Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvosios pacankės bendrauja

user posted image

Pacankes:
user posted image

edinka (01.01)
Eitne(02.13)
Pacanke (04.19)
Shanet (05.11)
Aistrutė (06.13)
Maja Di (09.03)
Anzeliux (12.05)
Coja (12.08)

....ir jų atžalos:
user posted imageuser posted image
Gintarė (edinka) - 2005 01 20
Ugnė (Pacanke) - 2009 02 10
Ugnė (Coja) - 2005 03 08
Gaivilė(Aistrute)-2005 03 08
Karolina (Anzeliux) - 1998 03 09
Milda (Eitne) - 2005 03 15
Joris (Eitne) - 2009 03 29
Arinas(Aistrutė)-2002 04 14
Ugnė (Anzeliux) -2005 04 16
Eivinas(Aistrute)-2003 05 26
Ignas (Maja Di) -2005 05 29
Ignas (shanet) -2004 06 02
Ieva (edinka) - 2002 10 09
Vaiva (Eitne) - 2006 11 03
Gustė (Pacanke) - 2004 11 10
Tomas (MajaDi) -1987 11 11
Kamilė (Coja) - 1994 11 16


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimingway: 27 vasario 2013 - 10:05
RW, ačiū už operatyviai atidarytą naują temą 4u.gif
QUOTE(Rimingway @ 2013 02 27, 10:54)
Bet ten apie vaiką ir atskirą kambarį jam nieko nerašo g.gif O pusryčius tas vaikas gauna irgi nemokamai?

Į kupono kainą įskaičiuota: nakvynė dviem asmenims standartiniame dviviečiame kambaryje (kambario plotas – 13 m2), putojančio vyno butelis kambaryje, pusryčiai dviem asmenims,

Dabar tik į sąlygas pažiūrėjau, pirkau anksčiau tai kitokios sąlygos buvo:
http://beta.lt/siaul...track_type=name
Vienas vaikas iki 12 metų gali būti apgyvendintas nemokamai. Jei kartu vyksta du vaikai iki 12 metų, už antrą reikės sumokėti 20 eurų. Suaugusiems reikalingas papildomas mokestis — 29 eurai už vieną nakvynę.. Bet vynas nepriklauso ax.gif , ai niekis, savo nusivešim ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 27 vasario 2013 - 10:07
QUOTE(Maja Di @ 2013 02 27, 10:06)
Bet vynas nepriklauso ax.gif , ai niekis, savo nusivešim ax.gif

Tai kad tavo dabartinėj akcijoj yra paminėtas tas vynas bigsmile.gif

*butelis putojančio vyno kambaryje; biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimingway @ 2013 02 27, 11:16)
Tai kad tavo dabartinėj akcijoj yra paminėtas tas vynas bigsmile.gif

*butelis putojančio vyno kambaryje; biggrin.gif

Tai dabartinėj taip, bet kai aš anksčiau pirkau (nuorodą įmečiau) ten nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 02 27, 10:23)
Tai dabartinėj taip, bet kai aš anksčiau pirkau (nuorodą įmečiau) ten nėra mirksiukas.gif

Aaaa... tu sakei tiek to, nusivešim patys, tai maniau, kad dabar vešitės, nes nebus... biggrin.gif Nesusikalbam hihihi.gif lyg ir vyno dar negėrusios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimingway @ 2013 02 27, 11:32)
Aaaa... tu sakei tiek to, nusivešim patys, tai maniau, kad dabar vešitės, nes nebus... biggrin.gif Nesusikalbam hihihi.gif lyg ir vyno dar negėrusios ax.gif

Tiksliai kad nesusikalbam lotuliukas.gif , dabar ir vešimės, bet kuponas pirktas tom sąlygom kai vyno nebuvo mirksiukas.gif . Tiksliai reik sugert kada lotuliukas.gif .
Atsakyti
...jo jo...be butelio cia nieko nesigaus bigsmile.gif ....neissiaiskinsit lotuliukas.gif

Sveikos mirksiukas.gif ....jau kokia gera dienike,net nuotaika kelia.

Va ir Di sparnus kelia,nori keliaut-atostogaut. tongue.gif
Ten tikrai atrodo labai saunios salygos bigsmile.gif .

Mano Ignius da neturi paso....butinai reiik pasidaryt.
Ar ilgai daromas...klaipedskos??? ax.gif .


RW,gal padarom susibegima...orai silteja bigsmile.gif .Gal i koki kar-kar parka susibegam,medziais palaipiosim tongue.gif .

Atsakyti
user posted image
Atsakyti
oba, pagaliau į naują temą įžengėm ax.gif

labu,

nu šiek tiek nuraminot mane dėl tų storuliukių lotuliukas.gif bet dar reiks gal kokią skydliaukę patikrint, bet reikia kraują iš venos duot, o manoji baisiai to bijo doh.gif

nu su veislynu vedu pokalbius apie kornišus, ir jau pati užsikabliavau lotuliukas.gif bet reikia in Vilnių važiuot, į "smatrynas", o gal internetu išsirinkt ir užsisakyt, jau nebežinau doh.gif

o tas viešbutis Jūrmaloj labai sudomino, reiks kažką daryt bigsmile.gif
Atsakyti
Labs. Tai su pavasariu 4u.gif bigsmile.gif


user posted image

shanet, ar pati irgi lipsi? bigsmile.gif biggrin.gif Galim nueit kada, bet gal palaukim, kol dar labiau atšils, nes pvz vakar (ir šiandien ko gero) oras kad ir gražus, bet žvarbokas dar...

Vakar buvau, mokykloj, klasės poezijos vakare. Kaip fainai pabuvau wub.gif Kažkaip moka ta klasė (mokytojų nuopelnas) sukurt labai jaukią atmosferą klasės susiėjimuose ax.gif

Coja, kai jau turėsi katinuką išsirinkus, būtinai ir čia pristatyk!!! biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Koks gi pavasaris, kad pas mus sniegas sninga doh.gif ... Tai pagal kažkokius prietarus toks visas pavasaris bus, kokia kovo 1-oji. Girdėjau, kad Klaipėdoj ir Kaune sulė žeme ritinėjas... Vis tiek smagu, kad pavasaris atėjo.
Atsakyti
Labas. Kur pradingę? lens.gif

Kaip jums pavasaris? ax.gif

Ką veikėt savaitgalį? Į Kazį ėjot? biggrin.gif Mes tai nea, nes oras savaitgailiui tai baisus pasitaikė... blink.gif
Užtai vežiau chebrą į diskoteką lotuliukas.gif ant ledo... Seniai jau kažkaip vis paprašydavo, bet aš bijojau, nes ten gi tiek čiuožėjų susirenka, kas sakau sutryps jus blink.gif Bet va, nieko, visai patiko jiems ir dar prašosi... O aš taip pat džiaugiuosi, kad atsirado dar viena pramogų vieta (po kino), kur jau galiu išleisti vienus ax.gif Aišku ir pati kažkur netoliese būnu, bet vistiek... smile.gif
Atsakyti