Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės

Aisku,tada smile.gif Na o mes gyvenam gan gerai,kakoja sisioja tik tualete,grauzti nieko negrauzia,tik va gan didelis miegaliukas smile.gif buvau paemusi pas save ir po lova,pauosto ir greit vel i narveli savo,o pats islysti kaip ir nori, bet negrasu,tai kiekviena diena vis issimu trumpam ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 01 26, 14:14)
Aisku,tada smile.gif Na o mes gyvenam gan gerai,kakoja sisioja tik tualete,grauzti nieko negrauzia,tik va gan didelis miegaliukas smile.gif buvau paemusi pas save ir po lova,pauosto ir greit vel i narveli savo,o pats islysti kaip ir nori, bet negrasu,tai kiekviena diena vis issimu trumpam ji smile.gif

Labai primena musu didziosios elgesi rolleyes.gif
Atsakyti
Siguliuxxx na reikia nepamiršti ir to fakto, kad tai naktinis gyvūnėlis mirksiukas.gif O dar ir mažiukas. Naktį turbūt žymiaai aktyvesnis, jei tam pačiam kambaryje miegat girdi?
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2014 01 26, 21:30)
Siguliuxxx na reikia nepamiršti ir to fakto, kad tai naktinis gyvūnėlis  mirksiukas.gif  O dar ir mažiukas. Naktį turbūt žymiaai aktyvesnis, jei tam pačiam kambaryje miegat girdi?



Tai nakti vajej,sakau gal ir narveli nuvers smile.gif bet va idomiai dedu kraika, bet pradejo kakot ir sisiot tik ant popieriuku,tai kraikas beveik visada geras buna,tai gal jo visai nebedet tada tik popieriaus?
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 01 27, 10:52)
Tai nakti vajej,sakau gal ir narveli nuvers smile.gif bet va idomiai dedu kraika, bet pradejo kakot ir sisiot tik ant popieriuku,tai kraikas beveik visada geras buna,tai gal jo visai nebedet tada tik popieriaus?

Duok savo berniukui dar laiko apsiprasti - paskutiniu metu jo gyvenimas smarkiai pasikeitė, jam daug naujų įspūdžių. Praeis savaitė-kita ir taps drąsesnis.
Per kažkiek laiko ir "režimas" pasikeis, nors aišku nereikia norėti kad žiurkė būtų smarkiai aktyvi dieną, mano chebra dieną išlenda nebent kokį skanėstą suvalgyt ar pasiglostyt, dažniausiai pradeda budintis tik apie 20-21val.
Be to neužmiršk, kad tavo žiurkinas nuo mažens gyveno su kitomis žiurkėmis, kolektyve, jautė "kaimyno petį" biggrin.gif savaime suprantama kad jam vienam dabar naujoje aplinkoje ir nejauku, ir baisoka. (Pagalvok pati kaip tau būtų smagu dabar vienai kokiam Niujorko centre atsidurti biggrin.gif ) Ir šiaip bent jau mano toks pastebėjimas kad po vieną gyvenančios žiurkės yra mažiau judrios nei tos kur gyvena kolektyve - matyt pas vienišas mažiau "reikalų" susikaupia - nėra nei svetimų kvapų, nei konkurentų į gėrybes besikėsinančių.
Apsišarvuok kantrybe ir šiek tiek palauk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 01 27, 10:23)
Duok savo berniukui dar laiko apsiprasti - paskutiniu metu jo gyvenimas smarkiai pasikeitė, jam daug naujų įspūdžių. Praeis savaitė-kita ir taps drąsesnis.
Per kažkiek laiko ir "režimas" pasikeis, nors aišku nereikia norėti kad žiurkė būtų smarkiai aktyvi dieną, mano chebra dieną išlenda nebent kokį skanėstą suvalgyt ar pasiglostyt, dažniausiai pradeda budintis tik apie 20-21val.
Be to neužmiršk, kad tavo žiurkinas nuo mažens gyveno su kitomis žiurkėmis, kolektyve, jautė "kaimyno petį"  biggrin.gif savaime suprantama kad jam vienam dabar naujoje aplinkoje ir nejauku, ir baisoka. (Pagalvok pati kaip tau būtų smagu dabar vienai kokiam Niujorko centre atsidurti  biggrin.gif ) Ir šiaip bent jau mano toks pastebėjimas kad po vieną gyvenančios žiurkės yra mažiau judrios nei tos kur gyvena kolektyve - matyt pas vienišas mažiau "reikalų" susikaupia - nėra nei svetimų kvapų, nei konkurentų į gėrybes besikėsinančių.
Apsišarvuok kantrybe ir šiek tiek palauk  smile.gif



Tai va jau 4 diena, bet drasiai ir po lova varineja,nesimato jau kad jaustusi blogai smile.gif
Atsakyti
Sveiki ir sveikos žiurkių mylėtojai,
atėjau su dviem klasuimais. Pirmasis tai, kaip žinoti, ar žiurkės pešasi rimtai, ar dūksta?

Antras tai hiegienos klasusimas, Nupirkom tualeta, suradom kampą, kuriame daugiausia "pupų" ten jį padėjom, bet jos šlykštukės tada pradėjo kitam kampe "pupas" krauti, o pačios tualetą guoliui naudoti pradėjo. Viską dariau pagal instrukcijas kas kelios valandos vis surinkdavau pupeles ir sudėdavau į tualetą. Bet rezultatas priešingas, kuo toliau, tuo labiau jos ten nedaro. Tai dabar man patarkite, ką daryti?
Atsakyti
QUOTE(Laurinele @ 2014 01 27, 12:36)
Sveiki ir sveikos žiurkių mylėtojai,
atėjau su dviem klasuimais. Pirmasis tai, kaip žinoti, ar žiurkės pešasi rimtai, ar dūksta?

