Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

Mamytes pasidalinkit patirtim kokiu firmu priemones naudojat indaplovems mes niekiap neatitaikom po plovimo buna chemikalu kvapas.
Ir kas geraiu tabletes ar milteliai ???
Atsakyti
Alvija, gal as cia ne visai i tema, bet noriu paklausti.
Mes siuo metu svarstome, ar pirkti nedidele indaplove, nes kol kas gyvename tik dviese. Bet niekaip neapsisprendziame. Gal gali patarti, ar verta tureti indaplove. As siaip indus megstu plauti, bet gal su indaplove daugiau laiko ir vandens susitaupo, ar dar kas nors [smiley=flowerface.gif].
Atsakyti
Slyvute, zinai, kur du, ten trecias [img]http://www.mainzelahr.de/smile/froehlich/zwinkern.gif[/img]
Mes turime indaplove, nedidele 45 cm plocio, bet pilnai pakanka. Plauname pastoviai, o po vakareliu - nepakeiciamas daiktas taurems, stikliukams ir leksciu kalnui [img]http://www.mainzelahr.de/smile/froehlich/bravo.gif[/img]
Tikrai apsimoka ir ekonomijos atzvilgiu, ir laiko. O kur dar sluostymas ir kt. Tauriu rankomis taip neisplausi, kad net traska nuo svaros..

Naudojame miltelius ir skalavimo skysti. Kvapas laikosi, kol is masinos istrauki, t.y. kol karsti, o po to dingsta. Naudojame "Calgon" firmos visa linija: druskas, miltelius, skalavima.
Atsakyti
Buvau ilga laika priesiskai nusteikus pries indaploves, atseit tai neekonomiskas. Tai mama man patere paleisti i kibita vandeni tokiu stiprumu kaip plaunu indus ir paziureti kiek pribegs, mazdaug per ta laiak kiek plaunu indus. Zinot, iseina tas pats kaip ir indaplove plauti.
Dabar esu patnkinta. Aisku indu per vakar tiek nesurnku, kas isplauciau, bet yra funkcija - nuplovimas, tai gali prideti dar kita diena ja pilna jau plauti pagal visa programa... Labai faina, kai ateina sveciai - jokio galvos skausmo. Tik va, karta buvo situacija, ruosemes baliukui, panaudotus indus sudejau ijungiau ir tada apsiziurejau, kad visus peilius ten sukisau,sveciau tuoja ateis, o darzoves ir duona nepjaustyta...  ;D
O siaip rekomenduoju - geras prietaisas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Alvija, gal as cia ne visai i tema, bet noriu paklausti.
Mes siuo metu svarstome, ar pirkti nedidele indaplove, nes kol kas gyvename tik dviese. Bet niekaip neapsisprendziame. Gal gali patarti, ar verta tureti indaplove. As siaip indus megstu plauti, bet gal su indaplove daugiau laiko ir vandens susitaupo, ar dar kas nors [smiley=flowerface.gif].

Slyvute
Jai netureciau indaploves tai siuo metu ne forume sedeciau o prie kriaukles indus sveisciau ;D
Tikrai labai geras dalykas ir kad ji nereikalinga gali sakyt tik tas kas jos neturi.
Visu pirma tai susitaupo vandens karsto iskart sumazejo 2 kubais nes ji ima salta ir sildosi.Pas mus dvieju tarifu skaitliukas tai indus plaunam nakti tai elektros daug neisnaudoja.
As patarciau didesne indaplove pas mus 60 plocio.
Nes kai buna didesnis baliukas ar puodu daugaiu nebetelpa aisku jei yra kur pastatyt.
Tik vat jau reikia indu daugiau turet.
Musyte
taigi inaplove gali atsidaryt ir tada kai ji plauna ir issiimt peilius ;D vanduo nebega tik kai dziovina tai karsta buna atsargiai ;D
Taigi Slyvute tikrai ir laiko susitaupo ir po baliuku jokio vargo sumetei ir eini miegot o ryte jau viskas blizga.
As net kai sekcija tvarkau sumetu visus stiklinius indus kad isblizgintu.
Atsakyti
Me turim indaplove. Bet patarciau pirkti kuo didesne, i ja daugiau puodu telpa, nes i tas siauras, tai tik pora. Gal ir ekonomiskiau naudoti. Mes dabar tryse, o indaplove jungiam beveik kasdien, tad jeigu butu dar mazesne... nu nezinau...
Na is milteliu tai tik nepirkit yplon, nes laaabai jau prastai isplauna. mums geriausi tai somat, dar ir mini risk nieko...
Atsakyti
Alvija, pas tave gal is virsaus atsidaro? Pas mane ne - sudejai, ijungei - ir durytes uzsiblokavo... Kaip skalbimo masinoj smile.gif
O del priemoniu - man patinka yplon, beje. Gerai plauna. O pries tai turejau kazkoki faina  plovikli, nu nepamenu, bet tikrai zinomas pavadinimas. Tai galvoju - ko taip blogai isplauna-  taures visos tiwesiog baltu skluoksniu apsinese. O po to supratau kodel - tem 2 in 1, kartu su blizgikliu, o as ziople, dar atskirai blizgikli pildavau. Po to plovimo kokybe buvo liuks. Nu sklerotike esu, neatsimenu kaip vadinasi smile.gif
Atsakyti
Slyvute dar vienas patarimas pirk geriau imontuojama i baldus maziau triuksmo, ir vietos sutaupysi.

Musyte pas mane ne per virsu atsidaro o taip kaip orkaitė bet neuzsiblokuoja gali kada nori atsidaryt :smile.gif
Gal; ne visos vienodos. ???


Turim performance tableciu tai tikrai labai prastos, ir dar pries tai kazkokiu milteliu turejom tai ant stikliniu balti plemai likdavo, vat geriausi buvo kur prie indaploves buvo ideta :-Xir dar calgonit gal nieko tongue.gif
Atsakyti
Aciu Alvija, butent CALGONIT. Tas kur 2 in 1. Ziauriai man patinka...
Atsakyti
Mano ir is prieko atsidaro ir neuzsiblokuoja. Kada nori gali atidaryt... na nezinau, mano tai su yplonu beveik nieko neisplauna... :smile.gif
Atsakyti
Mes indaplove turime jau senokai. Neisivaizduoju, kaip reiktu gyventi be jos. Ir tikrai nepirkciau tos siaurosios, nors kolkas mes dar tik dviese (trecias - pilvuke)  :D
I placiaja gali laisvai sudeti ir skardas is orkaites, ir didelius puodus.
Miltelius ir tabletes turbut visus isbandeme. O dabar perkame tik AQUAZUR POUDRE LAVE-VAISSELLE. Atradome juos IKI parduotuveje. Labai gerai isplauna, nelieka jokio ikiraus kvapo ir kainuoja ne daug.
Beje, kas turite indaploves ar zinote, jog bent karta i metus jas pacias reikia praplauti su spec. milteliais. Mes juos pirkome Electroluxo firmineje parduotuveje, kainuoja 15 Lt.  Nes jei neperplauni, tai po metu kitu riebalais uzsikemsa vamzdeliai ir gali buti, kad po keliu metu nebeisvalysi ju, teks keisti naujais...
Tai tiek mano patirties smile.gif
Atsakyti
gal galite pasakyti kokios firmos indaploves turit? kokios yra geresnios, kurios prastesnes ir i ka atkreipt demesi perkat indaptove?
Atsakyti