Įkraunama...
Įkraunama...

myli po to nemyli...

labas visiem:) noriu jusu patarimu padekite!!!!! susitikinejau su vaikinu jam 30 m.na jis kaip buves narkomanas dabar kaip gyvena sveika gyvenima,labai del jo dziaugiuosi.bet susitikinejom 1.5 metu po to issiskyrem 3 menesiem.kad nemyli,po 3 menesiu susitaikem sako kad myli,kad be manes negali,na atleidziau jam sake kad labai mane myli.praejo 1 menuo jau santykiai atsalo sako kad nzn ar myli,kai esam kartu sako kad myli,kai atskirai sako kad nzn ar myli,issiskyriau su jo,labai sunku suprasti ji,kaip man elgtis patarkit bandau su jo nebendrauti,paprasiau nerasyti nei skambinti man,kad jau nebegaliu kenteti su to nezinumo:( kaip ji suprasti? ar pas jie tai normalu po to kai bando gyvent sveika gyvenima? ar tai kazkokia liga?
Atsakyti
QUOTE(margo85 @ 2013 02 20, 14:32)
labas visiem:) noriu jusu patarimu padekite!!!!! susitikinejau su vaikinu jam 30 m.na jis kaip buves narkomanas dabar kaip gyvena sveika gyvenima,labai del jo dziaugiuosi.bet susitikinejom 1.5 metu po to issiskyrem 3 menesiem.kad nemyli,po 3 menesiu susitaikem sako kad myli,kad be manes negali,na atleidziau jam sake kad labai mane myli.praejo 1 menuo jau santykiai atsalo sako kad nzn ar myli,kai esam kartu sako kad myli,kai atskirai sako kad nzn ar myli,issiskyriau su jo,labai sunku suprasti ji,kaip man elgtis patarkit bandau su jo nebendrauti,paprasiau nerasyti nei skambinti man,kad jau nebegaliu kenteti su to nezinumo:( kaip ji suprasti? ar pas jie tai normalu po to kai bando gyvent sveika gyvenima? ar tai kazkokia liga?

jo, cia jau liga, ir tu bek kuo toliau, bandyk stot i kokia kolegija, susirask darba, uzsiimk svieciamaja veikla, pvz, savanoryste laisvu metu, bet ne vasaros g. ir meile ateis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tikriausiai @ 2013 02 26, 06:14)
jo, cia jau liga, ir tu bek kuo toliau, bandyk stot i kokia kolegija, susirask darba, uzsiimk svieciamaja veikla, pvz, savanoryste laisvu metu, bet ne vasaros g. ir meile ateis  4u.gif




bliamba vakar skambino rase, sako kad norejo suzinoti kaip as gyvenu kaip bejo? ar kenciu del issiskyrimi,kaip man sunku dar jausmai man neatsalo jis zino ir bando primint apie save man, parasiau kad nenoriu su jo bendraut kad noriu ji pamirst ir kad atstotu nuo manes tai tik atsiprasineja nebesuprantu kam jis tai daro tipo suzinot kaip gyvenu? na jau nieko nesuprantu ar jis gailisi ir nzn kaip mane susigrazinti???ka daryt? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(margo85 @ 2013 02 26, 14:06)
bliamba vakar skambino rase, sako kad norejo suzinoti kaip as gyvenu kaip bejo? ar kenciu del issiskyrimi,kaip man sunku dar jausmai man neatsalo jis zino ir bando primint apie save man, parasiau kad nenoriu su jo bendraut kad noriu ji pamirst ir kad atstotu nuo manes tai tik atsiprasineja nebesuprantu kam jis tai daro  tipo suzinot kaip gyvenu? na jau nieko nesuprantu ar jis gailisi ir nzn kaip mane susigrazinti???ka daryt? verysad.gif

Uzblokuokit jo numeri arba ignoruokit sms. ax.gif
gal kai "nemyli" tai nebegyvena tuo metu to sveikojo gyvenimo?
Kaip bebutu nemyli,jei myletu ,myletu visada.
Atsakyti
Nemyli. Jei myletu, tai myletu visada. Bet grizta, nes...na, tuo metu nera su kuo but, o vienam liudna, nesinori, nuobodu, sex norisi. Kaip tarpine stotele jus jam. Liudna, bet yra tokiu loderiu, kurie ir patys tarp draugu sako "kol ner geriau, tiks ir sita". Uzblokuokit numeti, gal visai pasikeiskit tel., nebendraukit, pagykit pati nuo jo. Ne jis vienintelis pasaulyje vyras belikes, rasit kita. Tik sitas turi kitam kelio nebut uzstojes.
Atsakyti
Bekit tik toliau nuo tokio 4u.gif .Tikrai dar sutiksit normalu,stabilu zmogu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(margo85 @ 2013 02 20, 13:32)
labas visiem:) noriu jusu patarimu padekite!!!!! susitikinejau su vaikinu jam 30 m.na jis kaip buves narkomanas dabar kaip gyvena sveika gyvenima,labai del jo dziaugiuosi.bet susitikinejom 1.5 metu po to issiskyrem 3 menesiem.kad nemyli,po 3 menesiu susitaikem sako kad myli,kad be manes negali,na atleidziau jam sake kad labai mane myli.praejo 1 menuo jau santykiai atsalo sako kad nzn ar myli,kai esam kartu sako kad myli,kai atskirai sako kad nzn ar myli,issiskyriau su jo,labai sunku suprasti ji,kaip man elgtis patarkit bandau su jo nebendrauti,paprasiau nerasyti nei skambinti man,kad jau nebegaliu kenteti su to nezinumo:( kaip ji suprasti? ar pas jie tai normalu po to kai bando gyvent sveika gyvenima? ar tai kazkokia liga?

Nei myli,nei ka,nesuk galvos del tokio wink.gif.
Atsakyti
Na ką reiškia tA meilė, po kelių mėn. jau nežinojimas ar myli, kažkoks blaškymasis...kam jums visa tai, tikrai sutiksit žmogų, kuris nebus kaip beržas svyruoklis- šiandien vėjas pučia į vieną pusę, rytoj į kitą... Yra normalių vyrų, o ne liurbių. Ar įsivaizduojate gyvenimą su juo, jei net dėl meilės jums nUOlat keičia nuomonę, ką jau kalbėti apie kitus dalykus. Matyt toks charakteris, arba kaip kažkuri jau rašė - esate jam laiko praleidimas, tik tarpinė stotelė, todėl manau teisingai padarėt, jog nutraukėt bendravimą. Tik nepasiduokit jo skambučiams ir bandymams apie save priminti, nes tai kartosis n-kartų. Pasikeiskit nr. ir stenkitės pamiršti tuos nevykusius santykius, JŪS VERTA GERESNIO ŽMOGAUS.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulasare111: 12 kovo 2013 - 15:15
Visiškai pritariu anksčiau pasisakiusioms merginoms - bėkit nuo jo kuo toliau, jis ligonis
Atsakyti
Nesuprantu tu tai myliu tai nemyliu... doh.gif
Atsakyti
Myli,nemyli,myli,nemyli...pats nezino nei ko nori,nei ka jaucia. g.gif
Atsakyti
Gal kokia amnezija jam? Užmiršta vaistų išgerti ir pamiršta, kad myli, po to išgeria prisimena, kad myli.. O jei rimtai, jei dar nepabėgot nuo jo, tai siūlyčiau kuo greičiau tai padaryti. Kuo greičiau paliksit šitą nesubrendėlį, greičiau normalų susirasit. Sėkmės!!!
Atsakyti