Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro priklausomybė "išmaniesiems"

Sveikos, moterys ir merginos 4u.gif
Kuo labiau vystosi pasaulis, tuo daugiau atsiranda įvairių priklausomybės formų doh.gif Manau, kad priklausomybė "išmaniesiems" telefonams yra nauja ir jau gana stipriai paplitusi. Turbūt viskas yra gerai tol, kol tai nepradeda kenkti asmeniniam gyvenimui. Taigi, turiu ir aš vyrą, kuris turi šią priklausomybę. Jis visada buvo gana didelis naujausių informacinių technologijų fanatikas, tačiau dar taip blogai niekad nebuvo schmoll.gif Man įdomu, kaip Jūs kovojate su šia vyrų priklausomybe? Kaip elgiatės, kai vyras beveik niekada iš rankų nepaleidžia savo išmaniojo, kiekvieną laisvą minutę (ar tai būtų pusryčių, vakarienės laukimas, ar prieš užmiegant, ar sėdėjimas tualete, ar laukimas automobilyje) jis pasinėręs į virtualų pasaulį ir nebemato bei nebemąsto kas vyksta realiame? Kai vienintelė jo interesų ir pokalbių sritis yra programėlės ir naujai atrastos "išmaniojo" galimybės?
Jis pats, aišku, nemato tame nieko blogo, o aš, pasakiusi, kad manau, jog jo naudojimasis "išmaniuoju" yra jau truputį liguistas, eilinį kartą patampu bambekle.
Aišku, ši problema nėra kažkokia tragedija, tačiau ji tikrai stipriai veikia šeimyninį gyvenimą. Juk taip norisi, kad vyras visa savo širdimi ir mintimis būtų šeimoje, spręstų šeimos problemas, kurtų šeimos ateitį...
Atsakyti
Palaikau ir suprantu tave wink.gif Tai kaip ir bet kokia kita priklausomybė, tiesiog specifinė forma. Iš esmės paskutinis sakinys kiek pompastiškas ir išpūstas, bet vis dėlto, globalūs dalykai susideda iš smulkmenų. Kiti vyrai priklausomi nuo kompiuterinių žaidimų, tiesiog parom naktimis prilipę prie jų, kaip pakvaišę. Ir apskritai nenori su niekuo bendrauti. Tad jei vyras dalinasi naujovėmis, programėlėmis, kažką nori papasakoti iš tos srities, vadinasi dar ne viskas beviltiška. Gal perdegs vieną dieną ir viskas tuo pasibaigs. Kita vertus, reikia bandyti jį pamažu įtraukti į kitas bendras veiklas, kur jis fiziškai negalės maigyti telefono wink.gif
Atsakyti
Pas maniski dar kitokia priklausomybe. Jis juos tiesiog perka... kaip zaisliukus. Pasidziaugia kokia savaite,na gal menesi,paskui dar mazdaug pusmeti pasinaudoja ir jau dairosi naujesnio,didesnio,gudresnio. Namuose jau turbut apie 10 tu zaisliuku dulkes renka. Man nepatinka,kad namuose kaupiasi nereikalingi daiktai. Kartais parduoda kam nors is bendradarbiu,kartais atiduodam giminaiciu vaikams. Bet kol seimai tai nekenkia finansiskai, stengiuosi nebambeti biggrin.gif Tiesa,jis pats pripazysta,kad tai jo liga,nera dar toks beviltiskas. Pries pirkdamas dar pasitaria su manim,daznai ir atideda pirkima. Paskutini pirko gruodzio men. Kol kas apie naujesni neuzsimine,bet turbut jau dairosi.
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2013 02 25, 23:31)
Pas maniski dar kitokia priklausomybe. Jis juos tiesiog perka... kaip zaisliukus. Pasidziaugia kokia savaite,na gal menesi,paskui dar mazdaug pusmeti pasinaudoja ir jau dairosi naujesnio,didesnio,gudresnio. Namuose jau turbut apie 10 tu zaisliuku dulkes renka. Man nepatinka,kad namuose kaupiasi nereikalingi daiktai. Kartais parduoda kam nors is bendradarbiu,kartais atiduodam giminaiciu vaikams. Bet kol seimai tai nekenkia finansiskai, stengiuosi nebambeti  biggrin.gif  Tiesa,jis pats pripazysta,kad tai jo liga,nera dar toks beviltiskas. Pries pirkdamas dar pasitaria su manim,daznai ir atideda pirkima. Paskutini pirko gruodzio men. Kol kas apie naujesni neuzsimine,bet turbut jau dairosi.

Geras.... bigsmile.gif Na lėšų tokiai priklausomybei reikia.... Kol yra iš ko, nieko blogo nematau, bet kaip atsvarą, irgi pirkčiau ką nors doh.gif Žinoma, pasitariant su vyru, tada galima pamatyti viską iš šalies unsure.gif
Atsakyti
Tokia ir panašios priklausomybės yra ne priežastis, o pasekmė. Slepiamasi už išmaniųjų, kompiuterių ir kitų įtraukiančių dalykėlių, kai bijoma būti su savim ar su savo artimu žmogum, vengiama atvirumo, buvimo "akis į akį", intymumo. Kodėl? - paklauskit savęs.
Atsakyti
Nuoširdžiai prajuokino šita tema, juo labiau SM kontekste, kur kaikurios narės čia praleidžia paras biggrin.gif

Vyrus priklausomybė SM kogero labiau gąsdina, nei jų išmanusis žaisliukas... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 07 22, 00:18)
Tokia ir panašios priklausomybės yra ne priežastis, o pasekmė. Slepiamasi už išmaniųjų, kompiuterių ir kitų įtraukiančių dalykėlių, kai bijoma būti su savim ar su savo artimu žmogum, vengiama atvirumo, buvimo "akis į akį", intymumo. Kodėl? - paklauskit savęs.

