Įkraunama...
Įkraunama...

CHICOO I MOVE ar STOKKE XPLORY

Sveikos mamyte .
Noriu paklausti jusu kuri vezimeli jus rinktumetes savo maziukui is siu dvieju vezimeliu ? 4u.gif nestuke.gif
Atsakyti
O jus juos abu gyvai ciupinejote, stumdete?
Atsakyti
QUOTE(SandraStuo @ 2013 02 09, 00:37)
Sveikos mamyte .
Noriu paklausti jusu kuri vezimeli jus rinktumetes savo maziukui is siu dvieju vezimeliu ? 4u.gif  nestuke.gif

Ar tikrai yra cia ka lyginti biggrin.gif
Atsakyti
Mano drauge turi stok'e , o parduotuweje stumdziau ''i move'', visdelto as isimylejusi ''I move'' wub.gif man patiko pad sportinuke i move galima normalia gulima padeti padaryti , kojytes pilnai guli/remiasi i sedyne, o stai stoke man kazkaip sportine dalis nepatinka, butent ta vieta kur kojytes yra, ten man taip nepatogiai atrodo , kad kojytems nera kur remtis kai vaika paguldai gulsciai. Dar stokas man toks vasariskas (ypac sportine dalis), o jei vazinesite su spotinuku ziema, tai manau tikrai imkit I move.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Indija_: 16 vasario 2013 - 05:46
Na uz tokius pinigus kledariuko chicco niekada neimaciau. Chicco kokybe tikrai nekvepia (bent jau tokia, kad atitiktu ju kaina). Stoke turi savo niuansu, bet tai negincijamai kokybiskas, stilingas, grazus vezimas.
Atsakyti
seip sutinku, kad chicco kokybe vezimeliu nera labai gera, bet su siuo ''I move'' jie pasistenge ir manau tikrai kokybiska tvirta vezimeli sukure
Papildyta:
QUOTE(gitulia @ 2013 02 16, 12:00)
Na uz tokius pinigus kledariuko chicco niekada neimaciau. Chicco kokybe tikrai nekvepia (bent jau tokia, kad atitiktu ju kaina). Stoke turi savo niuansu, bet tai negincijamai kokybiskas, stilingas, grazus vezimas.

o jus bent jau stumdet ar gywai matet , kad taip kategoriskai snekat apie I move?
Atsakyti
QUOTE(_Indija_ @ 2013 02 16, 19:51)
seip sutinku, kad chicco kokybe vezimeliu nera labai gera, bet su siuo ''I move'' jie pasistenge ir manau tikrai kokybiska tvirta vezimeli sukure
Papildyta:

o jus bent jau stumdet ar gywai matet , kad taip kategoriskai snekat apie I move?

Sportine dali naudosit trumpiausiai, pazadu biggrin.gif noresis lengvo sketuko.
Palyginkit Stokke ir move lopsius biggrin.gif
Gal suzavejo kad sukiojasi, tai cia tikrai ne naujiena, del to ir barska biggrin.gif
Vilniuj ukmerges gatveje yra ir Stokke ir move, paklauskit pardaveju nuomones, nes pas jas su pretenzijomis ir broku grizta seimininkai move vezimeliu, na zinoma jos nesakyk to bet suprast tikrai suprasit ... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Indija_ @ 2013 02 16, 18:51)
seip sutinku, kad chicco kokybe vezimeliu nera labai gera, bet su siuo ''I move'' jie pasistenge ir manau tikrai kokybiska tvirta vezimeli sukure
Papildyta:

o jus bent jau stumdet ar gywai matet , kad taip kategoriskai snekat apie I move?


Tikrai visus siuos vezimus maciau gyvai. Man kaip ir rimui patinka si technika, tai maciau ir domejaus net tais kuriu i LT net neveza,todel ir tie chicco man ne naujiena wink.gif Gal ir idomesnis variantas nei kita ju leidziama produkcija, bet nevertas tu pinigu,kokius uz ji saukia.
Atsakyti