Įkraunama...
Įkraunama...

VS-Fitness Vilniuje

Sveiki, esu nusipirkusi abonementą į šį sporto klubą.
Didžiausias pliusas kol kas, kad dar nedaug žmonių šiame sporto klube - tai vakarais be problemų yra kur parkuotis, ir salėse netenka stumdytis užpakaliais su kitais sportuojančiais. Viskas nauja, nenučiupinėta. Aerobikos salėje neslystančios grindys.
Gaila, kad kol kas skurdus grupinių užsiemimų tvarkaraštis.
Užtat pirtyse galima tupėti be maudymuko, nes jos atskiros nuo vyrų smile.gif
Pasidalinkit ir jūs įspūdžiais.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2013 01 31, 17:51)
Sveiki, esu nusipirkusi abonementą į šį sporto klubą.
Didžiausias pliusas kol kas, kad dar nedaug žmonių šiame sporto klube - tai vakarais be problemų yra kur parkuotis, ir salėse netenka stumdytis užpakaliais su kitais sportuojančiais. Viskas nauja, nenučiupinėta. Aerobikos salėje neslystančios grindys.
Gaila, kad kol kas skurdus grupinių užsiemimų tvarkaraštis.
Užtat pirtyse galima tupėti be maudymuko, nes jos atskiros nuo vyrų smile.gif
Pasidalinkit ir jūs įspūdžiais.

Sveika,ieskau ieskau nerandu info,jame kaip supratau nera baseino?dziakuzes?
Atsakyti
QUOTE(*Infiniti* @ 2013 02 02, 10:00)
Sveika,ieskau ieskau nerandu info,jame kaip supratau nera baseino?dziakuzes?

Kad nera baseino ir dziakuzes tai nebėda, gaila, aerobikos ir treniruoklių
sale be langu verysad.gif
Atsakyti
Gaila, bet nei džakuzi, nei juolab baseino šiame klube nėra...Didžiulė sauna ir mažulytės infraraudonųjų ir garinė pirtys. Didelis druskų sienos kambarys, bet į jį einu tik teptis kremu, nes nelabai ką yra jame veikti.
Apsilankymo laikas neribojamas, bet ką klube veikti ilgiau nei porą valndų, jei nėra vandens zonos... Mišri tokia nuomonė apie tą klubą. Manau, kad kaina kiek per ddidelė klubui be vandens zonos - 229 lt mėnesiui.
Kaip ir sakiau - didžiausias pliusas, kad dar nedaug žmonių. Ten, beje, dirba ir Ramūnas iš Victoria-Gym, patinka Justinos Zumba, Ruslano kardio-treniruotės, Vygintos ir Evelinos trenoruotės labiau "pjaunančios", labai intensyvios, o tamaros kaip tik atvirkščiai - gal kiek ir per lengvos.
Atsakyti
Mačiau reklamą, kad su Ozo kortelę sportui ten-nuolaida.
Atsakyti
As jau pora menesiu siam klube sportuoju. Jau planavau i Impulsa grizti, bet tada jie akcija padare, kad su Ozo kortele nuolaida 25 proc., tai dar menesiui nusipirkau.
Kaina is tikruju didoka kaip klubui be vandens zonos ir mazokai treniruociu. Man labai truksta pasirinkimo Pilates ir Kalanetikos, nes tik viena trenere yra verysad.gif Zmoniu mazai, tai gerai, bet minusas kaip jau kazkas minejo, kad nera langu (na prie to jau beveik pripratau), ir dar man truksta ir geros ventiliacijos, sakyciau per karsta klube g.gif .
Atsakyti
O dabar dar ir druskų kambarį padarė tik VIP'ams...kažkaip jaučiu nebeprasitęsinėsiu abonemento....
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2013 02 04, 23:09)
O dabar dar ir druskų kambarį padarė tik VIP'ams...kažkaip jaučiu nebeprasitęsinėsiu abonemento....


O geras, dar tokio negirdėjau. O kaip tapti VIP'u? blush2.gif
Truputį juokingai man, klubas neseniai atsidarė, žmonių ne per daugiausiai turi, o dar kažką vien VIP'ams daro. Aš manau irgi šį abonimentą pabaigsiu ir eisiu kitur g.gif
Atsakyti
QUOTE(skrebutis @ 2013 02 05, 14:49)
O geras, dar tokio negirdėjau. O kaip tapti VIP'u? blush2.gif
Truputį juokingai man, klubas neseniai atsidarė, žmonių ne per daugiausiai turi, o dar kažką vien VIP'ams daro. Aš manau irgi šį abonimentą pabaigsiu ir eisiu kitur  g.gif

Nusiperki narystę su papildomomis paslaugomis už 426 lt ir tampi VIP.
Man irgi kiek juokingai atrodo, juolab, kad klubas tikrai ne elitinis, jog dar VIP pirkti.
Atsakyti
Na jo, išsidirbinėja jie...
Atsakyti
Kas lankot ir kokia situacija dabar?

Aš lankiau kai tik atsidarė, tai pliusų nemažai, jei tik sportuot einat. Tačiau iki dabar gydžiausi traumą (iš dalies ir dėl trenerio kaltės) ir galvoju ar grįžti ten pat, ar kažko kito ieškoti.
Atsakyti
Niekas labai nepasikeitė, žmonių kiek padaugėjo ir viskas smile.gif jei patiko iki šiol, tai ir toliau galima lankyti. Dabar vėl nuolaidos šį savaitgalį su Ozo kortele abonementams.
Atsakyti