Būtent! Ir aš tą patį galvoju, kad taip tiesiog yra lengviau - spręsti virtualias problemas žaidimuose, bendrauti virtualiai, negu gyventi čia ir dabar realiai. Kodėl? Dažnai klausiu to savęs, bet atsakymo nežinau. Vienintelis atsakymas, kad taip yra tiesiog lengviau - man irgi būtų daug paprasčiau laisvą minutę įlysti į telefono žaidimų programėles, negu galvoti kaip išspręsti vieną ar kitą problemą, kurti planus ateičiai, bet to nedarau smile.gif
Beje, prie SM nepraleidžiu parų. Internetas man reikalingas informacijai susirasti. Juo labiau tam neaukoju savo laisvalaikio laiko, kuomet būnu kartu su vyru wink.gif
Atsakyti
mano draugė tokia yra,jai vis reikia kuo naujesnio išmaniojo mobo arba kompo smile.gif esmė tame,kad ji net neišstudijuoja tų visų galimybių ir tuo labiau nesinaudoja jomis,bet jai REIKIA. Klausiau-kodėl ir kam. nu turi GERĄ mobą,tai kam to naujesnio,jeigu nesinaudoji tomis visokiomis funkcijomis. Nu nežino,tipo reik-gražesnis, NAUJESNIS smile.gif Tiesa,senų nekaupia ir nedovanoja-parduoda. Kažkaip manau,kad toji mano draugė (ištekėjusi,dviejų vaikų mama) taip keistadama tuos savo kompus ir mobus kažkaip kompensuoja kažką sau,gal jaučiasi nepilnavertė,gal dar kažkas g.gif gal jai reikia pasirodyti pries draugus,kolegas tais savo naujais pirkiniais,bet kad aplinkiniai neskuba tų savo telefų keist vos naujovė pasirodo.
Atsakyti
[quote=Diamond_,2013 10 24, 00:28]
Nuoširdžiai prajuokino šita tema, juo labiau SM kontekste, kur kaikurios narės čia praleidžia paras biggrin.gif

Smagi mintis lotuliukas.gif
Atsakyti
Tokia priklausomybė siaubą kelia blink.gif Ir, tai būdinga ne tik vyrams. Dažnai pastebiu ir moteris, telefono iš rankų nepaleidžiančių. Yra buvę ir pvz per šventes, gimtadienius, susiėjimus... sėdi prie stalo, telefonas ant stalo.... tikrina kažką periodiškai wacko.gif wacko.gif Kartais net su elementaria kultūra prasilenkia doh.gif
Nežinau kaip reiktų kovoti su tuo, jei namie taip būtų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2014 02 11, 11:39)
mano draugė tokia yra,jai vis reikia kuo naujesnio išmaniojo mobo arba kompo smile.gif

gal jai reikia pasirodyti pries draugus,kolegas tais savo naujais pirkiniais,bet kad aplinkiniai neskuba tų savo telefų keist vos naujovė pasirodo.

savo kompleksus slepia po naujausia technika. Taip jai lengviau gyvent.
pazinojau vaikinuka, kuris is namu neislisdavo, nes tipo negrazus, kudas ir dar simtas kompleksu. Bet normali ta jo isvaizda buvo. pradejo i zmones islist, tik kai firminius rubus nusipirko, paskui naujausia mobilu ir t.t. Ir visiems butinai parodydavo: "va, naujus kedus ziurek nusipirkau, kainavo.....". Juokinga, bet tie nauji skudurai padejo jam labiau savim pasitiket. Taip ir jusu drauge.

QUOTE(Limcamca @ 2014 02 14, 13:28)
Tokia priklausomybė siaubą kelia  blink.gif Ir, tai būdinga ne tik vyrams. Dažnai pastebiu ir moteris, telefono iš rankų nepaleidžiančių. Yra buvę ir pvz per šventes, gimtadienius, susiėjimus... sėdi prie stalo, telefonas ant stalo.... tikrina kažką periodiškai  wacko.gif  wacko.gif Kartais net su elementaria kultūra prasilenkia  :oh
Nežinau kaip reiktų kovoti su tuo, jei namie taip būtų  unsure.gif

tikrai jau kulturos reiketu pasimokyt. Sedi, kalbi su zmogum, o tas kaskart i telefona ziuri, maigo. Bjauru.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 02 14, 13:28)
Tokia priklausomybė siaubą kelia  blink.gif Ir, tai būdinga ne tik vyrams. Dažnai pastebiu ir moteris, telefono iš rankų nepaleidžiančių. Yra buvę ir pvz per šventes, gimtadienius, susiėjimus... sėdi prie stalo, telefonas ant stalo.... tikrina kažką periodiškai  wacko.gif  wacko.gif Kartais net su elementaria kultūra prasilenkia  doh.gif
Nežinau kaip reiktų kovoti su tuo, jei namie taip būtų  unsure.gif


drinks_cheers.gif žiauriai erzina doh.gif tai "check in" kur esa, su kuo, tada komentuoja komentarus doh.gif labai erzina. gerai, kad MB neturi tokio polinkio.
Atsakyti