Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės su užsieniečiu

sveiki visi clap.gif kam si tema pasirodys aktuali thumbup.gif ,
man labai idomu butu suzinot jusu nuomone , ka jus galvojat apie tai, jei seimoje vienas narys yra baltojodis o kitas juodaodis?Gal atsiras tokiu seimu, kurioj butent taip ir yra clap_1.gif, isskirus manosios! rolleyes.gif
P.S: Iskart noriu perspet, kad rasistai cia nepageidaujami:nono
Atsakyti
Kazkur viena ausim girdejau, kad kai susituokia baltaodis/e su juodaodziu/e, tai ju vaikai turi siokiu tokiu problemu del odos. Tipo po suzeidimu randai lieka storesni ir nelabai nori nykti. Kiek cia teisybes ir kiek marazmo, neznau.
Siaip tai man jokio skirtumo. Jei zmones myli vienas kita ir turi kazka bendro tai tas pats kaip ir baltadziu arba juodaodziu santuokos. Va tik visuomenes poziuris daznai daro problema is to. Zmones tokie sutverimai, kuriems baisiai truksta tolerancijos kitokiems nei jie.
Atsakyti
As pritariu Kristinos nuomonei,neziurek ka kiti sako,svarbu ,kad jums gerai.
O odos spalva cia ne prie ko,svarbu tarpusavio supratimas. wink.gif
Atsakyti
man labai dziaugu, kad atsirado palaikanciu! thumbup.gif
siaip mes rugpjucio gale susituoksim, bet man labai neramu, nes tai bus Lietuvoje, kur zmones dar visa tai neiprasta matyti sad.gif bijau zmoniu reakcijos.....
O del tradiciju, tai galiu pasakyt, kad pvz. su vokieciu man butu sunkiau gyvent nei su afrikieciu. As uzaugau seimoje kur neiprata, kad pvz. vyras ir zmona svestu nekartu, turetu atskiras kompanijas, sleptu pinigus ir pan., pas mus tokio nera wub.gif , bet pas vokiecius tai iprastas dalykas net su draugais permegot!Man tai slikstu.....
Atsakyti
QUOTE (Kulia @ 2004 07 26, 13:49)
man labai dziaugu, kad atsirado palaikanciu! thumbup.gif
siaip mes rugpjucio gale susituoksim, bet man labai neramu, nes tai bus Lietuvoje, kur zmones dar visa tai neiprasta matyti sad.gif bijau zmoniu reakcijos.....

nebijok! tegu sneka kas ka nori. odos spalva nesvarbu, svarbiausia jausmai wink.gif
Atsakyti
kad butu daugiau tokiu zmoniu kaip jus!!! thumbup.gif
Atsakyti
vaikiukai mulatukai bus laaaaaaabai grazus.
Atsakyti
O kur zadat gyvent po vestuviu? Jei Lietuvoj, tai, bijau, musu visuomene dar tokia atsilikusi, kad jusu busimiems vaikiukams gali tekti siokia tokia diskriminacija patirti sad.gif Na, bent jau is vaiku puses.

Mano viena drauge turi vaikiuka-mulata, tai ji pati budama nescia pergyveno, ar nebus vaikas juodas. Matai, siaip jos situacija kitokia - ji neistekejusi. O per nestuma net niekam nesake, kad vaikas bus mulatas - jai buvo baisu. Tai jau aisku nesamone sad.gif, krastutinumas. O dabar ji nusiramino, bet gal del to, kad jos vaikutis tikrai nepanasi i juoduka, gan sviesios odos. Bet siaip drauge neteisi - jei ji tikesis diskriminacijos, tai butinai jos sulauks. Ir vaikui iteiks priesiska poziuri i aplinka.

Na, o jus saunuoliai, laikykites, ir butinai atsispirkite aplinkiniu nuomonei, nes pastabu gali but ivairiu. Ir vaikus mokykite stiprybes ir uz save pakovot, jei prireiks thumbup.gif
Atsakyti
kol maniskis raso desertacija, tai gyvensim Vokietyjoj, o paskui priklausis kokioj salyj geresni darba pasiulys ten ir persikraustisime. O vaikuciu, kaip nebutu gaila dar neturim ....unsure.gif
Siaip Vokietyjoj didesnese miestuose nelabai kreipia demesio i tai, bet mes gyvenam nedideliam, todel zvilgsniu sulaukiam... mad.gif bet musu meile tokia didele wub.gif tfu tfu tfu, kad niekas negali mums sutrukdyt buti kartu, netgi tevai....
Atsakyti
clap_1.gif man tai labai fainai, kai isteka pvz lietuve ir koks juodukas....labai grazu clap_1.gif
Atsakyti
jei sutampa religija ir paprociai tai clap_1.gif
Atsakyti
Musu vestuves buvo internacionalines. Ir ka gi, buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif N ors is pradziu labiausiai jaudinomes del kalbos barjero, bet nebuvo ko jaudintis biggrin.gif
Atsakyti