Rimtai aiškinasi santykius kai:
- žiurkė "išsipučia", pasišiaušia ir tampa panaši į "išpūstą ežiuką" biggrin.gif
- jei abi ilgai stovi viena prieš kitą (gali tuo metu ir "rėkti")
- "boksuojasi"
- eina šonu ir spiria užpakalinėmis kojomis
- vartosi susypinusios į kamuolį su įvairiais garsais kad net kailis į šonus lekia ir pan.
- kai viena mergina kitą atkakliai persekioja, neleidžia prie girdyklos/bliūdų ar veja iš geriausių miegojimų vietų.
Jūsų merginos dar per jaunos kad aiškintis rimtai santykius smile.gif O ir tikslo kaip ir nėra - jos juk seserys, jėgos apylygės. Greičiausiai tai kas pas jus vyksta labiau panašu į brolių-seserų žaidimus-peštynes. Tokios "peštynės" gali tęstis kad ir visą gyvenimą, nereikia kreipti į tai dėmesio - čia pat pešasi, čia pat miega vienam hamake susiglaudusios smile.gif Pačios viską išsiaiškins. Reikėtų susirūpinti tik tada, jei prasidėtų rimti kūno sužalojimai (didelės žaizdos, gilūs įkandimai, skylės gerklėje). Bet taip būna labai retai. Ir tikrai ne "vaikiškam" amžiuje. Man iš pradžių irgi nuolat atrodė kad mano pirmos merginos nesugyvena smile.gif
Įdedu kelis piešinukus (didinasi)
user posted image user posted image user posted image user posted image

Keli video (iš pažindinimų)
http://www.youtube.c...h?v=D2jEM5aHHJc
http://www.youtube.c...h?v=-FxClGUVYog
http://www.youtube.c...feature=related
http://www.youtube.c...h?v=bC4K2S_jR1M


QUOTE(Laurinele @ 2014 01 27, 12:36)
Antras tai hiegienos klasusimas

Juk merginos jums nežadėjo kad viską darys tik į tualetą biggrin.gif
Jūs viską darote teisingai 4u.gif Ir toliau taip elkitės, tikėsimės merginos greit susipras kam skirtas tualetas. O kraikas pas jus tik tualete? Koks kraikas? Stambus ar smulkus?
Ir kokį tualetą pirkote? Trikampį? Gal merginoms nepatinka g.gif Aš trikampių tualetų jau seniai atsisakiau, tualetams naudoju keturkampas plastmasines dėžutes, stengiuosi kad jos būtų per pusę ar trečdalį narvo dugno ir nelabai aukštais borteliais.
Atsakyti
Na o manasisi vistiek ciaudi,daugiau kazkokiu blogu dalyku nera,tik sitas,jau 5 dienos kaip pas mane.....
Atsakyti
Ačiū Ornella už nuraminimą. Kažkaip jautriai man vienturtei tie seseriški žaidimai ir tarp vaikų ir matyt tarp žiurkių.

Kraigą naudojame pjuvenų granules suspaustas. Jos pas mus visame narve ir tualete. Gal čia ir priežastis, kad jos nesupranta, kas prie ko. Tualetas trikampis. Gal reiks pabandyti kokią dėželę.
Jokios mums tragedijos nebus jei jos ir nesupras,, kas tas tualetas. Tiesiog, taip būtų patogiau , žiurkiukės jaunos, tai ir bandom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 01 27, 20:06)
Na o manasisi vistiek ciaudi,daugiau kazkokiu blogu dalyku nera,tik sitas,jau 5 dienos kaip pas mane.....

Išimk iš narvo kraiką, palik tik tualetinį popierių/servetėles
Aš čiaudulys "sausas" ar su snargliukais? Porfirino nėra? Ant servetėlių nėra jokių raudonai-rusvų taškelių?
Pabandyk veterinarinėj vaistinėj nusipirkti echinacėjos ampulėmis ir su maistu paduoti - kažkaip nesinori tik dėl čiaudulio rekomenduoti antibiotikus tokiam jaunam žiurkinui
Papildyta:
QUOTE(Laurinele @ 2014 01 27, 20:09)
Ačiū Ornella už nuraminimą. Kažkaip jautriai man vienturtei tie seseriški žaidimai ir tarp vaikų ir matyt tarp žiurkių.

Labai gerai jus suprantu, nes savo pirmų merginų elgesiu irgi buvau labai susirūpinusi, kol jų veisėja ir žiurkių forumo nariai mane nuramino biggrin.gif

QUOTE(Laurinele @ 2014 01 27, 20:09)
Kraigą naudojame pjuvenų granules suspaustas. Jos pas mus visame narve ir tualete. Gal čia ir priežastis, kad jos nesupranta, kas prie ko. Tualetas trikampis. Gal reiks pabandyti kokią dėželę.

Jei nusprendėte mokinti naudotis tualetu, tai kraikas turi būti tik jame. Nes dabar merginos neskiria kad reikia daryti tik į tualetą - juk visur tas pats kraikas
Pabandykite kaip tualetą dabar surasti kokią didesnę dėžutę per visą narvo plotį ir per pusę ilgio (su laiku pakeisite į mažesnę)
Atsakyti
Pasikonsultavau su veterinaru,tai sake,jog ziurkes kaip zmones gali ciaudeti ne tik del ligos, jei bendra savijauta gyvu no gera, nera ko pergyventi. O manasis tik ciaudi,tokiu taskiuku,slogos,burbuliavimu nera,jundrus kaip nzn kas smile.gif
Papildyta:
O ciaudulys,tai biskiuka gauciasi,jog slapias nuba,kita kart ne.
Atsakyti