Įkraunama...
Įkraunama...

Jamie Oliver receptai

Jamie Oliver receptai

http://www.jamieoliver.com/

user posted image

Senoji tema
Atsakyti
Aciu uz nauja tema! 4u.gif
Gerai, kad patikrinau, nes jau norejau nauja kurti. biggrin.gif

I tema:
siandien isbandziau "Piri piri vistiena" ( pagal Aguonele, pati sios knygos dar neturiu). Galiu pasakyti, kad gavosi beprotiskai, fantastiskai skanu! bigsmile.gif Laaabai patiko! Butinai bus kartojama! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 22 vasario 2013 - 21:12
Pries pora dienu gaminau kepta rikota su pomidoru salotom (is mano Italijos).Greita,paprasta ir skanu! smile.gif Tik kita kart astesniu prieskoniu desiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Darateja- @ 2013 02 22, 21:18)
Pries pora dienu gaminau kepta rikota su pomidoru salotom (is mano Italijos).Greita,paprasta ir skanu!  smile.gif Tik kita kart astesniu prieskoniu desiu smile.gif

Einu ziuret kas per receptas, suintrigavot! bigsmile.gif

Dar is praeitos temos perkeliu savo klausima. 4u.gif
QUOTE(Renata123 @ 2013 02 20, 22:22)
Noriu i jus kreiptis patarimo.
Gal gali kas pakomentuoti tas knygas (anglu k.), kuriu Lietuvoje nera lietuviu k. Turiu galimybe, kad man atveztu kuria nors knyga is UK. Bet vis neapsisprendziu kurios noriu, akys krypsta link 30 minute meals.

Lauksiu jusu komentaru.
Dekoju! mirksiukas.gif



Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2013 02 22, 22:13)

Dar is praeitos temos perkeliu savo klausima. 4u.gif

Nezinau apie kokia knyga ejo pirmas klausimas, bet pati vakar nusupirkau 30 minuciu... Man ji nereali wub.gif tris kartus varciau ...pirma nuo pradziu, tada nuo galo ir t.t. lotuliukas.gif viena geriausiu jo knygu. Turiu italija, bet man nelabai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2013 02 23, 09:42)
Nezinau apie kokia knyga ejo pirmas klausimas, bet pati vakar nusupirkau 30 minuciu... Man ji nereali  wub.gif  tris kartus varciau ...pirma nuo pradziu, tada nuo galo ir t.t.  lotuliukas.gif viena geriausiu jo knygu. Turiu italija, bet man nelabai  blush2.gif

Aciu labai uz nuomone! 4u.gif Vat ir mano akys krypsta link jos.
LT jos nera, mano teta skrenda atostogom i Londona, tai prasysiu, kad nupirktu man ja. thumbup.gif

Kas del "Mano Italija", yra aisku receptu, kuriu turbut is vis net nebandysiu, bet kol kas ji "einamiausia" musu namuose. Turiu 5 knygas, tai is "Mano Italija" daugiausia receptu isbandyta (o gal todel, kad ja pacia pirma ir isigijau biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2013 02 23, 12:25)

Kas del "Mano Italija", yra aisku receptu, kuriu turbut is vis net nebandysiu, bet kol kas ji "einamiausia" musu namuose. Turiu 5 knygas, tai is "Mano Italija" daugiausia receptu isbandyta (o gal todel, kad ja pacia pirma ir isigijau biggrin.gif ).

Nezinau blush2.gif neuzkabina nuotraukos joje... As ja tik pavartau ir atidedu atgal i lentyna. Vokietijoj iseina jo ir zurnalas, tai ten daznai buna is knygu taip pat reeptu. Tai is zurnalo visada dazniau isbandau kazka nei is knygu... Nors 30 min bus manau isimtis!
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2013 02 23, 12:50)
Nezinau  blush2.gif  neuzkabina nuotraukos joje... As ja tik pavartau ir atidedu atgal i lentyna. Vokietijoj iseina jo ir zurnalas, tai ten daznai buna is knygu taip pat reeptu. Tai is zurnalo visada dazniau isbandau kazka nei is knygu... Nors 30 min bus manau isimtis!

Del nuotrauku sutinku, kad nelabai "kabinancios". Bet as ir MB megstam Italija, Ispanija ir ju maista, tad bandome po truputi viena kita recepta. smile.gif Is, berods, 15 - 17 isbandytu, nepatiko 1 - 2.
Atsakyti
Laba dienele visoms! 4u.gif

Isbandziau dar kai ka, o siai savaitei vel jau yra mini menu ka gaminsiu is J. O. knygu. biggrin.gif

Vakar valgeme risotto is "Mano Italija", dar i ji priberiau daug svieziu petrazoliu ir ciobreliu.

O siandien gaminau is "Laimingos virtuves dienorascio".
"Jautienos kepsneliai su briedziukais, Marsala ir grietines padazu" gavosi nuostabus patiekalas! Aisku, su mano kai kuriais pakeitimais: vietoj jautienos file naudojau kiaulienos file; dz. briedziuku - dz. baravykus; Marsala - daug nuoviro nuo dz. grybu. Kadangi naudojau kiauliena, tai ja apkepus, po to dar kelias minutes patroskinau padaze su grybais. Kaip jau minejau naudojau daug nuoviro nuo grybu, nes as ir MB dievinam, kai yra labai daug padazo. Valgeme su bulviu kose.
Buvo tikrai labai, labai skanu! Patiekalas bus kartojamas.
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2013 02 23, 12:25)
LT jos nera, mano teta skrenda atostogom i Londona, tai prasysiu, kad nupirktu man ja.  thumbup.gif

Yra. Humanito knygyne.
Atsakyti
QUOTE(Elenora @ 2013 02 25, 20:21)

Aha yra. Pamirsau, kad pati pries gera pusmeti anglu k. Pegase maciau, bet kaina tada buvo 130 Lt blink.gif Man tai nesiskaito, kad LT yra biggrin.gif nes UK per puse pigiau. Tokio atlyginimo Lietuvoje, kaip UK moka - neuzdirbu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 25 vasario 2013 - 20:55
Ateinu pasigirti blush2.gif
Jau kita savaite turesiu Jamie's 15 minute meals, anglu kalba. Butinai pasidalinsiu ispudziais.
Jei kuria sudomins koks receptas is sios knygos - rasykite! 4u.gif
Atsakyti