Įkraunama...
Įkraunama...

Neaiškūs kraujavimai iš gimdos


Gal kas esate susidure su ivairios kilmes kraujavimais is gimdos - anovuliaciniais, ovuliaciniais ar kt. Pasidalinkime patirtimi...
Atsakyti
Tai tau jis nepraeina ?
Esu susidurusi ana vasara, kai isvykom i uzsieni atostogauti... Jau sakem, kad pailsesim, padirbesim wink.gif Deja, as per savo gerasias dieneles uzkraujavau.
Kai grizau, daktare pasake, kad taip buna... taip gali buti per ovuliacija, nuo karscio, nuo klimato pasikeitimo, nuo skrydzio lektuvu....
Atsakyti
Nepraeina....pakraujuoja normaliai, ne tai kad tepa sad.gif bet nelabai gausiai.

Rytoj aiskinsis priezasti. Hormonai kosmose matyt sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Kolibriukė @ 2004 07 23, 13:15)
Nepraeina....pakraujuoja normaliai, ne tai kad tepa sad.gif bet nelabai gausiai.

Rytoj aiskinsis priezasti. Hormonai kosmose matyt sad.gif

... ir is ten griztama wink.gif
Laikykis!
Atsakyti
Buvo ir man taip karta, viduri meniasio lyg taip ir reikia atsirado kraujavimas 5 dienom, man gyditoja (poliklinikoje) pasake kad tai pseudomenesiniai..sad.gif taip buna

Atsakyti
Nu ziuresim ka man rytoj gydytoja paporins. Telefonu kai kalbejom, zadejo, kad reikia tikrint del infekcijos. O jei ne - tada jau hormonus. Bet as jau jei ryt pasakysiu, kad hormonus skirtu daryt. Bet sitas kraujavimas labai i menesines panasus - su spazmeliais toks. Va tos tipo menesines tai nei sis nei tas buvo. Ziuresim, kaip paaiskins. smartass.gif
Atsakyti
Kolibriuke, aš manyčiau, kad tau tiesiog dėl persikaitinimo saulėje prasidėjo mėnesinės...Apie ovuliaciją, manau, Miežėnienė susapnavo - sorry, jei klystu...
Atsakyti

Nezinau, ar sapnavo wink.gif

Faktas, nemate geltonkunio. Nu kur matys, jei ant rytojaus kraujais papludau sad.gif
Po to, kai sestadieni paziurejo, sako - nu faktas ovuliacija kazkada ivyko, galtonkunio funkcija prasta, todel tepliojo po ovuliacijos, atejo laikas ir prasidejo menesines. Va taip smile.gif

Dave man cikla laiko, kad susitvarkyciau su savo progesteronu pati, jei ne - pades man su provera su duphaston. Beveik galiu kirsti lazybu, kad niekas savaime nesusitvarkys unsure.gif
Atsakyti
Kiek sako medicininė literatūra, cikle gali skirtis tik antra fazė, t.y. ta, kuri po ovuliacijos...Ji gali būti labai trumpa, gali būti per ilga...Pirma fazė - iki ovuliacijos - YRA ir PRIVALO būti ne mažiau kaip 14 dienų, nes tiek ir ne mažiau laiko reikia subręsti pilnaverčiam kiaušinėliui, todėl jei prasideda kraujavimas dar anksčiau nei 14 dieną, mano supratimu, apie kokią nors ovuliaciją negali būti nė kalbos...

P.S. "Nemyliu" Miežėnienės, todėl mano nuomonė tikrai labai subjektyvi laugh.gif
Atsakyti

Daivute, tu klysti, butent antra faze turi buti 14 - 16 dienu. Na kartais 12 - 16, bet ne maziau. Pirmos fazes ilgumas - individualus.
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 07 25, 18:24)
Kiek sako medicininė literatūra, cikle gali skirtis tik antra fazė, t.y. ta, kuri po ovuliacijos...Ji gali būti labai trumpa, gali būti per ilga...Pirma fazė - iki ovuliacijos - YRA ir PRIVALO būti ne mažiau kaip 14 dienų, nes tiek ir ne mažiau laiko reikia subręsti pilnaverčiam kiaušinėliui, todėl jei prasideda kraujavimas dar anksčiau nei 14 dieną, mano supratimu, apie kokią nors ovuliaciją negali būti nė kalbos...

P.S. "Nemyliu" Miežėnienės, todėl mano nuomonė tikrai labai subjektyvi laugh.gif

Siaip man regis atvirksciai - 14 dienu skaiciuojamos atbulai, ta prasme jos buna nuo ovuliacijos iki menesiniu.

"Neatsižvelgiant į ciklo trukmę, laikotarpis po ovuliacijos esti visuomet vienodas - 12 - 14 dienų" (http://www.spa.lt/7_kalendorinis.phtml). smartass.gif

Ginu Miezeniene wink.gif
Atsakyti
Jo, jūs visiškai teisios, susipainiojau doh.gif Tik išeik atostogauti - ir prarandi "kvalifikaciją" laugh.gif Matyt padauginau tourist5.gif , vacation1.gif ir vacation4.gif .


P.S. Bet Miežėnienės vistiek nemyliu tongue.gif
Atsakyti