Įkraunama...
Įkraunama...

Spausdintuvai ir jų bėdos - 3

Konsultuojamės toliau 4u.gif

II tema
Atsakyti
Sveiki, turiu problemėlę su spausdintuvu Canon MP280. Jį naudoju jau daugiau negu 1 metus. Iki šiol viskas buvo gerai, bet šį vakarą ėmė ir sustreikavo- paima popierių spausdinimui ir stop, prieš tai buvo pasičiupęs visą pundą lapų iš karto. Atrodo. kad spausdinimo procesas vyksta, bet lapas taip ir stovi vietoje, tik garsas šiek tiek kitokesnis, nei anksčiau. Klaidos nemeta jokios, lemputės, rodančios klaidą taip pat neužsidega. Jau su antru spausdintuvu panaši problema. Prieš tai turėtas panašiu būdu užlinko iškarto po dažų papildymo, bet jo nedetaisiau. Kažin ar čia rimta problema, gal kas esate susidūrę g.gif
Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Sveiki, galbut kas nors padėsit man nesuprantančiai kaip priversti spausdintuvą spausdint 4u.gif
Tai va yra taip kad nusipirkom spausintuva lazerinį samsung ML2165 viską darėme pagal instrukciją, bet instaliavus spausdintuvas nespausdina, gal kažką vis dėl to ne taip padariau? g.gif norint spausdinti ismeta output file name
Atsakyti
Matau, kad cia nelabai kas vyksta, bet vistiek pabandysiu paklaust-gal kas atsilieps... g.gif
Turiu tokia beda...Mano spaudintuvas canon pixma mp160. Buvo nenaudojamas kuri laika. Ir paskui norint spaudint meta klaida, kad nera kasetes (E5)-patikrinti kasete. Maniau gal rasalas pasibaiges-nsipirkau papildyma-pasipildziau ir vistiek tas pats. Kazkur skaiciau, kad po papildymo reik palaikyt paspaudus kopijavimo mygtuka ant spaudintuvo-nepadejo.
Nesuprantu ka daugiau daryti-negi teks pirktinauja kasete...? g.gif
Atsakyti
Sveiki.Niekaip nerandu kaip nustatyti funkcija,kad spausdinti adresus ant voko doh.gif Spausdintuvas hp1510.
Atsakyti
sveiki o pas mane nera didele problema, bet gal kazkas ne taip pakeiciau kasete lazeriniam samsungui, nes jau rase empty toner ir beveik nebesimate ka spasudino, pakeiciau- spausdina puikiai, bet vis dega ta lempute raudona ir taso empty toner , kame beda g.gif
Atsakyti
QUOTE(siauliete83 @ 2013 05 03, 10:42)
sveiki o pas mane nera didele problema, bet gal kazkas ne taip pakeiciau kasete lazeriniam samsungui, nes jau rase empty toner ir beveik nebesimate ka spasudino, pakeiciau- spausdina puikiai, bet vis dega ta lempute raudona ir taso empty toner , kame beda g.gif

koks samsungo modelis? manu zinau kur problema, manau reikia nuresetint. parasuikit man i maila artech8@tlen.pl. bandisiu padet.
Atsakyti
Sveiki, tik įjungus spausdintuvą ( canon mp 160) pradeda spausdonti tuščius lapus, gal žinot kaip tai sustabdyti, nes kai tik įjungiu nebespėju lapų gaudyt biggrin.gif
Atsakyti
Noreciau ir as paklausti...ir sulaukti atsakymo :geda2: ax.gif koki gi dabar pirkt spausdintuva? rolleyes.gif Maninem salygom spausdinti retkarciais nuotraukytes,ir mokyklinukui "dirbt" biggrin.gif Patarkit 4u.gif

Atsakyti
Siai dienai as rinkciausi EPSON'a.

Anksciau, senais laikais, buvo labai neekonomiski ir siaip lievi, taciau dabar - kitas reikalas...

Galima rinktis arba is paprastu su 4 kasetem, arba, jeigu pinigine storesne, dabar nauja sistema paleista su originaliomis "butelinemis" sistemomis...
Atsakyti
Sveikos. gal kuri naudojates printeriu HP Deskjet 1050 all in one ir susidurete su problema kai papildzius rasalo kasetes printeris ju kaip ir neatpazista - toliau rodo (mirksi raudoni laseliai) kad nera rasalo, pasiuntus dokumenta spausdinimui ismeta lentele "incompatible ink cartridges" ??????????????
Atsakyti
QUOTE(Neringytė @ 2013 06 10, 20:16)
Sveikos. gal kuri naudojates printeriu HP Deskjet 1050 all in one ir susidurete su problema kai papildzius rasalo  kasetes  printeris ju kaip ir neatpazista - toliau rodo (mirksi raudoni laseliai) kad nera rasalo, pasiuntus dokumenta spausdinimui ismeta lentele "incompatible ink cartridges" ??????????????


pabandyk išėmus kasete popierium perbraukti per kasetės galvutę, kur rašalas bėga. ir papurtyti kelis kartus, kad rašalas link tos vietos subėgtų
Atsakyti