Įkraunama...
Įkraunama...

Spanieliukai

user posted image

Mūsų damos: [attachmentid=227084]

Smilga (Antalgelė) 2005.01.29 – ZuveleDi ir Zuveliuke
Meda (Saulėta pievelė) 2005.03.01 - Bartez
Nimfa (Paslaptis) 2007.03.26 - Meduzyte
Naida (Saulėta Pievelė) 2007.05.01 – Virgale
Imora Roan Tree - 2007 05 13- Meduliukas
Mini (Teorema) 2007.07.02 - Motoraika
Gerda (Teorema) 2007.07.04 – Nagrre
Gressi Greg (Teorema) 2005.07.21 – Nagrre
Viva (Saulėta Pievelė) 2007.07.22 - Nenka
Runa Gaud (Teorema) 2008-08-11- Korni-Runa
Goja (arija sielos balzamas) 2008.09.09 - Intera
Eli (Biruliškės) 2005 09 17- Kiaunyte
Gledi (Korinto) 2007 09 20 – Nagrre
Kerri , SENSITIVE ONLY (Biruliškės) 2001.10.18– Laisve
Naida (pieniskas sokoladas) 2007.10.30 – Boruzė
Leti (Smelinė Svaja) 2008.11.19 - Kiaunyte
Brukne - (Ne)eiline

Mūsų džentelmenai: [attachmentid=227085]
Frodo 2005.05.05 – Meile0409
Koksas 2008.06.27 -Viktorija.888
Zigmis 2008.07. 12-Eerika
Lordas 2006.08.15 – Spanieliuke
Tyson, Hevenly dance DOUBLE REGENCY 2006.10.13 - Laisve
Axel (Semiland)-Motoraika
Barnis 201011 13 - Emiliomamayte

Šeimininkų "girtadieniai": [attachmentid=227086]
Meduzyte - kovo 21d.
NENKA - balandžio 24d.
VIRGINIJAS - liepos 10d.
BARTEZ - spalio 14d.
VIKTORIJA 888 – lapkričio 20d.
Emiliomamyte - Sausio 19 d.

Sveiki atvykę į ilgaausių šiltus namučius. Čia mes smagiai plepam, diskutuojam aktualiomis temomis. Dalinamės vargais ir džiaugsmais. Rodomės ir visaip kaip kitaip giriamės.
Norint papulti į šios temelės sąrašą reikia bendrauti nuolatos, tada parašyti nenkai savo augintinio "kontaktinius" duomenis ir kai tik bus kuriama nauja tema, būtinai būsit įtraukti į sąrašą. Apibendrinant bendravimą, neužtenka prisistatyti ir dingti. Reiktų pabendrauti bent menesį laiko. Taip, pat labai laukiam visų augintinių nuotraukų.
Daugintojai ir kitokie "paranormalūs" žmonės, šioje temelėje NEPAGEIDAUJAMI!!!!

Labai prašau gerbti vieniems kitus ir neįžeidinėti dalyvių, jei nuomonės nesutampa.

Apie ilgaausius trumpai!

Na, o dabar trumpai pristatysim koks būna ilgaausių linksmas gyvenimas
Mūsų temos spanieliukai yra unikalūs ir nepakartojami. Nuo pat pirmų dienų jie žavi visus savo išvaizda ir žvilgsniu . Ilgaausiai labai mėgsta pamiegoti ir patinginiauti taip pat niekada neatsisakys skanaus kąsnelio, o jei yra noras neduoti "skanuko", jie palydi mus labai "skaudžiu" žvilgsniu . Šios veislės neįsivaizduojam be balų, be "pliurzės", purvo ir kitų "linksmų" dalykų. Jie būna patys laimingiausi ir "gražiausi" po tokių "grožio procedūrų", todėl juos auginant reikia kantrybės ir nemažai priemonių.
Tačiau jei neturim laiko šukuoti ir užsiimti kailiuku, galim pasirinkti "sportinio tipo" šukuoseną arba "apsiginkluoti" įrankiais, kosmetika ir noru turėti nuolatos gražų šunį . Charakteris ilgaausių yra labai draugiškas ir švelnus, jie sutaria su kitais augintiniais , "augina" vaikus ir kantriai kenčia jų išdaigas . Dresūrai "pasiduoda" gana lengvai, bet mėgsta pavaidinti, kad per savo "užkritusias" ausis negirdi kas sakoma.
Taigi žmogus, norintis auginti spanieliukus, turi turėti kantrybės, išmanyti "priežiūros" klausimus, būti užsispyręs pasiekti savo, nebijoti komandą pakartoti dar kartelį ir šis gražuolis bus ištikimas palydovas visą jo gyvenimėlį...

