12.000Lt. ar 12tukst.litu
Atsakyti
QUOTE(JayJay @ 2013 09 30, 01:45)
75K litų ar ko? nes pvz. kokioj JAV tai 50K dolerių skaitos vos ne vidutinė alga per metus, tai tokie skaičiai nestulbina, nes ir kainos atitinkamos. Jei lietuvoj programeris 6k Lt per mėnesį gauna tai per metus gaunas 72k  smile.gif Reik ko gero vėl su programeriais pradėt draugaut  biggrin.gif  biggrin.gif

JAV

QUOTE(Amarcord @ 2013 09 30, 06:48)

Ko čia stebiesi? smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2013 09 30, 13:48)
Taip, kaip kilogramas, kilometras, taip ir kilolitas biggrin.gif Čia ne jaunimo, o gal labiau programuotojų tarpe, iš kilobaitų. Ne tik pinigams tai taikoma. Bet kokį skaičių gali taip trumpinti, juk patogu. Kažkas trumpina lietuviškai - 75T, esu mačius biggrin.gif Gabalai, štukos semantiškai būtų tas pats.
Ko čia stebiesi? smile.gif

o tai cia programuotoju tema ar bent jau siaip informatika(ir kazin ka dar g.gif ) reikia studijuot, kad suprast visu specifines kalbas? Mes darbe irgi turim specifiniu trupinimu, bet kazin ar visiems patiktu, jei visi savo darbo specifika imtu demonstruot.
Per sunku normaliai parasyt ar pasirodyti zmonems norisi, va koks as protingas, kaip protingai patrumpinti moku smartass.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 09 30, 18:05)
o tai cia programuotoju tema ar bent jau siaip informatika(ir kazin ka dar  g.gif ) reikia studijuot, kad suprast visu specifines kalbas? Mes darbe irgi turim specifiniu trupinimu, bet kazin ar visiems patiktu, jei visi savo darbo specifika imtu demonstruot.
Per sunku normaliai parasyt ar pasirodyti zmonems norisi, va koks as protingas, kaip protingai patrumpinti moku smartass.gif

na čia internete dažnai naudojamas trumpinys, ne tik programuotojai, gal tik nuo jų kilo.. nors kaip čia minėjo kad ir kitose srityse taikoma. Man labiau kliūna "MB", to tai tikrai didžioji dalis Lietuvoj nesupranta, bet ir už šio forumo ribų naudojama biggrin.gif
Atsakyti
jezau marija, esu filologe, nu tikrai negirdejau tokiu bajeriu. lotuliukas.gif lotuliukas.gif nesu buhaltere, nemaciusi jokiu atsakaitu. tikrai, esu atsilikus 4u.gif as cia nepiktai biggrin.gif nu niekaip neismaciau, ir taip ir anaip galvojau, nu gi ne 60m man, bet....

aciu leksa, kad apgynei 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Pireja @ 2013 09 30, 12:00)

1000lt.=1 kilolitas.

Imoniu veiklu finansinese ataskaitose daznai matau matavimo vienetus KEur ar MEur. Ant grafiko pazymeti 12KEur daug patogiau, nei 12.000Lt. ar 12tukst.litu

nu tai bent jau trumpinkit K lt. tai ir daugiau zmoniu, tokiu kaip as, supras. biggrin.gif
Atsakyti