Įkraunama...
Įkraunama...

Likimas

Sveiki, as ir noreciau ateities prognozes siems metams, nes esu visiskam balagane ir sumaistyje.
Atsakyti
nu ir kokiu klausimu? kadangi nemokamai norit, tai gal ir as galiu paburt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2013 02 20, 21:26)
nu ir kokiu klausimu? kadangi nemokamai norit, tai gal ir as galiu paburt biggrin.gif

ir man blush2.gif
Atsakyti
tai as pribursiu, bet man reik konkreciu klausimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2013 02 23, 15:02)
tai as pribursiu, bet man reik konkreciu klausimu biggrin.gif

cia klaust ar i az? smile.gif
Atsakyti
Vardan mokymosi, galėtumėte čion klausti rolleyes.gif , aš irgi galėčiau pamėginti atsakyti į KONKREČIUS klausimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-AUJA- @ 2013 02 23, 15:49)
Vardan mokymosi, galėtumėte čion klausti  rolleyes.gif , aš irgi galėčiau pamėginti atsakyti į KONKREČIUS klausimus  smile.gif

o kokia temele atradau.
na konkrečiai klausiu kaip gyvenimas mano pasikeis ateinančiais metais? darbas, asmeninė laimė?ar matosi kokie pokyčiai? 4u.gif
Atsakyti
kaip cia suformulavus klausima g.gif
kaip elgtis grizt dabar i buvusi darba ar palaukt rudens (gal darzeli gausim), nors as ten nenoriu, o gal pavyktu rast geriau apmokama ir patinkanti darba, kokioj srity jo reiktu ieskot? va, kazkaip taip
Atsakyti
QUOTE(ausrine-as @ 2013 02 23, 16:39)
o kokia temele atradau.
na konkrečiai klausiu kaip gyvenimas mano pasikeis ateinančiais metais? darbas, asmeninė laimė?ar matosi kokie pokyčiai? 4u.gif

čia konkretus klausimas? schmoll.gif

QUOTE(inaja @ 2013 02 23, 16:47)
kaip cia suformulavus klausima g.gif
kaip elgtis grizt dabar i buvusi darba ar palaukt rudens (gal darzeli gausim), nors as ten nenoriu, o gal pavyktu rast geriau apmokama ir patinkanti darba, kokioj srity jo reiktu ieskot? va, kazkaip taip


Kokia tikimybė iki rugsėjo mėn gauti kitą darbo vietą
taurių karalienė
Atsiskyrėlis,
taurių pažas

tu labai nori naujos veiklos, bet tai tik ore sklandantys norai, realių galimybių kaip ir nėra kol kas smile.gif
kaip elgtis dėl grįžimo į dabartinę darbo vietą?
taurių 5
diskų 2
diskų karalienė

nors ir jauti gilų nepasitenkinimą, bet kortos pataria grįžti į dabartinį darbą 4u.gif
Atsakyti
konkretinu klausimą blush2.gif ar sutiksiu artimiausiu metu rimtą draugą, savo antrą pusę?. ačiū. bus įdomu.
dėl darbo jei bus galima paklausiu vėliau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrine-as: 23 vasario 2013 - 18:23
QUOTE(-AUJA- @ 2013 02 23, 19:12)
čia konkretus klausimas? schmoll.gif
Kokia tikimybė iki rugsėjo mėn gauti kitą darbo vietą
taurių karalienė
Atsiskyrėlis,
taurių pažas

tu labai nori naujos veiklos, bet tai tik  ore sklandantys norai,  realių galimybių kaip ir nėra kol kas smile.gif
kaip elgtis dėl grįžimo į dabartinę darbo vietą?
taurių 5
diskų 2
diskų karalienė

nors ir jauti gilų nepasitenkinimą, bet kortos pataria grįžti į dabartinį darbą 4u.gif

nugi labai dekui, bet taip norejau, kad atsakymas kitoks butu doh.gif
o darzeli ar gausim valtybini, ar i privataus dairytis? smile.gif o ka kortos pataria del antro vaiko, geras sumanymas ar palaukt? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inaja: 23 vasario 2013 - 18:58
QUOTE(ausrine-as @ 2013 02 23, 18:18)
konkretinu klausimą  blush2.gif ar sutiksiu artimiausiu metu rimtą draugą, savo antrą pusę?. ačiū. bus įdomu.
dėl darbo jei bus galima paklausiu vėliau 4u.gif


nu paformulavau taip, kaip tau seksis su vyrais ateinanciais metais.

vezimas
disku karalius apv
disku 7 apv

tai skaitau, jog bus du gerbejai, is kuriu nezinai ka pasirinkt ir tokie prie tinginio biski biggrin.gif

taisys ismanancios daugiau smile.gif
Atsakyti