Senoji tema cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenka: 25 vasario 2013 - 22:11
Praeitos temeles dazniausios lankytojos ir patarejos biggrin.gif
Nenka 127 4u.gif
nagrre 53 4u.gif 4u.gif
Kiaunyte 51 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Emiliomamayte 48 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
armeda 34 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
lauri04 29
vėjo_fėja 28
Atsakyti
Registras naujuose namuciuose pioneer.gif
Aciū Nenkai,ka mes be taves darytumem 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nagrre @ 2013 02 25, 18:14)
Jusu postui komentaru neturiu....
Jeigu auginat viena suni ir nezinot,nematot skirtumo tarp kirpimo masinele ir pesiojimo, ai zodziu...tingiu ir neturiu kada rasyt...
Cia zmonem is sirdies bandai paaiskinti, pridedi foto vsokiu, koks skirtumas tarp su masinele kerpant ir pesiojant, o cia vos ne visokiais zodziais isvadina  g.gif
Taip, as veikt neturiu ka, o visa savo laika skiriu sunim...ir skiriu svetimiems sunim... lotuliukas.gif

Nusiraminam cool.gif ikvepk giliai ir suskaiciuok iki 10... man padeda biggrin.gif

QUOTE(sidabrine lape @ 2013 02 25, 20:12)
mes rytoj keliaujam pas moteriske kuri spanielius kerpa 25metus.,pati augino spanieliukus ,zmones kalba ,kad rezultatas tobulas...... g.gif ziuresim g.gif kaina labai gera 4u.gif

Vat man labai idomu, kartais tai ne Elmyra, nes jei ji, tai ji tik amerikiecius auginus, apie amerikonu kirpima ismano, bet zmogiskumas... bet tikiuosi, kad tai ne ji, nes daugiau jokios kaune moteriskes nepazistu auginancios ir keprancios butent anglu spanielius, nes jums butent tokios ir reikia lotuliukas.gif doh.gif

QUOTE(nagrre @ 2013 02 25, 20:48)
As sneku apie ANGLU KOKERSPANIELIUS.
Nenka gali pasakyti tik apie AMERIKIECIU KOKERSPANIELIUS.
Skirtumas tarp anglo ir amerikiecio yra labai didelis.

sidabrine lape > O Jus man pasakykit apie ta moteriske, kuri spanielius kerpa 25 metus!  g.gif
Ji gal aplamai kerpa sunis, o ne butent spanielius.
As ne savo suni tvarkiau tiek laiko, o svetima suni ir pas save namie, o ne kirpykloj.

Na nagrre, tu truputi klysti, as galiu ir apie anglu kirpima, bet ne PARODINI pasakyti, nes kerpu anglus namams, i parodinius nagu nekisau ir nekisiu, juk tau perduodu klientus mirksiukas.gif
Kas liecia masinele, tai taip, pestas suo yra graziau, bet tai rupi labai retam seimininkui, nes jiems svarbiausia, greitai ir mazai prieziuros kad butu. As uz tai, jeigu suns nevesi i parodas ir tau nerupi kaip jis bus tvarkomas, svarbiausiai kad butu tvarkingas ir grazus, tai masinele labai gerai, nes jau man kartais sako ka jus per tas 2 val. veiksit, o jeigu jau pesioji, tai tikrai nemazai laiko uztrunka, apie pirma karta pesiojama suni is vis patyliu, nes jam reikia dar ir su irankiais susipazinti, kad neisgazdinti ir t.t. zodziu pirmas kartas tikrai nemazai ir kantrybes ir laiko atima mirksiukas.gif
As pvz. Viva dabar kerpu nugara su masinele, tai zinokit jos plaukas bent jau mano akimis geresnis atugo, ne toks garbanotas ir pasiputes.Bet kai pradesim eiti i parodas, man grazu tik pestas suo, nors nurodymuose tikrai nera parasyta, kaip turi buti tvarkomas suo ar masinele ar zirklem mirksiukas.gif
Yra spanieliu kuriu tu taip lengvai neispesi, tai kam ta suni kankinti, jei neis i parodas, masinele yra geriausias variantas tiek suniui, tiek seimininkui mirksiukas.gif
Taip, as savo kerpamus sunis sutvarkau nuo a iki z, visi klientai atvyke pasiimti stebisi, kaip ju suo graziai atrodo, kailis blizga, viskas lygu ir grazu, nors pries tai man taip pat sake, kad grazu ir apauges suo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nagrre, tokiu kirpeju kaip tu, as, kurios del suns dirba, o ne del pinigu, tikrai yra labai mazai, todel sunku zmogui isaiskinti kodel taip, o ne kitaip yra daroma. Man labai daznai tenka taisyti jorku kirpimus kirptus Kikoje, nu ten tai tom reikia atimti zirkles ir gyvenime daugiau neduoti doh.gif
O siaip as uz tai, kad kaip nori seimininkas, taip pasako, kad kirpti, taciau as visada patariu, kaip graziau ir geriau.
Kuo skiriasi parodinis kirpimas, nuo namu. Ogi parodiniam svarbu kiekviena smulkmena, nuleidimai, perejimai, paslepimai trukumu, isryskinami privalumai ir t.t. ten jau yra standartas ir tu negali iseiti uz jo ribu, nes viskas turi buti nepriekaistinga 4u.gif Namuose auginamam suniui yra lengviau, svarbiausia, kad suo atrodytu taip, kaip tos veisles atstovas, o kaip tu tai padarysi seimininkui tikrai neturi reiksmes. Laiko ir pinigu klausimas parodinio ir ne, taip pat nemazai skiriasi, daznas klientas sako, man tik kuo pigiau, nudrozk ir viskas, tada siulau, pasidometi kitomis kirpyklomis, nes man yra svarbu suo ir jo grozis, as milioniere nesu ir manau, kad nebusiu, kainos kaip ir visur, nes naudojama profesionali kosmetika, irankiai ir t.t.
Ir as apie kitas kirpejas niekada nesneku, jei nesu jos macius darbo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenka: 26 vasario 2013 - 11:28
tuoj ikelsiu nuotrauka. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrine lape: 26 vasario 2013 - 11:36
unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrine lape: 26 vasario 2013 - 11:55
QUOTE(sidabrine lape @ 2013 02 26, 11:51)

