Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvame patiems mažiausiems ir didesniems

na, mergeliukės, tęsiam toliau wub.gif

user posted image


4 tema
Atsakyti
Irmulia aciu uz temute 4u.gif
Kaip as noreciau to zurnalo, bet kad pati niekaip nedrystu siustis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Terra*: 19 vasario 2013 - 19:21
merginos, gal kas siuvot atprastukes ir turit lekalus ax.gif
Atsakyti
Irmulia ačiū už temą 4u.gif

QUOTE(*Terra* @ 2013 02 19, 18:18)
Kaip as noreciau to zurnalo, bet kad pati niekaip nedrystu siustis doh.gif

dėl ko nedrįsti? Aš tai dėl piniginio atžvilgio svarsčiau, nes man ten gavosi apie 50 svarų berods ta metinė prenumerata, bet paėmiau, dabar turiu dar tik 2 numerius, ir siuvau dar tik šortukus biggrin.gif , bet vistiek labai labai džiaugiuosi tuo pirkiniu, nu negailiu dabar nei vieno išleisto cento. Vistiek tiek rūbų su brėžiniais, jie universalūs, tai nėra taip, kad šio pavasario netiks kitam pavasariui, ūgis iki 169cm, tai tikrai ilgam biggrin.gif Aišku, kitas dalykas, aš visai savamokslė ir man reik brėžinio bet ką siūnant, tai man labai patogu, kad ten tiek brėžinių, o kitos, kurios labiau patyrę, tai gal tą džemperiuką, suknelytę ir t.t. ir iš akies pačios pasibraižytų, tada jo, gal ir kyla dvejonės, ar reikalinga.
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2013 02 20, 12:43)
Irmulia ačiū už temą  4u.gif
dėl ko nedrįsti? Aš tai dėl piniginio atžvilgio svarsčiau, nes man ten gavosi apie 50 svarų berods ta metinė prenumerata, bet paėmiau, dabar turiu dar tik 2 numerius, ir siuvau dar tik šortukus  biggrin.gif , bet vistiek labai labai džiaugiuosi tuo pirkiniu, nu negailiu dabar nei vieno išleisto cento. Vistiek tiek rūbų su brėžiniais, jie universalūs, tai nėra taip, kad šio pavasario netiks kitam pavasariui, ūgis iki 169cm, tai tikrai ilgam biggrin.gif Aišku, kitas dalykas, aš visai savamokslė ir man reik brėžinio bet ką siūnant, tai man labai patogu, kad ten tiek brėžinių, o kitos, kurios labiau patyrę, tai gal tą džemperiuką, suknelytę ir t.t. ir iš akies pačios pasibraižytų, tada jo, gal ir kyla dvejonės, ar reikalinga.

tai va... as pati pasidarau ka reikia, bet aisku kol apsiskaiciuoju kol ka... butu patogiau zurnalas, ziuresiu gal susiviliosiu parsisiust. geriausia butu rast nusipirkt cia vietoj bet deja..
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2013 02 20, 10:12)
merginos, gal kas siuvot atprastukes ir turit lekalus  ax.gif


paziurinek sios temutes pirma zinute, ten visko naudingo rasi mirksiukas.gif

http://www.supermama...howtopic=799435
Atsakyti
O štai ir ausines
user posted image
mano manekenas uzmiges tai nejo ant juo nufotografuot biggrin.gif
Atsakyti
Terra kokios fainos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2013 02 21, 18:58)
Terra kokios fainos  thumbup.gif

aciu biggrin.gif

asvi kokie dabar planai? ka siusi? bigsmile.gif
Atsakyti
Na ir groziu paas jus padaugejo saunuoles bigsmile.gif
Atsakyti
Man, tai rengti vaikus patiko.
Sūnui varžyboms juodų šortukų reikėjo... einu į parduotuvę, perku medžiagą, siūsiu.. Pardavėja, sako.. o ką nelengviau tiesiog nusipirkti.. gi elementarūs šortukai... Nu, ne , sakau.. man taip įdomiau lotuliukas.gif

O čia mažosioms panelėms
user posted image
Atsakyti
Sveikos, na ir aš parodysiu savo pirmą nekvadratinį siuvinį biggrin.gif Nes iki tol tai tik vystyklus, patalynės užvalkalus esu siuvus ir kelnes lenkus smile.gif
Ačiū *Terrai* 4u.gif
Senos rankinės ir džinsų transformacija:

user posted image
user posted image

Kaip pirmu blynu esu visai patenkinta, bet iškarpą tobulint reikės... Laukiu kritikos ir pastabų, kad žinočiau ką reikia daryt kitaip 4u.gif

Kvaki, fantastika thumbup.gif
Atsakyti