Įkraunama...
Įkraunama...

"Adorebox" dėžutė, staigmenos kiekvieną mėnesį

Toliau laukiam dėžučių ir dalinamės įspūdžiais 4u.gif


Sena tema:


http://www.supermama...?...5691&st=588
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gudre: 03 kovo 2013 - 19:51
Ar dar negavot niekas siandien Adorebox dezutes?
Atsakyti
Negavom, laukiam smile.gif
Atsakyti
As net zinutes dar negavau maciau kad jie prasitese termina iki 10 dienos..
Atsakyti
QUOTE(Muminukė @ 2013 03 05, 18:48)
As net zinutes dar negavau maciau kad jie prasitese termina iki 10 dienos..

facebooke rase, kad tik siandien issius ir turetume gauti ryt-poryt ax.gif
Atsakyti
Aš jau gavau sms, kad ryt bus. Tik jie man grybauja su numeriais, kai pirmą dėžutę sakiausi gruodžio atrodo tai vedžiau ne savo nr nes LT nebuvau, o paskui kito mėnesio iš karto atnaujinau į savo, o jie man vieną mėnesį parašo į vieną nr, kurjeris skambina į kitą, ir paskui skundžiasi ko ragelio nekėliau, o kad skambina ne į mano nr, teks turbūt rašyt jiems, kad susitikrintų doh.gif , nes jau trys mėnesiai, kaip mano nr įrašytas.
Atsakyti
Man jau skambino po pusvalandzio atves bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muminukė @ 2013 03 05, 18:48)
As net zinutes dar negavau maciau kad jie prasitese termina iki 10 dienos..


Gavau sms, kad siandien bus, laukiu skambucio 4u.gif Bet irgi keistuoliai-pasikeiciau profilyje pristatymo adresa, bet parase, akd senuoju ves, gerai tas, kad gatve ta pati, tai pavaziuos per kelis namus....
Atsakyti
QUOTE(Gudre @ 2013 03 06, 10:46)
Gavau sms, kad siandien bus, laukiu skambucio  4u.gif  Bet irgi keistuoliai-pasikeiciau profilyje pristatymo adresa, bet parase, akd senuoju ves, gerai tas, kad gatve ta pati, tai pavaziuos per kelis namus....



as asmeniskai esu nusivylusi senai kaip Venipakas dirba... doh.gif atveze man tuoj foto bus
Papildyta:
user posted image

user posted image

vertinti jums;)
Atsakyti
QUOTE(Muminukė @ 2013 03 06, 10:52)
as asmeniskai esu nusivylusi senai kaip Venipakas dirba... doh.gif

vertinti jums;)


Laukiu dar 4u.gif

O dezute nebloga gal visai g.gif Tik man lupdazio galetu nedet jau, o tai kokios 3 dezes is eiles lupdaziu prideta, nesudazysiu tiek lotuliukas.gif
Atsakyti
Ten ne lupdazis, o akiu konturas duminiam makiazui. neturiu dabar laiko aprasymu, gal kasnors kitas parasys placiau kai gaus. man siaip patinka kad tiek megineliu pridejo bet as seseliu laukiu jau kelinta dezute sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Muminukė @ 2013 03 06, 10:58)
Ten ne lupdazis, o akiu konturas duminiam makiazui. neturiu dabar laiko aprasymu, gal kasnors kitas parasys placiau kai gaus. man siaip patinka kad tiek megineliu pridejo bet as seseliu laukiu jau kelinta dezute sad.gif


aaaa, tai gerai tada butu... Kai gausiu, parasysiu placiau kas ten kaip, nes as foto darbe padaryt negaliu ax.gif
Atsakyti