Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

[quote=egzotikaa,2013 02 17, 19:21]
ax.gif as tai turiu, bet neimu tongue.gif man vat ta dtale ant geltonos auto - ale kablys ar kaip ivardinti, vat labai tiktu bigsmile.gif ir atuktuvas del grozio , nes ratu toku neturime
ten tas juodas pagrindas su ratais ar ne formules?

kiek as domejausi tos visos senos detales su atsuktuvu yra is lego duplo toolo serijos, kuri buvo surenkama su varztukais smile.gif
Atsakyti
Sveikos
šiandien buvau maxima bazėj Vilniuje, tai yra keletas rinkinukų su nuolaidom ir dar taiko 15 proc papildomą nuolaidą Duplo princesės rinkinuką 6151 nupirkau už 12,75 Lt
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aslin @ 2013 02 17, 20:53)
Sveikos
šiandien buvau maxima bazėj Vilniuje, tai yra keletas rinkinukų su nuolaidom ir dar taiko 15 proc papildomą nuolaidą Duplo princesės rinkinuką 6151 nupirkau už 12,75 Lt



Idomu, kokia cia proga taiko tas papildomas nuolaidas?
Atsakyti
Maxima bazėj visada yra 15 proc. nuolaida nemaisto prekėm.
Reiktų mums gal telefonus viena kitos turėt. Randi ką gero, paskambini ir paklausi, jei reikia paimi, o šiaip tai bijojau daugiau imt. Maniškis jau nežaidžia su duplo ėmiau tik dovanom, kai reikia kur eit į svečius.
Atsakyti
QUOTE(aslin @ 2013 02 17, 21:05)
Maxima bazėj visada yra 15 proc. nuolaida nemaisto prekėm.
Reiktų mums gal telefonus viena kitos turėt. Randi ką gero, paskambini ir paklausi, jei reikia paimi, o šiaip tai bijojau daugiau imt. Maniškis jau nežaidžia su duplo ėmiau tik dovanom, kai reikia kur eit į svečius.

tai cia 15 proc nuolaida gal tik savaitgali galioja ar kokiom nors nepatogiom valandom? Apsvieskit
Atsakyti
QUOTE(aslin @ 2013 02 17, 19:53)
Sveikos
šiandien buvau maxima bazėj Vilniuje, tai yra keletas rinkinukų su nuolaidom ir dar taiko 15 proc papildomą nuolaidą Duplo princesės rinkinuką 6151 nupirkau už 12,75 Lt
[im

Išeinu pėsčia į Vilnių user posted image . Jei kas važiuosit pro šalį - paimkit 4u.gif


Ar nauja tema bus 4u.gif ? Natele, gal jau turi smile.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 17 vasario 2013 - 20:23
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 17, 20:11)
tai cia 15 proc nuolaida gal tik savaitgali galioja ar kokiom nors nepatogiom valandom? Apsvieskit


Nuolaida yra visada, bet galioja tik nemaisto prekėm. Netaikoma elektronikos prekėms ir man rodos kompiuterinėms prekėms. Žaislams man pritaikė dvigubą nuolaidą t.y. nuo nukainuotos dar pritaikė 15 proc. Buvo nukainuotas princesės rinkinukas ir su karieta, bet jis berods apie 70Lt kainavo , tai pasirodė per brangu. dar mačiau iš ratų - bruolis, užsimaskavęs ivanu, mėlynas toks tai 12,99 ir dar turėtų pritaikyt 15 proc.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti