Įkraunama...
Įkraunama...

LEVISSIME, Nirvel Cosmetics S.L.

Na prieš trys savaites užsukau į Aistruolę šiaures mestelyje ir sudomino mane tem naujai atsiradusi kosmetika (pagrinde sudomino del to kad kiekis dydelis ir kaina padori blush2.gif ) bet bandyt kažko net už gera kaina bet milžiniškais kiekiai nematau reikalo, tai pradejau klausinet pardaveju (vel gi del buvusiu problemu šioje parduotuveje su galiojimais) pirmas klausimas buvo iki kada galioja biggrin.gif pasirodo naujai atsirado, paklausiau del meginuku sako neturim, bet yra ir kiti produktai, serumai ampulese ir kiekis ir kaina thumbup.gif na užstrigau ilgam doh.gif biggrin.gif ir apsisprendžiau del drekinančiu ampuliu va tokiu:
Moisturising Serum from LevisSime
18ml*2- ~15lt (ampule perpiliau į tuščia indelį ir jos vienos kiekvienai dienai užtenka 2 savaitem)
user posted image

vandenukas kvepentis medumi wub.gif vienos pipetes veidui per akis, ant švarios veido odos o kai įsigerdavo tepiau krema, kai tik pasitepdavau pirmas trys dienas sutraukdavo oda , bet pvz ryte tepiau ant jo krempudrą ir puikiai, bet po 3-5 dienu oda jau nesugerdavo taip žaibiškai ir tekdavo palaukt prieš tepant krema, dabar naudoju 2-3 kartus per savaite nes padariau išvadas kad oda "pridrakinta" ir perkraut nereikia, nekemša, neriebina (jeigu su saiku naudot mirksiukas.gif biggrin.gif )
nuo šio serumo prasidejo mano meile lotuliukas.gif kad nutariau išbandyt visa linija skirta mišriai riebiai ir spuogotai odai
parduotuveje dar buvo serumai tokio pat kiekio ir kainos su deguonim, kolagenu , ir vitmininis

kitos ampules ASTRINGENT COMPLEX
user posted image
3ml*6vnt- ~28lt
ampule skirta acnes pažeistai odai ( komponentai tokie kaip kamfora siera ir mentolis, alkoholio pagrindu)
vienos ampules užteko vos ne savaitei kiekvienam vakarui, sutraukia bet net nežinau kaip paaiškinti ne oda gal poros g.gif nesausina (bet po savaites stabilaus naudojimo perejau ant kas antro vakaro) viesina oda, pasakiškai kvepia kamfora (nu patinka man šis kvapas blush2.gif ) ant jo manau butina tept kremą, bent jau aš tepiau nes naudojau ne del spuogu o del riebios odos, tikrai bus kartotinos
kita meile tonikas MARINE ASTRINGENT TONIC
user posted image
500ml ~25lt
vel gi sudietis pradžiugino, daug ekstraktu ir alkoholis biggrin.gif
kažkaip retai naudojau tonikus, bet šita visada po prausimosi ir ryte ir vakare, nu tiešiog įsimylejau ir tikrai bus kartotinas, gerai nuvalo, sutraukia poras, neitin sausina (gal tik kažkiek) maloniai vesina ir visiškai (kas man pagrindinis pliusas ir del ko nenaudojau toniku) nepalieka jokios pleveles
dienos metu tepu kremą su nediduku spf drekinanti tiesiog skirta riebiai odai
Marine Hydraderm
user posted image
nuotrauka kremo iš rinkinio (50ml) (dydelis kiekis paprastoje bonkuteje su užsukamu dangteliu)
200ml ~46lt doh.gif
geras drekiklis, puikiai gulasi makiažas ir nekemšantis, maloniai kvepia, pasakyčiau kad toks lengvutis vos ne kremas gelis, reikia labaai mažai, padauginus ilgai teks laukt kol isigers

