Įkraunama...
Įkraunama...

Cybex Pall 9-36

Sveiki, gal kas naudojat tokia? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Siukas4 @ 2013 02 07, 20:52)
Sveiki, gal kas naudojat tokia? Kokie atsiliepimai?

Labas smile.gif Mes naudojam CYBEX Pallas 2-fix, jeigu apie ją čia klausiate ax.gif Ilgai rinkom, lyginom su kitom ir tikrai nieko geresnio neradom. Patogi, mažylei labai patinka joje ir kas svarbiausia, atitinka visus saugos reikalavimus. Prisiskaičiau po visą internetą ir anglų, ir vokiečių nepriklausomų testuotojų nuomonių, išsianalizavau testų rezultatų suvestines ir buvau nusprendusi pirkti tik Cybex Pallas arba BeSafe Izi Comfort. Labai bijojau užsiraut ant kažkokių pvz. kaip Graco, Maxi Cosi ir panašių. Bet dėl praktiškumo ir patogumo vaikui likome prie Cybex wink.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Loriuka @ 2013 02 11, 21:22)
Labas smile.gif Mes naudojam CYBEX Pallas 2-fix, jeigu apie ją čia klausiate ax.gif Ilgai rinkom, lyginom su kitom ir tikrai nieko geresnio neradom. Patogi, mažylei labai patinka joje ir kas svarbiausia, atitinka visus saugos reikalavimus. Prisiskaičiau po visą internetą ir anglų, ir vokiečių nepriklausomų testuotojų nuomonių, išsianalizavau testų rezultatų suvestines ir buvau nusprendusi pirkti tik Cybex Pallas arba BeSafe Izi Comfort. Labai bijojau užsiraut ant kažkokių pvz. kaip Graco, Maxi Cosi ir panašių. Bet dėl praktiškumo ir patogumo vaikui likome prie Cybex wink.gif


Taip taip sia turejau omeny. Aciu uz pasidalinta info 4u.gif Surinkau ir as informacija. Kiddy nugali Cybex saugume vis tik. Paskambinau pardavejai ir issiaiskinau, kad Cybex mano 2 metuku vaikui jau per maza sedeti su uzdedama pagalve, todel pasirinka Kiddy Guardian 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siukas4 @ 2013 02 14, 00:09)
4u.gif

Taip taip sia turejau omeny. Aciu uz pasidalinta info  4u.gif Surinkau ir as informacija. Kiddy nugali Cybex saugume vis tik. Paskambinau pardavejai ir issiaiskinau, kad Cybex mano 2 metuku vaikui jau per maza sedeti su uzdedama pagalve, todel pasirinka Kiddy Guardian  4u.gif

nesamone.... juk pallas 2 fix nuo 9 iki 36kg. naudojama pradzioje su staliuku, o paskui be jo. arba galima pirkti iskarto solution 2 fix. ji nuo 15-36kg.
isprincipo palla naudojama kaip antroji kedute, o paskui be to staliuko, ir lieka kaip trecioji (gaunasi kaip sollution). Mes pirmas dvi (0-13) ir 9-18kg turejom maxi cosi, o trecia pirkome cybex. Nors nenuvyle manes ir maxi cosi kokybe, o del saugumo nzn, nebuvo yvykiu smile.gif ir pirkome butent Palla 2fix, o ne Sollution. Nors sunui jau beveik 2.5metukai. Tiesiog spavu nebuvo smile.gif sollution biggrin.gif
Paziurekit, juk ir ju oficialiam puslapy (cybex) viskas parasyta ir parodyta, o ir ant kedutes su piesinukais ir kg viskas aiskiai isaiskinta. Manau suklaidino jus, bet turbut ir jusu pasirinkta gera wink.gif
svarbu ivykiu nebutu!!!!
Atsakyti
kuo skiriasi M-fix ir 2-fix?
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 03 19, 21:10)
kuo skiriasi M-fix ir 2-fix?

M fix yra pats naujausias modelis, kuris atsirado prekyboje gal tik pries menesi, o 2 fix yra senesne versija.

M fix pagrindinė nauja savybė - gebėjimas absorbuoti šoninius smūgius labai ankstyvoje stadijoje, dar labiau apsaugant vaiką nuo šoninių sukrėtimų.
Atsakyti
Galvojame pirkti Cybex Pallas M-Fix - stai toki: Cybex Pallas M-Fix Ar kas jau naudoja? Patarkit ar verta M-Fix ar Cybex Pallax 2-Fix geriau?
Atsakyti
Mes irgi pirksime M-Fix. Kiek žiūrėjau visokiausias firmas, man Cybex M-Fix labiausiai patinka. Iš saugumo labai fainiai, kad iš šonų apsaugo. Mane jau seniai mintys kamavo, kodėl kėdutės iš šonų taip neefektyviai saugo. Pagaliau sprendimas rastas. thumbup.gif
Pirksiu iš vokiško amazon psl. Tai kaina net keliais eur pigesnė nei iš jūsų psl, Irinka biggrin.gif Sutaupysiu biggrin.gif
Atsakyti
visu 1 euru? biggrin.gif
jos dar naujiena, akcijų joms, deja, nebūna...
Atsakyti
Kadangi mano panelė raudonos kėdutės užsiprašė, man išeis net 1,05 Eur pigiau. Kaip sakiau, sutaupysiu biggrin.gif
Atsakyti
o tai jei jau tokius norus gali išsakyti, tai ne per didelė Pallas kėdutei? gal Solution užtektų?
Atsakyti
Vat geras klausimas. Irgi žiūrėjau abi, bet maniškė su savo 3,5 metų sveria tik 11 kg. O sollution tik nuo 15 kg. Ir šiaip man rodos tas stalelis mano kūdenai kaip tik, labiau apsaugo, nei tas vienas diržas su sollution. Per maža maniškė dar tam, kažkaip nesaugiai atrodo man.
Atsakyti