Įkraunama...
Įkraunama...

MRU neakivaizdininkės TEISININKĖS

Tesiam mokslus ir tema smile.gif

Ar laike vakar kas TVT pas Katuoka? Kaip ten viskas vyko? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gunia: 24 vasario 2013 - 18:51
Sveikutės smile.gif

Gal yra merginų šiemet laikiusių darbo t. egzminą? Ir gal galėtumėte pasidalinti klausimais, kurie jums buvo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viverrina @ 2013 06 04, 16:11)
Sveikutės smile.gif

Gal yra merginų šiemet laikiusių darbo t. egzminą? Ir gal galėtumėte pasidalinti klausimais, kurie jums buvo?  4u.gif


Laikiau pas Bagdanski. Gal smulkmeniskas ir suktas testas.Reikia tikrai gerai moket DK smile.gif Teste buvo 20kl, bet praktiskai is visu temu.
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2013 06 04, 20:06)
Laikiau pas Bagdanski. Gal smulkmeniskas ir suktas testas.Reikia tikrai gerai moket DK smile.gif Teste buvo 20kl, bet praktiskai is visu temu.



Dėkui smile.gif



O gal kas laike baigiamaji DT siemet is neakivaizdininkiu? smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal kas nors rašėt rašto darbą iš parlamento teisės pas G.r.i.g.i.e.n.ę? Apšviestumėt mane ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sankcija- @ 2013 06 10, 17:48)
Sveiki,

gal kas nors rašėt rašto darbą iš parlamento teisės pas G.r.i.g.i.e.n.ę? Apšviestumėt mane  ax.gif

Nerašiau, tik egzaminas pas ją laukia. Bet reikalavimai pas ją žiaurūs (kaip ir viskas toje KT katedroje mega_shok.gif ) reikia labai gerai KT nutarimus žinoti. Manau rašto darbui buz panašūs reikalavimai.
Atsakyti
Sveikutes
Gal kas nesenai laiket civilini procesa pas Žalėniene ? Gal galit pasidalint klausimais ?
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2013 06 10, 22:41)
Sveikutes
Gal kas nesenai laiket civilini procesa pas Žalėniene ? Gal galit pasidalint klausimais ?

aš laikiau pagal seną kodeksą, bet nepasakyčiau, kad klausimai buvo kosminiai. Kadangi tuo metu dirbau su civilistais, klausimai pasirodė normalūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2013 06 04, 20:06)
Laikiau pas Bagdanski. Gal smulkmeniskas ir suktas testas.Reikia tikrai gerai moket DK smile.gif Teste buvo 20kl, bet praktiskai is visu temu.


Visiska tiesa, beeet, man uzteko grynai 2 kartus perskaityti kodeksa pries egza. Gavau 7. thumbup.gif

KAs gali pasidalinti info apie BT bendraja? pas G.u.tauska?
Pagaliau jau ruosiuosi, bet biski baugu. Megziagos oho, mokausi is Piesliako knygu, komentaro. Gal kas turi kokiu geru konspektu pasikartojimui?

O dar geriau, jei kaspasidalintu info apie pastaruoju metu duodamus klausimus ir uzdavinius per pati egza... blink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2013 06 11, 16:14)
Visiska tiesa, beeet, man uzteko grynai 2 kartus perskaityti kodeksa pries egza. Gavau 7.  thumbup.gif

KAs gali pasidalinti info apie BT bendraja? pas G.u.tauska?
Pagaliau jau ruosiuosi, bet biski baugu. Megziagos oho, mokausi is Piesliako knygu, komentaro. Gal kas turi kokiu geru konspektu pasikartojimui?

O dar geriau, jei kaspasidalintu info apie pastaruoju metu duodamus klausimus ir uzdavinius per pati egza...  blink.gif  4u.gif

šis dėstytuvas pats geriausias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2013 06 11, 18:14)
Visiska tiesa, beeet, man uzteko grynai 2 kartus perskaityti kodeksa pries egza. Gavau 7.  thumbup.gif

KAs gali pasidalinti info apie BT bendraja? pas G.u.tauska?
Pagaliau jau ruosiuosi, bet biski baugu. Megziagos oho, mokausi is Piesliako knygu, komentaro. Gal kas turi kokiu geru konspektu pasikartojimui?

O dar geriau, jei kaspasidalintu info apie pastaruoju metu duodamus klausimus ir uzdavinius per pati egza...  blink.gif  4u.gif

orma, tiek laikant bt bendra dali, tiek spec, man padejo Fedosiuko skaidres
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2013 06 10, 20:42)
Nerašiau,  tik egzaminas pas ją laukia.  Bet reikalavimai pas ją žiaurūs (kaip ir viskas toje KT katedroje mega_shok.gif ) reikia labai gerai KT nutarimus žinoti. Manau rašto darbui buz panašūs reikalavimai.


Nebegąsdinkit verysad.gif o aš jau tikėjausi greitai susisukti, t.y mažai laiko skirti tam dalykui blush2.gif
Kada laikysit? Gal Jums ką nors sakė į ką atkreipti dėmesį, kokių temų nebus ir pan.? g.gif
Atsakyti