nakčiai tepu Marine Phytovital
ipakavimas kaip ir pirmojo mirksiukas.gif
200ml~ 46lt
balansuojantis kremas skirtas mišriai riebiai odai, toks lyg ir nera labai tirštas ar riebus, bet pinai man neisigerdavo, veidas lyg ir riebalotas budavo kai eidavau miegot, bet ryte bigsmile.gif visi paraudimai , smulkus spuogeliai ir t.t. dingdavo, oda atrodo kad net stangresne, na labai patiko del savo savybiu butent gyditi oda o ne tik maitinti, nors kai užtepi kiekviena karta abejoji ar ištikruju jis tai daro biggrin.gif dar vienas pastebejimas kad jis nekaip nepasireiškia jei naudoju ji su kitom priemonem tokiom kaip ampules, jokio wow efekto, su geliu (apie ji žemiai) ir su serumu taip pat nieko gero schmoll.gif kai užteptas vienas po toniko tai stebuklodarys biggrin.gif
kita gelis eina pakaitom su kremu naktiniu

ši krema kaitalioju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julkanos: 09 vasario 2013 - 23:54
Control Balance Hydrogel
200ml~46lt
įpakavimas toks pat
gelis geltonos spalvos skaidrus, skirtas acnes pažeistai odai, riebiai odai su siera ir AHA, gerulis thumbup.gif dienai ji tepiau taip pat , makiažas laikosi gerai, jis drekina, man labai patiko naudot ji nakčiai kartu su ampulem nuo spuogu wub.gif bandydama šia kosmetika gavau spuogelius ant noses šonu tokius mažus ir riebius su baltom galvutem kurie lengvai išsispaudžia ir tik lieka tik rožinia taškiukai (paskui išsiaiškinau nuo ko) tai šis kompleksas per nakti sutvarke kuo puikiausiai, lyg nieko ir nebuvo, manau gelis tiktu tom kurios megsta gelines teksturos ir pasitepus beveik nieko nejausti ant odos apart malonaus padrekinimo biggrin.gif
Marine Mask turejau pabandymui
na klasikine kauke rebiai odai
Alantoine (healing and re-surfacing properties)
- Biosulphur fluid (astringent)
- Kaolin (refreshing and anti-septic)
- Marine collagen (rehydrates, adds firmness and flexibility)
- Zinc oxide (astringent)
- Menthol Crystal (refreshing)
buvau palikus janakčiai, ir ka o gi nieks neatsitiko ryte nusiprausiau ir viskas ok, nieks neužsikimšo oda lygi graži ir jokio riebaliuko biggrin.gif
sutraukia poras, gaivina veido spalva, valanti, man patiko, bet favoritais liks vistiek rugštine baltarusiška ir rušiška KOPA, o riebiai odai nepakeičiama su neem (nimmedžiu jei taisingai g.gif ) iš himalaya biggrin.gif
kita kauke pabandimui, tikraiu pilingas
Peeling Papain
Papaine (cleansing enzyme)
- Zinc oxide (absorbs and dries)
- Kaolin (sedative and refreshing)
- H.G. Papaya extract (stimulates cell regeneration)
pasakius tiesa išvis nesupratau kaip ji veikia, tai man jos visiškai panašios su pirma, bandžiau tik viena karta ax.gif


Papildyta:
dabar mano autsaideriai biggrin.gif
BB Plus Cell Renewal Cream
user posted image
tonins kremas su vitaminu C ir hialurono rugštim, man reikejo geriau pasinagrinet prieš tepant (tiešiog mano odai reikia laaaabai mažais kiekias hialurono rugšties kitaip bus kaput) kas ir atsitiko, jau vakare veidas buvo aptines
apie pati kremą: jis gan tamsokas yra tik vienas atspalvis, bet ant veido po to kai įsigeria spalva patampa šviesesne ir puikiai prisitaiko prie Jusu odos, labai patiko kad tas veido spalvos suvenodinimas lieka iki gylaus vakaro ir niekur nedingsta, maskavimas minimalus, poras labai gražaiai išlygina ir jos tampa nepastebimos, mielai naudočiau jie ne alergine reakcija schmoll.gif
turejau meginukus kaina jo aistruolei 27lt už 30ml
kas draugauja su hialuronu ir vit C manau bus geras toninis kremas kai nesinori apkrauti veido kamufliažu biggrin.gif

