Įkraunama...
Įkraunama...

Rojus ir pragaras

kaip suvokiat roju ir pragara,jo egzistavima
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 05 19, 11:57)
kaip suvokiat roju ir pragara,jo egzistavima

O kaip suvoki Tu? mirksiukas.gif
Atsakyti
pragaras yra ši žemė. nėra blogesnės vietos.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 05 19, 13:21)
O kaip suvoki Tu? mirksiukas.gif

as manau ,kad rojus ir pragaras tai yra cia ,tai yra koki zmogus pasirinko gyvenima,rojaus ar pragariska,na nelabai man vyksta nusakyt zozdiais doh.gif blush2.gif
Atsakyti
nu ne visai taip, pragaras yra čia del to, kokie zmones čia gyvena, bet ir pragare gali gyvent taip, kad minimaliai jaustum jo karštį.
Atsakyti
as tai busiu nuobodus ir pasakysiu senamadiskai, rojus ir pragaras musu laukia po mirties, kiekvienam pagal jo kelia.
Taciau sutinku su shiduh kad pragaras is dalies yra ir zemeje.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 05 19, 12:52)
pragaras yra ši žemė. nėra blogesnės vietos.

Šioje žemėje kasdien renkiesi tarp gėrio ir blogio - tam tikra prasme tarp gyvenimo ir mirties. Kurkas blogiau, kai pasirinkimo nebeturi ir žinai, jog egzistuosi tik amžinos mirties, nevilties, kančios būsenoje, kai supranti, kad ta būsena tau nebepakeliama nei akimirką, bet negali padaryti absoliučiai nieko, kad ji praeitų; kai ji tokia, jog neįmanoma ilgainiui apsiprasti, bet visa savo esybe suvoki, kad ji tęsis amžinai. Manau, tai tarsi beprotiškas troškimas mirties, kai žinai, jog niekada nemirsi.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 05 19, 14:05)
Šioje žemėje kasdien renkiesi tarp gėrio ir blogio - tam tikra prasme tarp gyvenimo ir mirties. Kurkas blogiau, kai pasirinkimo nebeturi ir žinai, jog egzistuosi tik amžinos mirties, nevilties, kančios būsenoje, kai supranti, kad ta būsena tau nebepakeliama nei akimirką, bet negali padaryti absoliučiai nieko, kad ji praeitų; kai ji tokia, jog neįmanoma ilgainiui apsiprasti, bet visa savo esybe suvoki, kad ji tęsis amžinai. Manau, tai tarsi beprotiškas troškimas mirties, kai žinai, jog niekada nemirsi.

tai reikstu buvima atskirtam nuo dievo?
Papildyta:
QUOTE(Shiduh @ 2006 05 19, 14:01)
nu ne visai taip, pragaras yra čia del to, kokie zmones čia gyvena, bet ir pragare gali gyvent taip, kad minimaliai jaustum jo karštį.

tai jei tau pragaras yra zeme,tai kaip ir kur rojus?
Atsakyti
kas yra rojus negaliu paaiškinti, nemoku. gal čia daugiau žiogelis galetų pasakyti.

"Šioje žemėje kasdien renkiesi tarp gėrio ir blogio - tam tikra prasme tarp gyvenimo ir mirties. Kurkas blogiau, kai pasirinkimo nebeturi ir žinai, jog egzistuosi tik amžinos mirties, nevilties, kančios būsenoje, kai supranti, kad ta būsena tau nebepakeliama nei akimirką, bet negali padaryti absoliučiai nieko, kad ji praeitų; kai ji tokia, jog neįmanoma ilgainiui apsiprasti, bet visa savo esybe suvoki, kad ji tęsis amžinai. Manau, tai tarsi beprotiškas troškimas mirties, kai žinai, jog niekada nemirsi. "

daug kas šitą būseną čia išgyvena. aš ją irgi išgyvenau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shiduh: 19 gegužės 2006 - 13:02
QUOTE(Shiduh @ 2006 05 19, 13:01)
kas yra rojus negaliu paaiškinti, nemoku. gal čia daugiau žiogelis galetų pasakyti.



Prajuokinai lotuliukas.gif Nuoširdžiai 4u.gif

Atsakyti
Manau, kad gyvenimas žemėje yra ne pragaras, o žmogaus išbandymas- kad parodytų ko yra vertas.
Sakoma, kad rojus yra tai, ko žmogaus protas nesugeba įsivaizduoti. Tai reiškia, kad ką bekurtum, kaip beįzivaizduotum- vistiek nesuprasi mirksiukas.gif
Aš tikiu, kad rojuj yra gera. Daugiau nekvaršinu galvos.
Man priimtinas aiškinimas, kad pragaras- tai Nematymas Dievo. Kad kiekvienas mirdamas pamato rojų, tik vieni jame pasilieka, o kiti "keliauja į pragarą" suvokdami ką praranda. Va tas suvokimas ko netenka, manau, ir yra bausmė.

Dar patiko toks aiškinimas: anapusinis pasaulis- tai didžiulis gėrybėm nukrautas stalas, prie jo sėdi vadinamos sielos ir turi ilgus pagaliukus maistui pasmeigti. Dangui jie tais pagaliukais maitina vieni kitus, todėl yra laimingi, o pragare kiekvienas bando pats pavalgyt ir rūpinasi tik savim, tačiau per pagaliukų ilgį negali įsidėt į burną nei kąsnio smile.gif Kaip ir turi, bet negali gauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klajune @ 2006 05 19, 15:31)
Manau, kad gyvenimas žemėje yra ne pragaras, o žmogaus išbandymas- kad parodytų ko yra vertas.
Sakoma, kad rojus yra tai, ko žmogaus protas nesugeba įsivaizduoti. Tai reiškia, kad ką bekurtum, kaip beįzivaizduotum- vistiek nesuprasi  mirksiukas.gif
Aš tikiu, kad rojuj yra gera. Daugiau nekvaršinu galvos.
Man priimtinas aiškinimas, kad pragaras- tai Nematymas Dievo. Kad kiekvienas mirdamas pamato rojų, tik vieni jame pasilieka, o kiti "keliauja į pragarą" suvokdami ką praranda. Va tas suvokimas ko netenka, manau, ir yra bausmė.

Dar patiko toks aiškinimas: anapusinis pasaulis- tai didžiulis gėrybėm nukrautas stalas, prie jo sėdi vadinamos sielos ir turi ilgus pagaliukus maistui pasmeigti. Dangui jie tais pagaliukais maitina vieni kitus, todėl yra laimingi, o pragare kiekvienas bando pats pavalgyt ir rūpinasi tik savim, tačiau per pagaliukų ilgį negali įsidėt į burną nei kąsnio  smile.gif Kaip ir turi, bet negali gauti  smile.gif

dar man atrodo,kad rojus yra tada kai pradedi suvokti dieva sirdimi t.y jauti ji ir dar kad R ir P nebutinai yra vieta ,tai tiesiog busena
Atsakyti