Įkraunama...
Įkraunama...

***Molėtiškių namučiai***

4u.gif
Atsakyti
nu bet pvz kad ir apie pedkelnes as irgi sakiau kad AS MANAU, juk nesakiau kad tu nusikalbi ar panasiai, as apie savo vaika kalbejau, beto kas sako kad pvz raudona berniukams tinka o violetine butent mergaiciu spalva, cia jau irgi tam tikras kategoriskumas gaunasi. as visai nieko blogo nenorejau pasakyt, sakau rasytineje kalboje kiekvienas supranta savaip, todel yra be galo sunku bendrauti, ir laaabai lengva sukonfliktuot.geriausia turbut isvis nerasyt o tik skaityt tada konfliktu bus isvengta doh.gif
Atsakyti
As net negaliu tau parasyt-kodel butent violetine,ar ruzava nedesiu savo maziui-turiu tokia nuomone,ir tiek. g.gif O tie aiskinimai-"tai cia tipo..." ir t.t.-ne man. Nu parasiau apie save,ir neprivalau motivuot (ar kaip ten biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2013 02 13, 17:43)
As net negaliu tau parasyt-kodel butent violetine,ar ruzava nedesiu savo maziui-turiu tokia nuomone,ir tiek.  g.gif O tie aiskinimai-"tai cia tipo..." ir t.t.-ne man. Nu parasiau apie save,ir neprivalau motivuot (ar kaip ten  biggrin.gif )

niekas ir nesako kad privalai, mes tiesiog paklausem kodel , tai nebuvo kazkoks piktumas kad va kodel tu cia nededi, man is tiesu buvo tiesiog ydomu kodel ,smalsu o ne kazko pasiept noras.per daug sureiksmini 4u.gif
Atsakyti
Gal... Kaip perskaiciau,taip perskaiciau.
Atsakyti
nu kaip nori...
Atsakyti
QUOTE(*paprasta* @ 2013 02 13, 16:54)
niekas ir nesako kad privalai, mes tiesiog paklausem kodel , tai nebuvo kazkoks piktumas kad va kodel tu cia nededi, man is tiesu buvo tiesiog ydomu kodel ,smalsu o ne kazko pasiept noras.per daug sureiksmini  4u.gif

va ir man smalsu būtent kokie yra motyvai nerengt tam tikra spalva, tiesiog įdomu dėl bendro išprusimo, nu o gal aš nuo pasaulio, mados ar vertybių atsilikusi ir kažko nežinau, nes neauginu berniukų, o ten gi gal kitokios auginimo taisyklės rolleyes.gif
Juk kiek žmonių tiek nuomonių, čia kaip būna (čia kaip pvz). nevalgo šeima pietų kol tėtis nesukalba maldos, arba neina vaikai miegot kol mama nepabučiuoja, neapkamšo ir t.t. Kiekvienoje šeimoje juk savo tradicijos ir tame nieko blogo. Pvz. pažįstu moterį, kuri valgo tik kiaulieną, kiti tik vegetarai, arba nevalgo vištienos sparnelių. Va mano mažė nevalgo vištienos odos biggrin.gif , lupa kaip tik įmanoma nors namuose nemokinu jog tai nesveika, jai tiesiog neskanu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 13 vasario 2013 - 18:55
as vel cia su savo kiausiniais 4u.gif gal neisvysit? mirksiukas.gif
ar butu norinciu mamyciu kaimisku kiausiniu vistu ir putpeliu?atvesciau i moletus,o jei noretu ir i namus galetu atvaziuoti ir surinkt tiesiog kiausinius is gustos smile.gif
vistos butu aptvertos lauke,seriamos tik grudais,kokiais burokais ir bulvem,be kombikormu
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2013 02 13, 19:24)
as vel cia su savo kiausiniais 4u.gif  gal neiistu ir putpeliu?atvesciau i moletus,o jei noretu ir i namus galetu atvaziuoti ir surinkt tiesiog kiausinius is gustos smile.gif
vistos butu aptvertos lauke,seriamos tik grudais,kokiais burokais ir bulvem,be kombikormu

prašom kainą rėžt 4u.gif
Atsakyti
Aga,pas mane savo pasaulis biggrin.gif ,kuriame auga berniukai,ir kuriem neegzistuoja ruzava ir violetine spalva. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juliciukas666: 13 vasario 2013 - 19:57

na kokie 5lt-5.50lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2013 02 13, 20:34)
na kokie 5lt-5.50lt 4u.gif

putpelių ar vištų ?
Atsakyti