kitas kaip nebutu keista bet verysad.gif
Silk milk serum
user posted image
taip pat turejau megini, butent jis man dave kelis giluminius skausmingus spuogus, po keliu dienu daviau dar šansą ir gavau raga ant kaktos, tai kad drasiai galiu teigti kad man jis visai natiko, nors malonus, gerai drekinantis ir isigeriantis, oda po jo kaip aksomine, bet...

keli stebuklai , mes turbut ne viena žinome kaip yra sunku atsikratyt tu prakektu giluminiu skausmingu spuogu, tai vat apie tos kelis ir tą ragą biggrin.gif tik prisiminimai jau po paros, nakęiai užtepiau seruma (spuogams) ant viršaus geli, ryte paspaudžiau pasirode geras lašas brudo ir ves taip pat užteriau ir vsio, nei demes nei spuogo , man asmeniškai stebuklas, su kitu ant kaktos buvo truputi kitaip su serumu ir naktiniu kremu, ryte su serumu ir dienini ir vel gi nieko ner bigsmile.gif , net nežinau kas "kaltas" bet turbut serumas nors nera pati stebuklingiausia sudietis g.gif
dar vienas pastebejimas: visda atrodo kad kosmetika riebiai odai turetu sausint , matizuoti ir t.t. bet su šia nieko panašaus oda kaip tik maitinama ir drekinama labai intensyviai, ir butent skirta balansuoti , kad nustotu gamint tiek daug savo riebalo bent jau man po keliu savaičiu taip atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julkanos: 10 vasario 2013 - 00:38
QUOTE(julkanos @ 2013 02 18, 23:04)
negi nieks nieko nebande  unsure.gif


Julkanos, o Šiaurės miestelio "Aistruolej" yra visi išvardinti produktai? Buvau ten prieš porą savaičių, lentynose mačiau tik kremą su ikrais ir hyaluronu ir dar kažkokias stambias Levissime kremų dežutes, o ampulių nemačiau. Čia gal reikia konsultančių klausti?
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2013 02 19, 18:40)
Julkanos, o Šiaurės miestelio "Aistruolej" yra visi išvardinti produktai? Buvau ten prieš porą savaičių, lentynose mačiau tik kremą su ikrais ir hyaluronu ir dar kažkokias stambias Levissime kremų dežutes, o ampulių nemačiau. Čia gal reikia konsultančių klausti?

visos ampules prie kasos už stiklo, reikia pardaveju prašyt, o kremai yra riebiai jautriai ir sausai odai, kaukes bet reikia atidžiai skaityt etiketes nes pakuotes identiškos, kaip tik vakar buvau, tai sakyčiau kad daug ko buvo 4u.gif
Atsakyti
Aaaa, tai reikės pasidomėt tom ampulėm..
Šiaip tos "Aistruolės" labai nemėgau dėl įkyrių konsultančių ir kartą nusipirkto labai abejotinio Zuccari kremo, bet ampules išbandyti knieti.
Kai turėsiu įspūdžius, parašysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shangri La: 19 vasario 2013 - 21:21
QUOTE(Shangri La @ 2013 02 19, 22:21)

Šiaip tos "Aistruolės" labai nemėgau dėl įkyrių konsultančių

lotuliukas.gif aš galiu pasiskust atvirkštiniu variantu, neprisikvest, į klausimus atsakineja kaip kankinami partizanai doh.gif
Atsakyti
Labai domina, kur dar butu galima isigyti sios produkcijos, isskyrus aistruole..
Atsakyti