Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių vaikų globos namai

Sveikos šiaulietės 4u.gif

Vis paskaitau kitas temas, kaip kituose miestuose mamytės lanko vaikučius globos namuose, o tokios temos, kad kas lankytų Šiaulių vaikų globos namus neradau. O pati spirgu kaip noriu šito. Gal atsiras dar norinčių, o gal jau yra mamyčių tai darančių? Pabendraukim, ir gal pavyks man surinkti komandą arba prisidėti prie jau esančios smile.gif
Atsakyti
Noriu suburti mamyčių grupę kurios norėtų lankyti vaikučius Šiaulių vaikų globos namuose (Vilniaus g. 297) Ten jie gyvena šeimynomis. Grupėse įvairaus amžiaus vaikai 2-18m. Kiek žinau šiuo metu yra 7 šeimynos, kiekvienoje gyvena iki 12 vaikų. Pasirinktumėm, ar paskirtų kažkurią šeimyną, kurią lankytumėm.


P.S. Skambinausi į vaikų globos namus, kalbėjau su pavaduotoju dėl vaikiukų lankymų. gavau pasiūlymą ateiti pas jį antradienį ir pasikalbėti, kaip jis išsireiškė "jūs pasakytumėt savo pageidavimus, mes savo"

Išsakiau ir telefonu savo poziciją - kelios Šiaulių mamytės norėtų lankyti jūsų vaikučius, kažkurią šeimyną, galbūt kurią jūs paskirsite, ar gal yra vaikų kurie nori tokių draugių. Apsilankymai nuolatiniai, pastovūs, ne vienkartinis. Tiesiog norim draugauti - gal pamokas padėti paruošti, gal palaikyti varžybose, gal padėti pasiruošti šventei, ar tiesiog pasaką paskaityti, ar domino pažaisti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^Vakarė^: 19 kovo 2013 - 15:04
Vakar buvau vaikų globos namuose. pakalbėjau su valdžia, daug papasakojo, išklausė mane, paskui pakvietė nueiti apžiūrėti kaip vaikai gyvena. Užėjus pas pirmąją šeimyną mane pasitiko 3 sesutės, aprodė, daug visko papasakojo smile.gif
Didesnieji ėjo tuo metu vakarienės parsinešti iš valgyklos, daug jų ir nebuvo tuo metu, nes lanko būrelius vakarais. labai tvarkingai gyvena, labai mandagūs ir draugiški vaikai pasirodė. Yra 6 šeimynos, po 10 vaikų. Kambariuose gyvena po 1 arba po 2. Šeimynoje turi bendrą svetainę, virtuvę, ir daugiau savo atskirus kambarius. Padaryti neseniai remontai. Labai gražu ir jauku pasirodė. Virtuvėse - skalbimo mašinos, viryklės, mikrobangės, kartais darosi patys ką valgyti. Kaip sesutės pasakojo, kepa pyragus, picas, popkornus smile.gif Svetainėse - kompiuteris, televizorius, vienoje šeimynoje mačiau didelį akvariumą.
Mažiausiai mergaitei ten gyvenančiai 3 metukai.
Tai tokie pirmieji įspūdžiai 4u.gif
Atsakyti
Šiandien dar su viena mamyte buvome pas vaikučius šventėje. paskui aplankėme vieną šeimyną, pasisvečiavome, pabendravome su vaikiukais. labai faini vaikučiai - ir mažieji ir vyresnieji. Iš vis labai šilta aplinka ten pas juos. Šį mėnesį mūsų šeimynėlėje trijų vaikučių gimtadieniai. turim mintį nueiti pasveikinti juos. Gal būtų daugiau norinčių prisidėti prie mūsų kompanijos? smile.gif
Atsakyti
Ar dar lankote vaikučius? Mielai prisijungčiau.
Atsakyti
Sveiki , ar dar vyksta šis užsiėmimas? Gal bendraujate kokioje kitoje erdvėje, facebook, kad čia taip tylu? Jei taip, prijunkit ir mane pasidomėjimui - fb Nolda Vilkai
Atsakyti
Deja, ne. Nelabai radau bendraminčių, o ir globos namuose kažkaip nelabai mezgėsi viskas...
Atsakyti