Koks vardas tos puikios kirpejos? g.gif
Ji tikrai nepese, o kirpo su masinele, labai toli nuo standarto kiek matau, kam tas sijonas taip zemai nuleistas, nutrumpintas? kas su tom kojom ten padaryta? g.gif Jus taip praset?
Nagrre, tark zodeli mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenka: 26 vasario 2013 - 12:18
QUOTE(Nenka @ 2013 02 26, 13:18)
Koks vardas tos puikios kirpejos?  g.gif
Ji tikrai nepese, o kirpo su masinele, labai toli nuo standarto kiek matau, kam tas sijonas taip zemai nuleistas, nutrumpintas? kas su tom kojom ten padaryta?  g.gif Jus taip praset?
Nagrre, tark zodeli  mirksiukas.gif

Rita.
nezinau,kodel taip nukirpo.......
bet jau kojos kaip tragiskai nukirptos. verysad.gif
per kiek laiko atauga?(pasakykit ,nes tuoj isprotesiu) verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrine lape: 26 vasario 2013 - 12:32
QUOTE(sidabrine lape @ 2013 02 26, 11:51)

nepykit,bet as ne kirpeja ir nekerpu sunu 25metus,bet suo atrodo ne kaip...gerai kad pas ju greit atauga tos kudlos,reikejo jau geriau prasytis pas Nenka i svecius,nes dabar padare ne spanielio o panasiau i terjero kirpima... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrine lape @ 2013 02 26, 12:51)



QUOTE(Nenka @ 2013 02 26, 13:18)
Koks vardas tos puikios kirpejos?  g.gif
Ji tikrai nepese, o kirpo su masinele, labai toli nuo standarto kiek matau, kam tas sijonas taip zemai nuleistas, nutrumpintas? kas su tom kojom ten padaryta?  g.gif Jus taip praset?
Nagrre, tark zodeli  mirksiukas.gif


kam taip trumpai nuvarėt ?? Aš savo Smilgą vasaros sezonui irgi trumpai kerpu, bet tikrai ne ant tiek smile.gif . Žiemai- palieku ilgesnes kudlas, tik sijono neauginu , o kitus visur - ilgesnis plaukas .

Dar klausimas veisėjoms - jūs moteros su patirtimi, gal teko susidurti ?? - žiūriu kartais Smilgai klausa užkrenta . BEt taip rimtai neprigirdi - kartais viskas ok, o kartais tiesiog matai, kad šuo negirdi . Ar čia gali būti senatvė ?? - visgi jau devinti metai eina . MAtyt teks vėl pas vetus keliaut , bet įdomu kaip gi iš praktikos pusės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuveleDi @ 2013 02 26, 13:29)
kam taip trumpai nuvarėt ?? Aš savo Smilgą vasaros sezonui irgi trumpai kerpu, bet tikrai ne ant tiek smile.gif . Žiemai- palieku ilgesnes kudlas, tik sijono neauginu , o kitus visur - ilgesnis plaukas .

Dar klausimas veisėjoms - jūs moteros su patirtimi, gal teko susidurti ?? - žiūriu kartais Smilgai klausa užkrenta . BEt taip rimtai neprigirdi - kartais viskas ok, o kartais tiesiog matai, kad šuo negirdi . Ar čia gali būti senatvė  ?? - visgi jau devinti metai eina . MAtyt teks vėl pas vetus keliaut , bet įdomu kaip gi iš praktikos pusės  4u.gif

nezinau,as pirma karta veziau kirpti,jau man taip ja isgyre,pasitikejau,o dabar verkiu............,apkirpo,kaip koki pudeli.
dieve ,per kiek laiko ataugs???????
gal dabar ja visai reikia nukirpti ,kad graziai ataugtu?????
ar ka man dabar daryti?????????????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrine lape: 26 vasario 2013 - 12:35
QUOTE(sidabrine lape @ 2013 02 26, 12:31)
nezinau,as pirma karta veziau kirpti,jau man taip ja isgyre,pasitikejau,o dabar verkiu............,apkirpo,kaip koki pudeli.
dieve ,per kiek laiko ataugs???????

maniskis jau truputi atzelia po 2 savaiciu kazkur,na iki vasaros turetu ataugt...gal net greiciau.... smile.gif patarimas jei nesinori tokio suns vestis i lauka,tai isigykit kombinezona,gal laikinai pades paslept kirpima kol ataugs plaukuciai.... smile.gif
Atsakyti